18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konfetii na drogach stolicy

Newton • 2019-03-30, 20:04
Warszawa 2019-03-30 godzina 3:30
Skrzyżowanie ulic Puławskiej i Alei Wilanowskiej.
Samochód Audi A3 S3 303 konie mechaniczne


Kierowca Audi próbując uniknąć kolizji z samochodem jadącym po prawym pasie traci panowanie i przytula się do betonowego słupa.

Efekt widoczny na nagraniu. Licznik samochodu zatrzymał koło 200 km/h.

Dwóch dwudziestoparoletnich mężczyzn :dead: na miejscu. Trzeci nieco później.

Materiał własny nadesłany przez kolege autora zaraz po zdarzeniu.








boss.

2019-03-31, 10:46
Dupaapud napisał/a:

Dokładnie. 7km pustej drogi z zerowym ruchem. Trzy i cztery pasy w jednym kierunku, na końcu piękny i wymagający ślimak wchodzący w S2.
Znam ziomków (z licencją) co ten ślimak robili na 180km/h. Ja tam miszczu prostej jestem więc nie więcej niż 120.
Od siwego dymu do Piaseczna to jeszcze kawał drogi. Terminator rzeczywiście był
Niezależnie, ch*j ci w dupę!
Piernik do wiatraka ma to, że jak chcesz protestować prędkość, to są miejsca gdzie możesz zrobić to, "w miarę bezpiecznie".
Jak chcesz protestować technikę to są dobre tory w okolicy Warszawy np. Słomczyn.
A jak chcesz sprawdzić czy masz lepszą technikę niż ja to na tor zapraszam. Zrobimy relacje i wstawimy na sadolu.
Tym czasem, ch*j ci w dupę głupi biedaku...



ch*j w dupę to patusie możesz sobie do koleżków mówić.Ok,pisz do mnie na priv to się spotkamy i zrobimy z tego relacje milionerze internetowy i mistrzu kierownicy.A potem twoja kobita,o ile ją masz sprawdzi kto ma lepszą technikę.

TroyaN1984

2019-03-31, 10:53
Sprzedam Audi S3 do poprawek blacharsko lakierniczych :)

Papa_SS

2019-03-31, 11:49
j***na warszawka hehe się bawi

~Velture

2019-03-31, 12:36
boss. napisał/a:

ch*j w dupę to patusie możesz sobie do koleżków mówić.Ok,pisz do mnie na priv to się spotkamy i zrobimy z tego relacje milionerze internetowy i mistrzu kierownicy.A potem twoja kobita,o ile ją masz sprawdzi kto ma lepszą technikę.



Dobra, jakby co to ja zbieram zakłady kto z was ma lepszą technikę r*chania jego baby. Zrobimy z tego relację i użytkownicy na hardzie zagłosują :amused:

polakwrocek

2019-03-31, 13:27
Zakładam że naprawę uszkodzeń infrastruktury miejskiej zapłaci rodzina ? Czy z ubezpieczenia mistrza prostej idzie ?

~Velture napisał/a:

Dobra, jakby co to ja zbieram zakłady kto z was ma lepszą technikę r*chania jego baby. Zrobimy z tego relację i użytkownicy na hardzie zagłosują



Zgłaszam się na próbę kontrolną do r*chania jego baby.
Z trzech prób można już zrobić wykres.

dmnunited

2019-03-31, 13:33
Są dwa pozytywy idące z wyżej wymienionego przypadku:
1. Nikt postronny nie zginął
2. Nikt postronny nie zginął

Pozdrawiam serdecznie

Zieleniak3

2019-03-31, 15:05
Buty spadły nie mogło być inaczej :D

chevelle

2019-03-31, 15:33
Cytat:

Licznik samochodu zatrzymał koło 200 km/h.



Pokaż mnie to palcem ze licznik sie zatrzymał :) Takie rzeczy to w przedszkolu wciskano xD

jbone

2019-03-31, 16:05
te śmiecie zasłużyły na śmierć.ch*j w dupę ich rodzinom.

lordindycznik

2019-03-31, 16:53
kienzler napisał/a:

No dobra fajnie, że 280 tylko po co tak jeździć w terenie zabudowanym? Życie to nie film "Tokio Drift" czy tam inne szybkie i wściekłe. Sugeruję zejść na ziemię.



Jak to po co i dlaczego odpowiedź jest banalnie prosta, BO może ;)

betoon

2019-03-31, 18:13
ty serio z tą mikrofalowką chodzisz i nagrywasz? z dalekiej wiochy dojechales do stolicy?

Promek

2019-03-31, 22:21
No i znow selekcja naturalna wygrala! 2 debili mniej

dzony91

2019-03-31, 22:24
O k***a! Rydwan!