18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konfetii na drogach stolicy

Newton • 2019-03-30, 20:04
Warszawa 2019-03-30 godzina 3:30
Skrzyżowanie ulic Puławskiej i Alei Wilanowskiej.
Samochód Audi A3 S3 303 konie mechaniczne


Kierowca Audi próbując uniknąć kolizji z samochodem jadącym po prawym pasie traci panowanie i przytula się do betonowego słupa.

Efekt widoczny na nagraniu. Licznik samochodu zatrzymał koło 200 km/h.

Dwóch dwudziestoparoletnich mężczyzn :dead: na miejscu. Trzeci nieco później.

Materiał własny nadesłany przez kolege autora zaraz po zdarzeniu.








Tomson102

2019-03-30, 22:05
powiem wam ze widziałem to auto dziś na żywo i byłem przerażony jak ktos nie czyta wiadomości to świadek mowił że przechodził przez pasy a on chciał ich ominąc tylko ten słup tak nagle sie pojawił

Sadic

2019-03-30, 22:17
Szkoda chłopa. No ale z ryzykiem trzeba się liczyć.

lm65

2019-03-30, 22:22
Blacharz ma dwie osoby na sumieniu.

Dupaapud

2019-03-30, 22:37
200km /h w tym miejscu....ehhh szybscy i wsciękli;)

kilka lat temu 5 osób w starym BMW przypie**oliło w słup przy Puławskiej tuż przed Piasecznem. Prędkość, trochę ponad 200.

Puławska jest szeroka, ale wyboista i niebezpieczna. Zdecydowanie lepsza do takich sprintów jest S79. Tam sam robiłem 280 bez większych problemów...

pankruk

2019-03-30, 22:50
No dobra fajnie, że 280 tylko po co tak jeździć w terenie zabudowanym? Życie to nie film "Tokio Drift" czy tam inne szybkie i wściekłe. Sugeruję zejść na ziemię.

pazuzu

2019-03-30, 23:27
Czekam na nagranie z monitoringu :)

wojtasbbi

2019-03-30, 23:39
Pamiętam jak dziś.. sprzedawałem swoje porobione prawie na 300KM a4 b6. Człowiek odkładał kasę, modził , dbał. Czas na sprzedaż. Przyjeżdżały napalone siusiaczki, bo moc duża no i słynne quattro.. pomijam fakt jazd próbnych ( przeważnie tylko po to by się przejechać ) . Sprzedałem auto typowemu sebkowi, który rozj***ł je po 2 dniach.. mistrzowie prostej... Nie ważne w audi , BMW czy w KIA zjeby są wszędzie :roll:

boss.

2019-03-31, 00:06
Dupaapud napisał/a:

200km /h w tym miejscu....ehhh szybscy i wsciękli;)
kilka lat temu 5 osób w starym BMW przypie**oliło w słup przy Puławskiej tuż przed Piasecznem. Prędkość, trochę ponad 200.
Puławska jest szeroka, ale wyboista i niebezpieczna. Zdecydowanie lepsza do takich sprintów jest S79. Tam sam robiłem 280 bez większych problemów...



Chyba w Need for seed.A teraz się pewnie pochwalisz jakiej Ty to besti nie masz.Co ma piernik do wiatraka i twoje 280 w realu bądź na konsoli do tego wypadku?A co do wypadku BMW to jechały nim 4 pijane osoby.Trzy zginęły na miejscu a czwarty pozbierał się i poszedł z buta na komende powiedzieć że mieli wypadek.Terminator.

picolo

2019-03-31, 00:42
Trzech debili mniej.

jenna.jameson

2019-03-31, 03:02
k***a jaki zajebisty nius. Rozj***ły się trzy ameby umysłowe w pospawanym sraudi. Zdechły na miejscu tępe gnidy, nie raniąc i nie zdejmując przy tym nikogo ducha winnego, a szrot tej pedalskiej marki na zmielenie. Tylko takie w skutkach powinny być wypadki na drogach. Humor 100 leveli up!

Taz

2019-03-31, 05:46
Dupaapud napisał/a:

200km /h w tym miejscu....ehhh szybscy i wsciękli;)
kilka lat temu 5 osób w starym BMW przypie**oliło w słup przy Puławskiej tuż przed Piasecznem. Prędkość, trochę ponad 200.
Puławska jest szeroka, ale wyboista i niebezpieczna. Zdecydowanie lepsza do takich sprintów jest S79. Tam sam robiłem 280 bez większych problemów...



Masz na myśli wypadek e60 gdzie ucięło cały przód? Na wysokości siwego dymu? :) tam nikt nie zginął a nawet specjalnie nie był poturbowany... :)
A co do dk79 - 280 na tej wąskiej nieoświetlonej drodze z mnóstwem zabudowań wokoło? Jesteś zj***nym idiotą, nawet jeśli jechałeś 180...

EN57

2019-03-31, 08:45
Taz napisał/a:

Masz na myśli wypadek e60 gdzie ucięło cały przód? Na wysokości siwego dymu? tam nikt nie zginął a nawet specjalnie nie był poturbowany...
A co do dk79 - 280 na tej wąskiej nieoświetlonej drodze z mnóstwem zabudowań wokoło? Jesteś zj***nym idiotą, nawet jeśli jechałeś 180...



Chodziło mu o S 79 a nie dk 79 . S79 to trzypasmówka szybkiego ruchu przy lotnisku Okęcie.

jbone

2019-03-31, 09:26
niech giną śmiecie w płomieniach.samochód to nie zabawka.dobrze im tak.

Dupaapud

2019-03-31, 10:14
EN57 napisał/a:

Chodziło mu o S 79 a nie dk 79 . S79 to trzypasmówka szybkiego ruchu przy lotnisku Okęcie.



Dokładnie. 7km pustej drogi z zerowym ruchem. Trzy i cztery pasy w jednym kierunku, na końcu piękny i wymagający ślimak wchodzący w S2.

Znam ziomków (z licencją) co ten ślimak robili na 180km/h. Ja tam miszczu prostej jestem więc nie więcej niż 120.

Taz napisał/a:

Masz na myśli wypadek e60 gdzie ucięło cały przód? Na wysokości siwego dymu? tam nikt nie zginął a nawet specjalnie nie był poturbowany...
A co do dk79 - 280 na tej wąskiej nieoświetlonej drodze z mnóstwem zabudowań wokoło? Jesteś zj***nym idiotą, nawet jeśli jechałeś 180...



Od siwego dymu do Piaseczna to jeszcze kawał drogi. Terminator rzeczywiście był
http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/wypadek-bmw-w-piasecznie-na-ulicy-pulawskiej-samochod,2828888,artgal,t,id,tm.html

Niezależnie, ch*j ci w dupę! ;)

boss. napisał/a:

Chyba w Need for seed.A teraz się pewnie pochwalisz jakiej Ty to besti nie masz.Co ma piernik do wiatraka i twoje 280 w realu bądź na konsoli do tego wypadku?A co do wypadku BMW to jechały nim 4 pijane osoby.Trzy zginęły na miejscu a czwarty pozbierał się i poszedł z buta na komende powiedzieć że mieli wypadek.Terminator.



Piernik do wiatraka ma to, że jak chcesz protestować prędkość, to są miejsca gdzie możesz zrobić to, "w miarę bezpiecznie".

Jak chcesz protestować technikę to są dobre tory w okolicy Warszawy np. Słomczyn.

A jak chcesz sprawdzić czy masz lepszą technikę niż ja to na tor zapraszam. Zrobimy relacje i wstawimy na sadolu.

Tym czasem, ch*j ci w dupę głupi biedaku...