18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koncert z wodotryskami Sophi Uristy...

Halman • 2021-11-13, 08:46

a widownia wali konia... :amused:

wiecej info o tym artystycznym wydarzeniu

temat dopuszczony na główną przez Angela

Krakus36

2021-11-13, 12:53
I dziwić się że kosmici nie chcą z ludźmi mieć nic wspólnego... k***a jaka patologia... kto bardziej poj***ny typ dający się osikać przed ludźmi czy p*zda która cipe wystawia na widok publiczny i szcza na człowieka ... zapie**olił bym kopa obojgu i wypie**olił ze sceny za debilizm

zygmuntt

2021-11-13, 13:48
Niezła promocja zespołu, nie powiem PR 100% w górę

brylant1412

2021-11-13, 13:49
jakie debile ja bym jeszcze m nasrał na klatę

Pereze87

2021-11-13, 13:55
Bedą podobno grać jako support na koncertach TOOLa w przyszlym roku ... a ja bede w Londynie na TOOLu :mrgreen: :mrgreen: :-o :-o

eMCeONe

2021-11-13, 14:27
Jak to stwierdził mój gruby ziomek metalowiec "im więcej dodatków na scenie tym mniej talentu". :p

angel_punx

2021-11-13, 15:14
Halman napisał/a:

naprawdę uważasz że o jakości koncertu świadczy publiczne oddawanie moczu?



Ooo, pan Halman odwiedza pewnie tylko Filharmonię Narodową, posłuchać suit Fryderyka Chopina i nie lubi koncertów dla mniej wymagającej widowni.

notak

2021-11-13, 15:15
bansheex napisał/a:

Eee, że co? Ty wiesz, że kobieta nie sika pochwą tylko przez cewkę moczową a pochwa prowadzi do macicy, nie do pęcherza moczowego?



w takim razie dlaczego niemal wszystkie kobiety używają wkładek higienicznych

Anosa20

2021-11-13, 15:33
notak napisał/a:

w takim razie dlaczego niemal wszystkie kobiety używają wkładek higienicznych



Kochanie, kobiety używają wkładek nie dlatego, że siusiają pochwą. A dlatego, że w zależności od dnia cyklu szyjka macicy produkuje śluz, który chcąc nie chcąc wydostaje się z pochwy (śluz służy do nawilżenia ścianek pochwy i gdy występują dni płodne umożliwa on plemnikom dłuższe przetrwanie i tym samym szansę na zapłodnienie). Raz jest go więcej i zwyczajnie brudzi on bieliznę i kobiety dla większego komfortu używają wkładek.

Justynka99

2021-11-13, 16:21
notak napisał/a:

w takim razie dlaczego niemal wszystkie kobiety używają wkładek higienicznych



Ale edukacja seksualna w szkole to wymysł Tuska i Szatana :D

notak

2021-11-13, 16:48
Anosa20 napisał/a:

Kochanie, kobiety używają wkładek nie dlatego, że siusiają pochwą. A dlatego, że w zależności od dnia cyklu szyjka macicy produkuje śluz, który chcąc nie chcąc wydostaje się z pochwy (śluz służy do nawilżenia ścianek pochwy i gdy występują dni płodne umożliwa on plemnikom dłuższe przetrwanie i tym samym szansę na zapłodnienie). Raz jest go więcej i zwyczajnie brudzi on bieliznę i kobiety dla większego komfortu używają wkładek.



czyli sam sobie odpowiedziałeś, coś tam jeszcze kapie w majty, a skoro może być to śluz to może być i grzyb, upławy i ch*j wie co jeszcze

co ja bab nie znam,
na imprezach babskich często gadają o tych sprawach

martika

2021-11-13, 21:20
bansheex napisał/a:

Eee, że co? Ty wiesz, że kobieta nie sika pochwą tylko przez cewkę moczową a pochwa prowadzi do macicy, nie do pęcherza moczowego?



oczywiście że nie sika pochwą,ale macica i pochwa naturalnie wytwarza śluz który podczas oddawania moczu również leci tym bardziej jak kobieta ma upławy :) weź sobie przezroczysty pjemniczek i nasikaj w dni płodne zobaczysz ile będzie śluzu :)

mazga50

2021-11-13, 21:27
Sophia Urista? Urynista raczej.

svenio

2021-11-14, 09:24
Kupuje bilet na koncert w Krakowie

beny561

2021-11-14, 15:40
Jeszcze tyko brakowało klocka :amused:

helter

2021-11-14, 17:48
Halman napisał/a:

naprawdę uważasz że o jakości koncertu świadczy publiczne oddawanie moczu?



nie mysle o moczu lecz o zwalenuiu konia na koncercie nie patrzac na to azle w wiekszym gronie :D