18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Koń na wybiegu

phrontch • 2019-11-20, 06:14
Konik lekko się zdenerwował




jimiq

2019-11-20, 06:49
Może za brudni byli...

C0C0JUMBO

2019-11-20, 07:03
Konflikt gatunkowy zwierząt ...

r061071

2019-11-20, 07:15
czyżby wściekły arab

Twójbug

2019-11-20, 07:16
Koń ma przej***ne za to jaki jest pewny siebie. Wydaje mi się że porządek z nim zrobią.

poligon6

2019-11-20, 08:19
Niestety agresywne zwierzeta trzeba usypiać. Robi sie to z dwóch powodów. Zwierze moze byc agresywne z powodu choroby. Oraz żeby wyeliminowac z puli genetycznej agresywne zachowania.

Dlatego wsród szczeniakow robi sie selekcje i te najbardziej chorowite i o nieporzadanych cechach ida do wora a wór do jeziora.

Czasami dorosły osobnik starje się agresywny, wtedy też pozostaje tylko kołek w łeb lub wyprowadzenie na trase szybkiego ruchu bo teraz strasznie sie sraja psiarze i nie mozna zlikwidować swojej własnosci.

kaelem

2019-11-20, 09:07
Tłumacz na migowy w szoku.

_P...........me

2019-11-20, 09:32
Kuniowi role poj***ły się.

MalcolmX

2019-11-20, 09:37
Pizgno jak szmaciano lalko!

Ca...........on

2019-11-20, 11:24
Widziałem kiedyś coś podobnego i znawca mi wyjaśnił. Tak działa podany w za dużej dawce lub podwójnie koński doping. Miało być pewne zwycięstwo, ale coś nie pykło.

dżonyłojlker

2019-11-20, 13:23
poligon6 napisał/a:

Niestety agresywne zwierzeta trzeba usypiać. Robi sie to z dwóch powodów. Zwierze moze byc agresywne z powodu choroby. Oraz żeby wyeliminowac z puli genetycznej agresywne zachowania.

Dlatego wsród szczeniakow robi sie selekcje i te najbardziej chorowite i o nieporzadanych cechach ida do wora a wór do jeziora.

Czasami dorosły osobnik starje się agresywny, wtedy też pozostaje tylko kołek w łeb lub wyprowadzenie na trase szybkiego ruchu bo teraz strasznie sie sraja psiarze i nie mozna zlikwidować swojej własnosci.



Jesteś złym do szpiku kości i bezdusznym człowiekiem.
Mam pieska Cavaliera, niestety tak się złożyło że ma genetyczną wadę mózgu (to częste u tej rasy), strasznie cierpi i ma napady padaczkowe. Codziennie sam robię mu zastrzyki, w tym roku wydałem na jego leczenie już prawie 10tys. a Ty piszesz że "kołkiem w łeb" - ja bym tak nie mógł, bo kocham swojego psiaka i w przeciwieństwie do Ciebie wiem co to empatia i wrażliwość.

Nie pozdrawiam i mam nadzieję że zastanowisz się nad swoim postępowaniem (które jest haniebne).

poligon6

2019-11-20, 13:50
patitati napisał/a:

Mam pieska Cavaliera, niestety tak się złożyło że ma genetyczną wadę mózgu (to częste u tej rasy), strasznie cierpi i ma napady padaczkowe. Codziennie sam robię mu zastrzyki, w tym roku wydałem na jego leczenie już prawie 10tys. a Ty piszesz że "kołkiem w łeb" - ja bym tak nie mógł, bo kocham swojego psiaka i w przeciwieństwie do Ciebie wiem co to empatia i wrażliwość.



Cóż wzruszyła mnie twoja opowieść, by uwolnic cie od tego cięzaru jestem w stanie za darmo spławić ten balast w najblizszej rzece. Rozumiem że taki balat może ciazyć, ale czy jest sens przedłuzać cierpienie pchlarza i swoje, o kasie nie wspomne bo to frajerstwo.

mrokussw

2019-11-20, 14:41
patitati napisał/a:

Jesteś złym do szpiku kości i bezdusznym człowiekiem.
Mam pieska Cavaliera, niestety tak się złożyło że ma genetyczną wadę mózgu (to częste u tej rasy), strasznie cierpi i ma napady padaczkowe. Codziennie sam robię mu zastrzyki, w tym roku wydałem na jego leczenie już prawie 10tys. a Ty piszesz że "kołkiem w łeb" - ja bym tak nie mógł, bo kocham swojego psiaka i w przeciwieństwie do Ciebie wiem co to empatia i wrażliwość.
Nie pozdrawiam i mam nadzieję że zastanowisz się nad swoim postępowaniem (które jest haniebne).



skoro cierpi to tylko pokazujesz jak bezdusznym sk***ysynem jestes , pies ktory cierpi powinien zostac uspany i koniec k***a kropka