18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Koń Trojański szmatogłowych kozojebców

Pi...........ku • 2013-05-01, 00:38
tekst PONOĆ przetłumaczony jako prezentacja premiera Australii.
W dość dosadny sposób obrazuje, jaką taktykę mahometańskie ścierwa obierają w celu przejęcia władzy.

DLA LEWICOWCÓW : DAJĄC WOLNOŚĆ MUSLIMOM W NADWIŚLAŃSKIM KRAJU, PIERWSI STRACICIE WŁASNĄ. ( jestem racjonalistą, nie prawicowcem. buddystą nie katolikiem. republikaninem nie demokratą , do k***y nędzy .)

Tyle słowem wstępu.

Cytat:

Musimy pamietac ze w przeszlosci – okolo 500 lat temu – ISLAM jako taki byl bardzo pozytywnym elementem dla uwczesnego swiata. Wowczas ISLAM byl tolerancyjny w stosunku do chrzescijan i zydow, a takze bardzo przyczynil sie do rozwoju algebry, geometrii, medycyny i sztuki.

Musimy takze pamietac ze w przeszlosci – okolo 500 lat temu – tak chrzescijanie jak rowniez protestanci torturowali i palili na stosach czarownice i wiele osob nie zgadzajacych sie z ich uwczesna religia.

Jednak, to bylo 500 lat temu a nie dzisiaj. Dlatego SHARIA, to swiete prawo Islamu - wykonywane przez Muzulmanow, tak jak to pokazuje ten PowerPoint – nie moze byc uznane za wlasciwe prawo, ktore mialoby obowiazywac na calym swiecie, tak jak to sobie wyobrazaja Muzulmanie.

Ten PowerPoint poczodzi z Australii, kraju ktory postanowil nie tolerowac zadan muzulmanskich ekstremistow.

Islam nie jest tylko religią lub wiarą .
W swojej rozszerzonej formie jest pełnym , 100% -owym przepisem na życie.


Islam posiada komponenty religijne, prawne, polityczne, ekonomiczne, socjalne i wojskowe.Tam część religijna służy tylko jako pokrywka dla pozostałych części składowych . Islamizacja rozpoczyna się kiedy w jakimś kraju liczba muzułmanów staje się wystarczająca aby rozpocząć kampanie na rzecz przywilejów religijnych.

Kiedy w jakimś społeczeństwie tolerancyjnym, poprawnym politycznie i zróżnicowanym kulturowo akceptuje się żądania muzułmanów na rzecz swoich wolności religijnych, pozostałe części składowe islamu zaczynają przenikać do całej reszty życia obywatelskiego.

I.
Popatrzmy jak to działa: Kiedy populacja muzułmanów w jakimś kraju pozostaje około 2% lub mniej , W takim przypadku ludność miejscowa traktuje muzułmanów jako pokój miłującą mniejszość która nikomu nie zagraża .

Taki przypadek występuje w następujących krajach:
Stany Zjednoczone : 0,6% muzułmanów
Australia : 1,5% muzułmanów
Kanada: 1,9% muzułmanów
Chiny : 1,8% muzułmanów
Włochy: 1,5% muzułmanów
Norwegia 1,8% muzułmanów


II.
Kiedy populacja islamistów osiągnie 2% do 5 % , muzułmanie rozpoczynają działalność roszczeniową pobudzając inne mniejszości etniczne lub grupy niezadowolonych z miejsca pobytu a często także wśród więźniów.

Taki stan rzeczy istnieje w:
Danii : 2,0% muzułmanów
Niemczech: 3,7% muzułmanów
Wielkiej Brytanii: 2,7% muzułmanów
Hiszpanii: 4,0% muzułmanów
Tajlandii: 4,6% muzułmanów

III. Począwszy od 5% zaludnienia zaczynają domagać się nieograniczonych praw dla ludności islamskiej . Na przykład , żądają powszechnego dostępu do żywności <halal> ( żywność czysta, przetwarzana według receptury islamskiej ) , zapewniając sobie miejsca pracy zarezerwowane dla muzułmanów.


Zaczynają wywierać naciski na sieci supermarketów aby wystawiały żywność halal na swoich półkach grożąc konsekwencjami w razie nie zastosowania się do ich żądań

To zjawisko występuje już w :
Francia: 8,0% muzułmanów
Filipiny: 5,0% muzułmanów
Szwecja: 5,0% muzułmanów
Szwajcaria : 4,3% muzułmanów
Holandia : 5,5% muzułmanów
Trinidad i Tobago: 5,8% muzułmanów

IV. Co to jest Sharia ? Popatrzmy ...

Poczynając od tego miejsca rozpoczynają wymuszać na miejscowych władzach zgodę na kierowanie się w swoich gettach, własnymi prawami
jak Sharia,prawa i szkoły islamskie .

Ostatecznym celem muzułmanów jest ustanowienie praw Sharii na całym świecie.

V.Kiedy muzułmanie osiągają 10% populacji rozpoczynają szerzyć powszechną anarchię którą traktują jako środek pozwalający skarżyć się na warunki w tym kraju.


Widzieliśmy już taką rewolucję miejską w Paryżu z paleniem samochodów i urządzeń miejskich . W takiej sytuacji każda reakcja nie muzułmańska przeciwna rozruchom „ obraża ” islam potęgując dodatkowo rozruchy i groźby , tak jak było to w Amsterdamie po filmie na temat islamu i zakazie noszenia winiet Mahometa.

Zdarzenia takie występują nagminnie w rejonach muzułmańskich w takich krajach :
Guyana: 10,0% muzułmanów
Indie: 13,4% muzułmanów
Izrael: 16,0% muzułmanów
Kenia: 10,0% muzułmanów
Rosja: 15,0% muzułmanów

VI. Po osiągnięciu 20%, narody mogą spodziewać się przerażających wydarzeń w rodzaju tworzenia oddziałów milicji <<dżichadistów >> , sporadycznych morderstw, podpalania kościołów…

Takim krajami juz sa:
Etiopía: 32,8% muzułmanów
Nigeria: 35,0% muzułmanów

VII.Po osiągnięciu 40% zaludnienia muzułmanów, w kraju dzieją się masakry i ludobójstwa ciągłe ataki terrorystyczne i nieprzerwana wojna wewnętrzna.

Tak jak w tych krajach:
Bośnia : 40,0% muzułmanów
Czad: 53,1% muzułmanów
Líban: 59,7% muzułmanów


VII. W krajach w których liczba muzułmanów przekracza 60% mieszkańców odbywają się prześladowania bez ograniczeń niewierzących lub wyznających inne religie (z muzułmanami nieortodoksyjnymi włącznie) oczyszczania etniczne i sporadyczne masakry ludobójstwa stosowanie prawa Sharii jako broni, stosowanie specjalnych podatków dla niewiernych.

To się dzieje w tych krajach:
Albania: 70,0% muzułmanów
Malezia: 60,4% muzułmanów
Qatar: 77,5% muzułmanów
Sudán: 70,0% muzumanów

VIII. Począwszy od 80% zaczynają dziać się gwałty i zastraszanie ludności nie islamskiej czystki etnicznye sterowane przez państwo a także przypadki ludobójstwa , w celu wypędzenia resztek ludzi niewiernych którzy jeszcze pozostali. W ten sposób kraj staje się w 100% muzułmański.

Tak właśnie stało się lub dzieje się teraz tam:
 
Bangla Desh: 83,0% muzułmanów
Egipt : 90,0%
Gaza: 98,7%
Indonezia: 86,1%
Irán: 98,0%
Irak: 97,0%
Jordania: 92,0%
Maroko: 98,7%
Pakistan: 97,0%
Palestyna 99,0%
Syria: 90,0%
Taddżykistan 90,0%
Turcja 99,8% ,
Emiraty Arabskie : 96,0%

IX.Po osiągnięciu 100% liczby mieszkańców zaczyna się Pokój typu „Dar-es-Salaam” (Raj islamski) . (ale pokój ??? ) Zakłada się że jest już pokój bo wszyscy są muzułmanami .Wyznacznikiem całego życia jest Koran a jedyne szkoły jakie istnieją są to szkoły koraniczne.

Taka sytuacja jest już w tych krajach:
Afganistán: 100% muzułmanów
Arabia Saudyjska 100% muzułmanów
Somalia 100% muzułmanów
Jemen: 100% muzułmanów

Tam prawo Sharia rzadzi, a Koran – ta swieta ksiega Islamu – jest podrecznikiem uczonym sie na pamiec przez dzieci w islamskich szkolach. Kobietom nie wolno prowadzic samochodow, a zawody jakie im sa dozwolone to tyko Nauczyciel dla dziewczynek lub lekarz dla kobiet. W tych krajach koscioly katolickie i synagogi zydowski nie istnieja. Obcokrajowiec, ktory by sie odwazyl pkazac medalik z krzyzykiem jest natychmias wydalony z kraju, bo zniewazyl Islam.

Niestety pokoju nigdy się nie osiąga ponieważ w tych krajach w których już jest 100% muzułmanów , ci bardziej radykalni i ortodoksyjni kierując się nienawiścią, prześladują i tępią tych mniej radykalnych często , z rozmaitych powodów zaspakajają swoje żądze morderstwami.

“León Uris, “El Peregrinaje (– Pielgrzymki )” wjawia:
Zanim skończyłem 9 lat poznałem podstawową doktrynę życia arabskiego: Ja byłem kontra mojemu bratu ; ja i mój brat kontra naszemu ojcu; moja rodzina kontra naszym kuzynom i naszemu klanowi; nasz klan kontra naszemu plemieniu; Nasze plemie kontra światu, a wszyscy razem kontra niewiernym .” 


Należy zrozumieć że w krajach w których populacja muzułmanów jest znacznie mniejsza od 100% jak n. p. we Francji , mniejszość muzułmańska żyje w gettach. Wewnątrz tych gett tworzą 100% -e społeczeństwo muzułmańskie na podstawie prawa Sharia . Policja nie wchodzi do tych gett. Nie ma tam sądów, policji , szkół narodowych ani żadnych instytucji nie islamskich.

W takiej sytuacji muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem kraju w którym żyją. Dzieci ich uczęszczają wyłącznie do „ Madrasów „ ( szkoły muzułmańskie ) gdzie studiują wyłącznie Koran. . 

Ponadto wszelkie relacje z osobami „ niewiernymi „ są zakazane i często karane śmiercią .Z tego powodu w niektórych krajach , immani i pozostali ekstremiści mają na takich terenach większą władzę niż instytucje narodowe kraju ich zamieszkania.

Półtora miliarda muzułmanów stanowi dzisiaj 22% ludności świata . Jednakże ich przyrost naturalny przewyższa przyrosty chrześcijan, hinduistów buddystów , Żydów i wszystkich innych pozostałych wierzących.

Muzułmanie przekroczą 50 % populacji świata przy końcu bieżącego wieku..

Taka jest przyszłość świata o ile nie podjęte zostaną żadne działania i nie pozostawi się ich aby żyli pomiędzy sobą w krajach które już opanowali korzystając ze swojej „kultury”.

W ciągu ostatnich 100 lat nie wnieśli oni żadnej nowej wartości na rzecz ludzkości świata i nie można oczekiwać aby teraz to się mogło zmienić

Tutaj jest odpowiedź rządu Australijskiego

Kevin Rudd, Premier Australii wypowiedział się w sprawie prawa islamskiego Sharia:

Muzułmanom którzy chcą żyć na warunkach prawa islamskiego Sharia, powiedział żeby wyjechali z Australii . Rząd australijski rozpoczął kampanię przeciwko ekstremistom po to aby zapobiegać atakom terrorystycznym.

„ONI SĄ IMIGRANTAMI TO ONI MUSZĄ SIĘ ZAADOPTOWAĆ DO NAS A NIE AUSTALIJCZYCY DO NICH . Jestem już zmęczony tym że mamy się martwić czy przypadkiem nie obrażamy kogoś lub czyjejś kultury. Od czasu ataków terrorystycznych na Bali , zauważamy odradzanie się patryjotyzmu wśród większości Australikczyków ." 
„Nasz kulutra rozwijała się przez dwa wieki w walkach cierpieniach i zwycięstwach wielu milionów kobiet i mężczyzn którzy poszukiwali wolności !”

“Mówimy po Angielsku nie po Hiszpańsku , Arabsku ,Chińsku Japońsku , Rosyjsku lub w jakimkolwiek innym języku, co oznacza że jeżeli ktoś chce być częścią naszego społeczeństwa , powinien opanować nasz język!”

„Większość Australijczyków wierzy w Boga, ale nie jest to wyrazem chrześcijaństwa, ekstremy prawicowej lub stanowiskiem politycznym. Jest tak bo kobiety i mężczyźni którzy zbudowali ten naród byli głównie chrześcijanami !”

“Jest to naturalne aby symbole naszej wiary były to widoczne na ścianach naszych szkół . Jeżeli nasz Bóg was obraża proponuję abyście przenieśli się do innej części świata ponieważ Bóg jest częścią naszej kultury ."

My nie zmuszaliśmy was do przyjazdu tutaj Przyjechaliście tutaj i zaakceptowaliście ten kraj dobrowolnie ." „Akceptujemy wasze wierzenia i o nic nie pytamy . Wszystko o co prosimy to zaakceptujcie nasze wierzenia, i żyjcie z nami w pokoju i harmonii.”

„To jest NASZ KRAJ NASZA ZIEMIA I NASZ STYL ŻYCIA , dajemy wam wiele ułatwień abyście z tego mogli korzystać Kiedy jednak pojawiają się narzekania , roszczenia i krytyka naszej flagi , naszego sądownictwa, naszej wiary chrześcijańskiej , naszego stylu życia ,proponujemy abyście skorzystali z innego naszego prawa wolności australijskiej PRAWA DO WYJAZDU.“

„Jeżeli ktoś nie jest zadowolony z pobytu tutaj , proszę WYJECHAĆ !”

„Jeżeli ktoś nie jest zadowolony z pobytu tutaj , proszę WYJECHAĆ !”

Podobnie jak wiele musimy zrobić z powodu globalnego ocieplenia , z powodu niedostatku wody pitnej i t.p. Musimy także zająć się tym aby naszym dzieciom i wnukom zapewnić większe bezpieczeństwo na świecie .
Jeszcze nie jest za późno Być może jeżeli roześlemy te myśli pomiędzy sobą , znajdą się ludzie którzy zechcą tą prawdę głosić .



[/i][/u]



KRÓTKO MÓWIĄC WYpie**alAĆ.
przepraszam za przekleństwa , ale krew mnie zalewa od ludzkiej głupoty. Im dłużej na to patrzymy bezczynnie w tym głębszej dupie jesteśmy.

Wiem że temat oklepany, ale tekst mądry i z sensem. Jesli ktoś chce prezentację chętnie podeślę ( info PW ).

Pozdrawiam myślących.

PA...........SM

2013-05-01, 01:10
W Polsce powinno się zrobić raz na zawsze porządek z cyganami i innym ścierwem!!! Z żydami włącznie !!!

Pi...........ku

2013-05-01, 01:23
PS. Nie jestem w stanie stwierdzić na ile aktualne są dane statystyczne , nie wiem z którego roku pochodzi powyższa prezentacja.

gówniaczek

2013-05-01, 10:21
@PANxxxBDSM
tym tokiem myślenia powinniśmy wypie**olić wszystkich wierzących i wszystkie nacje, łącznie z nami samymi. Może lepiej pożyczyć od Francuzów te bombę atomową i jej użyć na nas samych, co? Głupota...

Wytępić trzeba muslimów przede wszystkim, bo to oni są największym problemem. Żydzi od zawsze byli w naszym społeczeństwie i nigdy nie słyszałem o atakach terrorystycznych spowodowanych na tle religijnym przez żydów. Ty słyszałeś?

PS rozjebcie mnie, moja babka ma medal za odwagę, bo przechowywała żydów podczas II wojny światowej :wheelchair:

ne...........fi

2013-05-01, 11:33
Ten tekst to przesada, zwróćmy uwagę na rozwój cywilizacyjny a nie panującą religię w państwach gdzie są ciągle wojny, prześladowania czy gwałty. Gdyby w Anglii było 99% muzułmanów wykształconych i z obywatelstwem to nie tępili by tego 1%. I zastanówmy się jakby wtedy zachowywał się ten 1% (np katolików), też by domagał się swoich praw tak jak teraz muzułmanie. Jedyny problem jest tutaj z dziczą i tyle. Chodziłem kiedyś z muzułmanką i ona tak jak jej rodzina podchodziła do tego z dystansem i traktowała koran jako wskazówki a nie świętą księgę, bo wychowała się w rozwiniętym kraju a nie gdzieś gdzie by jej wciskali od urodzenia dziewice w niebie i inne brednie.

Robot

2013-05-01, 12:56
Pamiętajmy, że manipulacja i prowokacja może być wszędzie...







Ale i tak ich wypie**olić, tak profilaktycznie.

Numernabis

2013-05-01, 13:10
@nestofi
Ile ty masz lat człowieku, że takie pierdoły gadasz?

Ja tam nie wiem za bardzo jak sytuacja z tymi brudasami wygląda w Polsce, ale słyszałem, że jest ich coraz więcej.
Więc udziele wam wskazówek, to nie są ludzie którym powiesz wydź i oni wyjdą. W Polsce to może być nowościa i czymś egzotycznym i głupio możecie ich respektować.
Żeby się ich pozbyć trzeba być brutalnym i stanowczym (tak jak oni). Inaczej będą pluć na wasze kobiety, będą je bić za to jak chodzą ubrane jak to się dzieje na ulicach londynu, będą Was zaczepiać, będziecie ich wrogiem bo nie wierzycie w allaha. Oni będą kupować i wynajmowć mieszkania w określonych dzielnicach aby później stworzyć swoje ghetta. Powoli mnożąc się będą zajmować coraz większe obszary, a kiedy ich liczba będzie dostatecznie duża, zaczną domagać się respektowania ich korańskich praw. Tak jak to następuje we francji, anglii i w niemczech.
Więc nie wierzcie ich pozornej niewinności. Nie dajcie się nabrać na ich przyjaźń.
Bo to w wygląda niewinnie, 20 lat temu w krajach zachodnich też tak wyglądało.
Nie moża im pozwalać na egzystencje w naszym kraju, nie wolno im dać azylu, to trzeba tępić już w zarodku.
Chrześcijaństwo to w dużej mierze nasze dziedzictwo kulturowe a chrześcijaństwo to ich wróg nr.1
Powoli zaczną znikać kościoły, zaczną powstawać meczety, zostatną zniesione święta, aż w końcu będziecie klęczeć skierowani w strone mekki modląc się do allaha.
Już za pare lat będziecie mieć szansę to oglądać w Belgii.
Ich nie będzie obchodzić to, że jesteś ateistą. W koranie nie ma miejsca na ateizm, chrześcijaństwo, istnieje tylko koran.

gówniaczek

2013-05-01, 15:04
@up
rząd to dopiero zauważy jak już będzie za późno, wtedy już nic nie będzie robić, bo się będzie bać ataków terrorystycznych. A jednostki też nic nie robią i nie będą robić, bo za wpie**ol spuszczony muslimowy dostanie podwójną karę. Za sam wpie**ol oraz za rasizm.

wypizdson

2013-05-01, 15:44
Ok, nie czytałem postów powyżej, boli mnie głowa nie chcę mi się.

Powiem Wam tylko jedno, Państwa tu wymienione to jakieś państwa 3ciego świata albo stojące na pograniczu. A wiadomo, bezrobocie i ubóstwo sprzyja rozwijaniu przestępczości a do tego sprzyja popieraniu radykalnych środków tudzież polityków / "przywódców religijnych" - krasomówców.

Ten malutki % krzyczący najbardziej to znikoma część całego społeczeństwa. W Europie żadnej wojny domowej nie będzie, żadnego konfliktu wewnętrznego - co najwyżej za 100 czy 200 lat biali Europejczycy będą mniejszością.

Znacie sytuację polityczną Turcji? Czy tam dochodzi do masowych mordów? Czy tam muzułmanie ganiają chrześcijan/ateistów z maczetami? Nie. To samo będzie w Europie. Pomyślcie, zastanówcie się choć chwilkę... człowiek to człowiek, nie ma znaczenia jaka religia. Jeszcze raz to powtórzę, tu żadnej wojny nie będzie, bo Europa stoi nie nieporównywalnie większym poziomie gospodarczym niż bliski wschód w który de facto ciągle pakujemy bomby.

ne...........fi

2013-05-01, 18:26
@Numernabis, zachowujesz się jak wariat z manią prześladowczą :lol: A Ty ile masz lat, bo mówisz jakbyś miał za mało albo aż za dużo (coś w stylu mojej babci i innych słuchaczy radia maryja)
Powoli wk***ia mnie ta polaczkowa zaściankowość i wstyd mi za przynależność do państwa kojarzonego z tępymi narodowcami.
Jaracie się przemową polityka który wygrywa wybory bo gra na emocjach takich prostaczków jak wy :roll:
W rzeczywistości Islam jest niebezpieczny tam gdzie są fanatycy religijni, w europie takich osób jest niewiele i z czasem będzie coraz mniej. Trudno mi sobie wyobrazić prześladowanie przez fejsa albo siedzenie w starbucksie z maczetą :lol: Podczas zamieszek na ulicę wychodzą najbiedniejsi, np imigranci i najpoważniejsze zamieszki we francji wynikały z głupkowatego prawa wobec imigrantów, a nie dlatego, że ktoś chciał komuś zabronić lub narzucić wiarę :roll: Spójrzcie na to inaczej, taka Turcja, miliony muzułmanów i tysiące turystów. Dlaczego nie zaczną ich mordować? Bo ekonomia jest silniejsza od religii i jak w polsce było by 80% muzułmanów to te 80% tak jak reszta by zapie**alała aby przeżyć, a nie znajdowała czas na prześladowanie 20%, już prędzej walczyli by przeciwko rządowi.
Poza tym islam nawet gdyby zdominował europę to nie będzie taki brutalny z jednego powodu. Kobiety na to nie pozwolą, w żadnym cywilizowanym kraju nikt się nie zgodzi na wprowadzenie prawa religijnego w którym kobiety miały by obowiązek służyć mężczyźnie albo mogły by być ranione bez powodu. Feminizm jest nieokiełznaną siłą i po prostu takie zachowanie się tu nie przyjmie.
A z ciekawostek często słyszy się w katolickich mediach o prześladowaniu chrześcijan np w dżos, ale nie mówi się, że chrześcijanie też prześladują tam muzułmanów i trupy padają po obu stronach.
Jeśli myślicie, że chrześcijaństwo jest lepsze i nie robi żadnych burd to przypomnijcie sobie walki o pie**olony kawałek drewna :lol:
@Piku, jak dla mnie racjonaliści nie wyrażają tak swoich opinii. Ale wierzę, że wierzysz w to, że jesteś racjonalistą 8-)

Pi...........ku

2013-05-01, 19:52
@nestofi
"polaczkowa" zaściankowość to największa hipokryzja. Widzą ją jedynie Ci którzy jej doświadczają.
Wypominanie "polaczkowego bólu dupy" jak to robi testoviron, czy ostatnio puchałkę czy jakmutam, jest w gruncie rzeczy kwintesencją tego co nazywasz "polaczkowatością"
Tak samo jak postawa mam wyj***ne i dbam o siebie. Zastanów się chwilę , gdzie taka postawa jest najpopularniejsza.

Żadna religia nie jest racjonalna. Owszem jest potrzebna niektórym ludziom. Jeśli ktoś nie wierzy w siebie wierzy (lub chce wierzyć ) że jest jakaś siła wyższa która trzyma nad nim piekę .

Owszem chrześcijaństwo robi burdy , ale już do tego przywykłem. Jeśli twierdzisz że Numerabie ma manię prześladowczą to poznaj paru muzułmanów w 2 sytuacjach:
1. kiedy jesteś sam na sam lub w środowisku gdzie dominują nie-muzułmanie
2. W środowisku zdominowanym przez muzułmanów

Jeśli twierdzisz że muzułmanie robią ich mniej, to poszukaj wiadomości z Europy.

A opinię wyrażam dosadnie. jestem osobą która dużo pracuje i w związku z tym liczę się ze swoją wolnością. Wolę zapobiegać niż leczyć. No ale cóż , skoro już nawiązałeś do naszej pięknej kultury to jak to mówią : "mądry Polak po szkodzie" . Szkoda tylko , że 'szkoda' przełoży się na nasze wnuki/prawnuki.

przypominam że to MY jesteśmy TERAZ odpowiedzialni za tworzenie PRZYSZŁOŚCI
Pozdrawiam serdecznie.

wypizdson

2013-05-01, 20:14
Dwie sprawy.

1)
Cytat:


. kiedy jesteś sam na sam lub w środowisku gdzie dominują nie-muzułmanie
W środowisku zdominowanym przez muzułmanów


Mówisz o tych dzielnicach na przedmieściach dużych miast we Francji i UK ? To są getta i podejrzewam, że nie mieszkają tam ludzie którzy potrafią się utrzymać i żyć na jakimś "normalnym" poziomie życia. A jak wyjedziesz z argumentem, że Polacy uciekają i nie tworzą gett to padnę ze śmiechu.

Istnieje takie pojęcie jak koszt życia w danym kraju / obszarze. Polak wyjeżdżający w UK mieszka i żyje - koniec, żadnych plusów, żyje od 1szego do 1szego, bo na tyle mu starcza. Skąd wiem? Bo moja kumpela pracuje w UK w jednej z agencji pracy i szuka roboty dla Polaków którzy tam przyjeżdżają.

Wracając do tematu, to są getta, siedliska biedoty. To małe odsetki, o których jest głośno z jakiegoś powodu [?]. Takie same dzielnice masz w Polsce przy większych miastach, wejdziesz ładnie ubrany, wyjdziesz biedniejszy o portfel i telefon.

2) Powstrzymałbym się od rzucania określeniami typu "polaczkowata zaściankowość" to nie jest poprawne politycznie, a przecież wszystko co Europejskie ma takie być.

-------------

Aczkolwiek fakt faktem panuje jakaś dziwna mentalność. Niechęć do wszystkiego i wszystkich. Zamknąć granice, postawić mur i ... właśnie, co? Świat się zmienia, powinna się też zmieniać mentalność ludzka.

Ciągle widzę tu ludzi narzekających na propagandę, na manipulację, a wystarczy jeden filmik, jeden post na temat muzułmanów, na temat jakiś teorii spiskowych mających na celu zrujnować Europę albo WYMORDOWANIE białych ludzi i wszyscy podnoszą głos i twierdzą, że tak być nie może! :evil:
Nie widzicie tu ironii ?

Pamiętajcie, ubóstwo i wszelkiego rodzaju [nawet te wyimaginowane] kryzysy prowadzą do radykalnych rozwiązań. Nie religia, nie wierzenia, nie kolor skóry, a ubóstwo.

Pi...........ku

2013-05-01, 20:31
@wyp*zdson
1. Nie, mówię o standardowych życiowych sytuacjach. Np. zamieszkaj w akademiku którego piętro jest zamieszkane przez muzłumanów.

jeszcze : sytuacje dzieją się w szkołach, ulicach etc. JEDNAKŻE JEŚLI MASZ RACJĘ TO BĘDĘ SZCZĘŚLIWY.

Wracając do tematów gett i siedlisk biedoty, to moje biuro mieści się na północnej Pradze, a wracam przeważnie nocą.

2. termin ( uwaga tu będzie podwójny cudzysłów ) " "polaczkowata" zaściankowość " , został przeze mnie źle ujęty w cudzysłowia. użyłem cytując powyższą wypowiedź. Proszę, jeśli coś śledzisz ,to śledź dokładnie. Niemniej -mój błąd interpunkcyjny (pewnie nie pierwszy i nie ostatni, ale nie o to tutaj chodzi. )

ne...........fi

2013-05-01, 20:31
wyp*zdson dobrze goda.
@piku, wymienione przez Ciebie rzeczy, testowiron i puchałkę (czy jakkolwiek to ch*jstwo się zwie) mnie bardzo denerwuje. Polaczkowatość dotyka mnie w takim stopniu, że mogę ją obserwować, wczoraj będąc u dermatologa przyszedł zapisać się na prywatną wizytę czarnoskóry i gdy wyszedł od razu w poczekalni słyszałem głosy typu "aaa, pewni syfa ma małpa" itd.
Piku napisał/a:

Jeśli twierdzisz że Numerabie ma manię prześladowczą to poznaj paru muzułmanów w 2 sytuacjach:
1. kiedy jesteś sam na sam lub w środowisku gdzie dominują nie-muzułmanie
2. W środowisku zdominowanym przez muzułmanów


A Ty byłeś w takich sytuacjach albo czy Numernabis był w takiej sytuacji by wyciągać takie sądy?
Jak pisałem, rodzina mojej byłej wyznawała islam, kiedyś też poznałem 3 uchodźców z Czeczeni pod typową mordownią, późną nocą i normalnie staraliśmy się pogadać (łamanym angielsko rosyjsko migowym) i tłumaczyli mi sytuację ich kraju itd. A gdy chciałem im postawić piwo powiedzieli, że nie mogą bo mają ramadan czyli byli wierzącymi, praktykującymi muzułmanami z kraju ogarniętego wojną i nic mi nie zrobili w zakazanej okolicy.
I jak mówiłem w Turcji dominuje Islam, a jedyna różnica między Turcją i bliskim wschodem to rozwój cywilizacyjny.
Racjonalista powinien opierać się na empirycznych doświadczeniach a nie z góry coś zakładać bo w życiu się z tym nie spotkał ale media tak twierdzą :roll:

Pi...........ku

2013-05-01, 20:37
Cytat:

Racjonalista powinien opierać się na empirycznych doświadczeniach a nie z góry coś zakładać bo w życiu się z tym nie spotkał ale media tak twierdzą



Właśnie, sęk w tym że przez całą dyskusję zakładasz iż w życiu nie miałem bliższej styczności z kepsami .
( poprzez termin "blizszej" nie mam na myśli walenia sie wzajemnie w dupeczki. Blizszej niż styczność z panem z kebab-budki. Przez rok żyłem w sąsiedztwie z osobnikami o których mówimy. ( na WAT zjeżdza ich troszkę na wymiany )

PS. A co do czarnych, to oni akurat potrafią się asymilować. I nie zjeżdżają na kraje całymi hordami, jak to w zwyczaju mają ciapaci.

PS2. Dobrze nam się dyskutuje, przestawiacie argumenty ,kontrargumenty i vice versa.Rzeczowo gratuluję, respekt. Ale jako że to temat rzeka , a spotykamy się na sadisticu powiem tylko że ch*j mnie obchodzi wasza opinia jeśli się ze mną nie zgadzacie ( a szkoda) .temat śledzę od dawna , zdążyłem poznać wiele różnych stanowisk.

A co do wiary w media - oczywiście nie można wierzyć we wszystko. Sam miałem okazję oglądać własne zmanipulowane wypowiedzi dla np. "Kultura głupcze" (taki program dla TVP2) .
niestety jeśli głębiej zaczniemy się zastanawiac nad tym w co mozna a w co nie mozna wierzyć , podążymy ścieżką empiryzmu , dojdziemy do solipsyzmu. Nie jestem w stanie udowodnić istnienia żadnej świadomości poza swoją własną . Ale to już na forum filozoficzne.