18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompleks niższości

erpe5 • 2016-05-17, 22:29
Dziadunio ma problem z motycyklistami a konkretnie z tym że on sam musi stać w korku... :roll:

TT4

2016-05-17, 22:35
ja pie**ole ale jatka!

szefooo

2016-05-17, 22:41
Nie mogę dojść do siebie po tym co tu zobaczyłem. Koleś powinieneś z adminem konsultować czy możesz coś takiego wrzucać bo jeszcze ktoś na zawał pie**olnie. Jeszcze tylko kadr z tęczą i było by po mnie.

eunstachy

2016-05-17, 22:45
szefooo napisał/a:

Nie mogę dojść do siebie po tym co tu zobaczyłem. Koleś powinieneś z adminem konsultować czy możesz coś takiego wrzucać bo jeszcze ktoś na zawał pie**olnie. Jeszcze tylko kadr z tęczą i było by po mnie.



bezapelacyjne na harda z tym!

siwens84

2016-05-17, 22:45
DEBILU podwójna ciągła jest nie tylko dla samochodów.
Wyprzedzanie na moście .
Kodeks drogowy obowiązuje nie tylko PUSZKI.

A później płacz i "pacz w lusterka" !!!

ch*j w dupę takim frajerom jak ten kierowca motocykiela.
oby miał kobrę za teściową

somet

2016-05-17, 22:56
Normalny człowiek jak jedzie samochodem, rowerem, motocyklem to ustąpi, przepuści. Jaką k***ą trzeba być żeby utrudniać życie innym i tak postępować, bo to nie są odosobnione przypadki.

siwens84 napisał/a:

DEBILU podwójna ciągła jest nie tylko dla samochodów.
Wyprzedzanie na moście .
Kodeks drogowy obowiązuje nie tylko PUSZKI.

A później płacz i "pacz w lusterka" !!!

ch*j w dupę takim frajerom jak ten kierowca motocykiela.
oby miał kobrę za teściową
Obrazek


Sam jesteś frajer z małym fiutem, gdyby te k***y jechały zgodnie z przepisami (ruch prawostronny), to motocyklista nie musiałby przekraczać ciągłej. Po za tym baranie odróżnij wyprzedzanie od omijania.

nynek345

2016-05-17, 23:03
"ten tak jedzie środkiem" - no racja, przecież mógł popie**alać chodnikiem z tymi kilkunastoma tonami ;)

DustandBlood

2016-05-18, 00:02
Powiedzcie mi, w jakim celu niektórzy kierowcy włączają lewy kierunkowskaz jak wjeżdżają na rondo?

Kamil3l

2016-05-18, 00:12
@somet

Jesteś debil czy jak. Omijać to możesz obiekty stojące (znaczy, takie które się nie poruszają).
To było wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Fakt że gość żadnego zagrożenia nie stwarzał i ja osobiście na pewno bym mu drogi nie zajechał.

"Przepisy mówią jasno, kiedy nie wolno wyprzedzać pojazdów silnikowych:

• przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia,
• na zakręcie oznaczonym znakami ostrzegawczymi,
• na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub takim, na którym ruch jest kierowany (np. z sygnalizacją świetlną).

To jednak nie wszystko. Żadnych pojazdów (w tym np. rowerów) nie wolno wyprzedzać:

• w miejscach, gdzie zakazują tego znaki drogowe,
• na przejściach dla pieszych i bezpośrednio przed nimi, z wyjątkiem takich, na których ruch jest kierowany,
• na przejazdach dla rowerzystów i bezpośrednio przed nimi,
• na przejazdach tramwajowych z wyjątkiem przejazdów o ruchu kierowanym,
• na przejazdach kolejowych.

Trzeba też pamiętać, że wyprzedzanie jest zabronione, gdy na drodze jest namalowana linia ciągła."

Se poczytaj więcej. Nie zaszkodzi Ci.

Dorik

2016-05-18, 00:42
Kamil3l napisał/a:

@somet

Jesteś debil czy jak. Omijać to możesz obiekty stojące (znaczy, takie które się nie poruszają).
To było wyprzedzanie na podwójnej ciągłej. Fakt że gość żadnego zagrożenia nie stwarzał i ja osobiście na pewno bym mu drogi nie zajechał.

"Przepisy mówią jasno, kiedy nie wolno wyprzedzać pojazdów silnikowych:

• przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia,
• na zakręcie oznaczonym znakami ostrzegawczymi,
• na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub takim, na którym ruch jest kierowany (np. z sygnalizacją świetlną).

To jednak nie wszystko. Żadnych pojazdów (w tym np. rowerów) nie wolno wyprzedzać:

• w miejscach, gdzie zakazują tego znaki drogowe,
• na przejściach dla pieszych i bezpośrednio przed nimi, z wyjątkiem takich, na których ruch jest kierowany,
• na przejazdach dla rowerzystów i bezpośrednio przed nimi,
• na przejazdach tramwajowych z wyjątkiem przejazdów o ruchu kierowanym,
• na przejazdach kolejowych.

Trzeba też pamiętać, że wyprzedzanie jest zabronione, gdy na drodze jest namalowana linia ciągła."

Se poczytaj więcej. Nie zaszkodzi Ci.



albo jesteś k***a ślepy albo ku*asem po czole dostałeś. Oni ewidentnie stoją na początku filmu, a potem się przemieszczają 10km/h do ronda. Ta p*zda powinna mieć pobite lusterka za takie zajeżdżanie bo żal mu dupe ściska, a nic nie jedzie z przeciwnej strony... Chcesz być chamem na drodze to będziesz jak cham traktowany.

St...........on

2016-05-18, 01:03
Puenta jest taka, że mógł mu ustąpić , ale nie musiał, po ch*j w gównie rzeźbić jak patyk za krótki. Też jeździłem motocyklem, ale byłem solidarny i ch*j jak stoimy, to stoimy wszyscy, nie pchałem się między autami aby nie potrzebnie nie prowokować kierowców, nie wiem skąd ta poj***na moda w ogóle się wzięła, na wpychanie garba między auta. Spróbuj wyprzedzić motocykl z odległością mniejszą niż 0,5m to zobaczysz jak będzie szczekał i wyzywał od idiotow, ale jemu wolno tak? Taki ch*j!

Recydywista

2016-05-18, 02:09
jak sie k***a nie zna przepisow ruchu drogowego to sie nawet na rower nie wsiada co dopiero na jakis pojazd z napedem silnikowym. p*zde co pie**oli o kompleksie nizszosci wyk***ic w dupsko baseballem

Kremil

2016-05-18, 04:10
typowe zachowanie dla naszych rodaków, ja nie mogę? to i Ty nie będziesz...

premos13

2016-05-18, 04:27
somet napisał/a:

gdyby te k***y jechały zgodnie z przepisami (ruch prawostronny), to motocyklista nie musiałby przekraczać ciągłej.



to niech motocyklista też trzyma się prawej strony a nie po lewej cały czas się ich widuje. Myślą, że im się NALEŻY wolna przestrzeń z lewej pacany

kokos_123

2016-05-18, 04:38
flaki spływały po jezdni :shock:

premos13 napisał/a:



to niech motocyklista też trzyma się prawej strony a nie po lewej cały czas się ich widuje. Myślą, że im się NALEŻY wolna przestrzeń z lewej pacany



To stój w korku jeszcze za motocyklami, jak ci mało stania.

Motocykliści mogą wyprzedzać tylko z lewej, a i ciekawostka, mogą również wyprzedzać przy podwójnej ciągłej, jeśli nie przekroczą pasa rozdzielającego jezdnię ( tzn oba pojazdy będą na jednym pasie )