18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konflikt na Ukrainie - Z muzyką

Cara_Al_Sol • 2017-07-11, 19:49
Przyjemny dla ucha i oka film z bratni... Nie, nie mogę... Ukrainy.



Pozdrawiam.
P.S. Zimne piwo dla osoby, która napiszę tytuł.

Dexterous

2017-07-12, 16:58
@jackalski

Nic nie poradzisz - Sadistic został dotknięty wirusowym niedoj***niem mózgowym i jak widzimy w większości komentarzy - choroba postępuje. Tylko nieliczne jednostki jeszcze się trzymają i dla nich zimne piwo ;)

aleleble

2017-07-12, 20:43
Cara_Al_Sol napisał/a:


P.S. Zimne piwo dla osoby, która napiszę tytuł.




Konflikt na Ukrainie - Z muzyką

ps.
To jakaś zorganizowana akcja?

staszek92

2017-07-13, 17:20
Dzień jak codzień widzę

Schütze

2017-07-13, 18:08
Cytat:

Nic mnie tak dziś nie uśmiechnęło, jak twarz tej dziewczynki w 0:30. Ona już wie, że jej "ojczyzna" poszła w p*zdu :D



Zeby jeszcze Twoja poszła w p*zdu cebulaku

Слава Україні!

zairland

2017-07-13, 18:28
@up jeszcze może pójść, wystarczy luknąć na nasz kraj, "w razie W" chyba jesteśmy tak samo zwarci i gotowi na onbronę naszego kraju jak ci na wchodzie.

pi...........ja

2017-07-13, 20:02
janlew napisał/a:

Majdan zorganizował G.Soros, oraz Victoria Neuland (Nudelman). Rządy przejęli premier Hrojman oraz prezydent Walzman (po matce poroszenko). Dla Ukraińców nie robią nic. Chyba że dla ich nazistowskiego odłamu UPA. Ale i sama Nadia Sawczenko, Banderowców bohaterka popadła w niełaskę bo powiedziała "nie jesteśmy antysemitami, bo w rządzie mamy samych żydów, a w społeczeństwie z 2%".
Dla tego jak widzicie jakąś lewacką k***ę, która jest ręką jakiekolwiek akcji Sorosa, Rothschildów i tym podobnych, tępić. Bo zrobią nam to samo. U nas są to środowiska Wyborczej, TokFM (czyli Agora), Obywatele RP, Fundacja Batorego, Razem, Zieloni, Nowoczesna oraz Zjednoczona Lewica. PO to inna bajka, to agentura Stasi. SLD, PSL jeszcze inna, to ruskie. Oni są mniej groźni. Ale lewactwo tępić!!! Wszelkimi dostępnymi i w miarę legalnymi sposobami.

Tępić pod wodzą izraelskich agentów żydoPisu. W wywołaniu wojny z Rosją nasza nadzieja! :lol:

tranzystor

2017-07-14, 11:42
jackalski napisał/a:



Głuptasku… Nie Ukraińcy tylko Rosjanie, nie za pieniądze z USA tylko za pieniądze z ropy i gazu który od Rosji kupujemy.

A teraz idź być pożytecznym idiotą gdzie indziej :)

ps.
Pieniążki mówią dzieci, albo osóbki o bardzo malutkim rozumku :)




Pożytecznym idiotą jesteś Ty. Cały majdan był sponsorowany przez USA, co zostało ustalone podczas wcześniejszej, oficjalnej wizyty Victorii Nuland w ambasadzie USA w Kijowie, gdzie z "opozycją" ustalano szczegóły. Rosji nie zależało na zmianie władzy, bo poprzedni prezydent był prorosyjski. Kilka konkretnych faktów, a przerasta Twoje możliwości wyciągania wniosków.

N7

2021-06-21, 12:06
Dzieci tylko szkoda.