18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koń na wybiegu

phrontch • 2019-11-20, 06:14
Konik lekko się zdenerwował




CoJaTamKurwaWiem

2019-11-20, 14:44
patitati napisał/a:

Jesteś złym do szpiku kości i bezdusznym człowiekiem.
Mam pieska Cavaliera, niestety tak się złożyło że ma genetyczną wadę mózgu (to częste u tej rasy), strasznie cierpi i ma napady padaczkowe. Codziennie sam robię mu zastrzyki, w tym roku wydałem na jego leczenie już prawie 10tys. a Ty piszesz że "kołkiem w łeb" - ja bym tak nie mógł, bo kocham swojego psiaka i w przeciwieństwie do Ciebie wiem co to empatia i wrażliwość.
Nie pozdrawiam i mam nadzieję że zastanowisz się nad swoim postępowaniem (które jest haniebne).





glidechris

2019-11-20, 15:43
Ktoś na takich pokazach jak i na gonitwie powinien mieć pistolet, i odj***ć niepokorne zwierze lub dobić człowieka jedno w dwojga, wybór należy do operatora klamki :)

banerr

2019-11-20, 18:39
Coś mi się wydaje że wcześniej kozojebca chciał wyr*chać konia i stąd taka reakcja.

jebacgowno

2019-11-21, 08:22
Strzał w łeb i na kabanosy tępego owsożercę. Nie umie się zachować to do młynka.

Nattttsjel

2019-11-21, 12:02
poligon6 i te jego mądrości. A wiesz, że można już w humanitarny sposób *pozbywać się* zwierząt z wadami genetycznymi? Jesteś faktycznie takim niedojebem, który nic poza swoją norą nie widział w życiu czy tylko tak udajesz bo się już pogubiłam

poligon6

2019-11-21, 12:12
Nattttsjel napisał/a:

poligon6 i te jego mądrości. A wiesz, że można już w humanitarny sposób *pozbywać się* zwierząt z wadami genetycznymi? Jesteś faktycznie takim niedojebem, który nic poza swoją norą nie widział w życiu czy tylko tak udajesz bo się już pogubiłam



Kołek w łeb prowadzi do przerwania rdzenia kregowego i momentalnej smierci. Jest to o wiele bardziej humanitarny sposób niz zastrzyki, po których nieraz pies sie wybuudza przestraszony.

doktores

2019-11-21, 16:14
poligon6 napisał/a:

Dlatego wsród szczeniakow robi sie selekcje i



Wypie**alaj Poligon na plebanie opie**alać wikaremu pały, j***ny frajerze. Zbiera ci się cwe*u.

poligon6

2019-11-21, 17:33
doktores napisał/a:

Wypie**alaj Poligon na plebanie opie**alać wikaremu pały, j***ny frajerze. Zbiera ci się cwe*u.



O k***a, kolejny groźny, psojebca.

mazga50

2019-11-22, 18:36
Biały, to nie lubi gównolicych.