18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompletnie pijany pod prąd w centrum Lublina

fantastico • 2016-10-23, 21:05
Nastukany jak szpadel, lub narąbany jak wióry w tartaku wsiadł do samochodu i usiłował udawać prowadzenie. Niestety się złożyło w sposób taki, że przywalił przy pierwszym skręcie w nadjeżdżający samochód. Po tym spróbował niemrawej ucieczki ale został zatrzymany pieszo do przyjazdu policji.


Wiewór

2016-10-26, 09:05
Nie wiem co ci ludzie mają w głowach. Nie raz bywało się na takich balach, że pobudka była na wytrzeźwiałce albo w suce ale nigdy k***a nawet przez myśl mi nie przeszło wsiąść do auta po pijaku.

zonk

2016-10-26, 11:57
BigMonster napisał/a:

Fantastico ale mnie wk***ia to twoje bycie zajebistym. Glowa boli od samego opisu az sie nie chce ogladac.


Dostanie znowu warna za debilizm to się uspokoi z tymi opisami.

Nie czaję. Nie raz się jechało po pijaku, wystarczy skupić się i idzie jechać normalnie 8-)

Corey_09

2016-10-26, 18:45
@up Betonowe buciki i do Wisły, dla ciebie.

zonk

2016-10-27, 08:12
@up, jesteś debilem że nie potrafisz wyczaić ironii nawet jakby Cię kopnęła w dupę.

Grz3chu1986

2016-10-27, 15:17
Fantastico musze przyznac ze zmusiles mnie do zalozenia konta na Sadistic po ponad 2 latach korzystania.

No zesz k***a mac z twoimi opisami. Jak je czytam to az mi sie kiszka stolcowa skreca, najpierw w lewo, potem w prawo i znowu w lewo. Wez ty sie ogarnij czlowieku. Nie wiem czy masz 5 lat a moze 7 i pol ale k***a skoncz z tymi czerstwymi opisami bo mi sie poprostu zygac chce jak je czytam.

Dziekuje i teraz moge usunac konto w spokoju.