18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompletnie pijany pod prąd w centrum Lublina

fantastico • 2016-10-23, 21:05
Nastukany jak szpadel, lub narąbany jak wióry w tartaku wsiadł do samochodu i usiłował udawać prowadzenie. Niestety się złożyło w sposób taki, że przywalił przy pierwszym skręcie w nadjeżdżający samochód. Po tym spróbował niemrawej ucieczki ale został zatrzymany pieszo do przyjazdu policji.


bloodwar

2016-10-23, 21:08
Po ch*j ta cenzura? Koleś który raz jest tak durny żeby wsiąść kompletnie nastukany za kółko pewnie będzie i w przyszłości odpie**alał taką manianę, obywatele mają prawo wiedzieć kim on jest, może dzięki temu uniknęliby w przyszłości tragedii

tarcer123

2016-10-23, 21:19
I teraz przez takiego śmiecia nie dojeżdżasz na miejsce albo dojeżdżasz na cmentarz.

Oponka

2016-10-23, 21:27
przez takich, jak on jestem za wprowadzeniem wbudowanych alkomatów w samochodach. dmuchasz i jedziesz... albo idziesz :kawa:

mygyry

2016-10-23, 21:55
Takimi ludźmi powinni zastępować manekiny w testach zderzeniowych

hellbwoi

2016-10-23, 22:28
Pewnie ze zmywaka wrócił i sie zapomniał...

Cz...........as

2016-10-24, 00:37
Nie trzeba zasłaniać numerów rejestracyjnych. To nie są dane osobowe...

Essent

2016-10-24, 18:47
up nie są.

MacQ211

2016-10-25, 23:22
Moje miasto... Takie piękne...

SwiniaPIG

2016-10-25, 23:27
Ten Lublin to j***na patologia a nie miasto. Co chwilę tam coś się odpie**ala.
Jak idę przez centrum to ręce opadają jak się patrzy na ten bajzel. A na spotach reklamowych takie piękne miasto inspiracji... Ta inspiruje do tego żeby sp***olić jak najdalej.

Avalanger

2016-10-25, 23:38
Volkswagen...
Lublin...

Czego Wy k***a oczekujecie?


Jeżdżę od siedmiu lat, a już wiele widziałem, wielokrotnie naj***ny jak szpadel miałem ciągutkę by prowadzić w takim stanie. Aż w końcu, wracając z imprezy, o wiejskich klimatach. Około 10km od najbliższego miasteczka 30tys.
Konkretniej, 0,7 na trzech i po 3-4 browary.

Efekt? Piłem na pusty i zmęczenie. We łbie kołowało jak to pokazują na szkoleniach. Przejechałem jakieś 400m.
Zgasiłem auto i spałem k***a w POLU.

To znaczy, zjechałem pod wiochę i zaparkowałem na jakiejś dróżce. Spałem w aucie, bez przesady.


Od tej pory po alkoholu najwyżej przeparkuję. Na własnym podwórku.


JEŻDŻĄCY PO ALKOHOLU TO j***nI KRETYNI. I mówię na podstawie własnych doświadczeń, jestem niewiernym Tomaszem, po części też kretynem. Ale odpuściłem. Jeśli będę miał syna, zrobię z nim 0,5 na dwóch, a potem wezmę kierowcę i każę synowi jeździć po wewnętrznym/zamkniętym placu. Gwarantuję 100% skuteczność abstynencji.

rivajka

2016-10-25, 23:42
Avalanger napisał/a:

Volkswagen...
Lublin...

Czego Wy k***a oczekujecie?


Jeżdżę od siedmiu lat, a już wiele widziałem, wielokrotnie naj***ny jak szpadel miałem ciągutkę by prowadzić w takim stanie. Aż w końcu, wracając z imprezy, o wiejskich klimatach. Około 10km od najbliższego miasteczka 30tys.
Konkretniej, 0,7 na trzech i po 3-4 browary.

Efekt? Piłem na pusty i zmęczenie. We łbie kołowało jak to pokazują na szkoleniach. Przejechałem jakieś 400m.
Zgasiłem auto i spałem k***a w POLU.

To znaczy, zjechałem pod wiochę i zaparkowałem na jakiejś dróżce. Spałem w aucie, bez przesady.


Od tej pory po alkoholu najwyżej przeparkuję. Na własnym podwórku.


JEŻDŻĄCY PO ALKOHOLU TO j***nI KRETYNI. I mówię na podstawie własnych doświadczeń, jestem niewiernym Tomaszem, po części też kretynem. Ale odpuściłem. Jeśli będę miał syna, zrobię z nim 0,5 na dwóch, a potem wezmę kierowcę i każę synowi jeździć po wewnętrznym/zamkniętym placu. Gwarantuję 100% skuteczność abstynencji.


A może nie będzie takim tępakiem jak ty i nie siądzie za kółko po pijaku.

Bi...........er

2016-10-25, 23:54
Fantastico ale mnie wk***ia to twoje bycie zajebistym. Glowa boli od samego opisu az sie nie chce ogladac.