18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompleks niższości

erpe5 • 2016-05-17, 22:29
Dziadunio ma problem z motycyklistami a konkretnie z tym że on sam musi stać w korku... :roll:

harimen

2016-05-20, 15:59
somet napisał/a:

Normalny człowiek jak jedzie samochodem, rowerem, motocyklem to ustąpi, przepuści. Jaką k***ą trzeba być żeby utrudniać życie innym i tak postępować, bo to nie są odosobnione przypadki.


Sam jesteś frajer z małym fiutem, gdyby te k***y jechały zgodnie z przepisami (ruch prawostronny), to motocyklista nie musiałby przekraczać ciągłej. Po za tym baranie odróżnij wyprzedzanie od omijania.



Maskara sam motocyklista przyznał się do wykroczenia....Motocyklista nie ma prawa przyjechać ani nawet najechać na linię ciągłą. Odnośnie wymijania, wyprzedzania przez motocyklistów pojazdów w korku przepisy są generalnie nie jasne ale to jest pewne. Reasumując gościu na motorze p*zda gościu w samochodzie mega p*zda.A twoja wiedza na temat kodeksu drogowego zerowa...

sadolomans

2016-05-20, 22:49
somet napisał/a:

Normalny człowiek jak jedzie samochodem, rowerem, motocyklem to ustąpi, przepuści. Jaką k***ą trzeba być żeby utrudniać życie innym i tak postępować, bo to nie są odosobnione przypadki.


Sam jesteś frajer z małym fiutem, gdyby te k***y jechały zgodnie z przepisami (ruch prawostronny), to motocyklista nie musiałby przekraczać ciągłej. Po za tym baranie odróżnij wyprzedzanie od omijania.



To że kierowcy "puszek" nie zostawili motocykliście miejsca aby wykonywał manewr wyprzedzania bez najeżdżania na linie ciągłą bądź jej przekroczenia nie uprawnia go do łamania przepisów i przekraczania tej właśnie linii.

Określenie "ruch prawostronny" określa zajęcie prawego pasa w przypadku poruszania się na jezdni dwupasmowej a nie że na jednopasmówce mam ocierać swoimi 14" kołpakami z 3 golfa o krawężnik żeby jakiś motorek miał możliwość przejechania.

A z drugiej strony pozostaje również pytanie komu w końcu mam zostawić wolne miejsce (w przypadku braku ścieżki, na tym filmie akurat jest ścieżka rowerowa)? rowerzyście czy motocykliście? najlepiej jakby kierowca "puszki" w tym momencie lewitował 3m nad ziemią żeby przypadkiem nikogo nie zablokować.