18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja najniezwyklejszych filmów UFO prezentowanych w TV

sejlor • 2013-02-03, 19:54
1) W związku z "ostatnimi" postami odnośnie zjawiska UFO. Wrzucam najlepszy filmik na ten temat jaki udało mi się kiedykolwiek obejrzeć.

2) Oraz filmik do naukowego dowodu norweskich doktorków, którzy obserwowali niebo i badali występujące nań zjawiska za pomocą specjalistycznej aparatury.

Polecam obejrzeć oba filmiki. A szczególnie moment z pierwszego 7:23 - 8:15 :shock:

(wymagana średnia znajomość angielskiego)

1)


2)

tomilol

2013-02-05, 18:02
byaki napisał/a:



Przeludniona powiadasz? Odejdź od telewizora, WŁĄCZ MYŚLENIE!



Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz kretyna hmm
Bo jakbyś nie wiedział to w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku na świecie było jakieś 2,5 mld ludzi, teraz jest już blisko 7 mld.
Więc sie zastanów ilu nas będzie za kolejne 60 lat. A już teraz Chinole i inne Afrykańce wpie**alają piach bo ryż to na święta odkładają a ropy to pewnie max na 40 lat mamy ;)

zj...........em

2013-02-05, 18:15
pierwszy filmik 12:05 do końca


maku92

2013-02-05, 18:24
tomilol napisał/a:



Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz kretyna hmm
Bo jakbyś nie wiedział to w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku na świecie było jakieś 2,5 mld ludzi, teraz jest już blisko 7 mld.
Więc sie zastanów ilu nas będzie za kolejne 60 lat. A już teraz Chinole i inne Afrykańce wpie**alają piach bo ryż to na święta odkładają a ropy to pewnie max na 40 lat mamy ;)



To ch*j, fabuła Fallouta stanie się rzeczywistością :D

mlody1084

2013-02-05, 19:23

ściwanek

2013-02-05, 19:25
Dobra, Mówcie co chcecie, Nawet jak by istniało UFO* to i tak byście o tym nie wiedzieli....

luhasahek

2013-02-05, 19:27
Kolejna seria światełek i rozmytych kształtów na niebie... też mi dowody. Ciekawe że jeszcze nie ma PRAWDZIWEGO zdjecia czy filmu pokazającego dobrze widoczny statek kosmiczny lub przybyszów, tyle materiału, a ani jednego konkretu... niestety.

idymy

2013-02-05, 19:29
Jeźdźcy Apokalipsy :shock:

kyk

2013-02-05, 19:40
7:23 - 8:15 to jest test rakiety miendzykontynentalnej u ruskich

gustav665

2013-02-05, 20:05
Goku bawi się z synem a świat się podnieca

białywęgorz

2013-02-05, 21:29
Nigdy nie zwątpiłem, że jesteśmy sami. To było pewne, że tam gdzieś są istoty inteligentniejsze od nas i mniej inteligentniejsze. Mnie zastanawia jedno. Dlaczego owe "UFO", czyli istoty o wiele inteligentniejsze od nas, które to niby widzimy na tych nagraniach nie chce się z nami komunikować. Może jesteśmy dla nich rezerwatem z tabliczką "Nie dokarmiać!"... ?

by...........ki

2013-02-05, 22:31
tomilol napisał/a:

Nie wiem czy jesteś głupi czy tylko udajesz kretyna hmm
Bo jakbyś nie wiedział to w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku na świecie było jakieś 2,5 mld ludzi, teraz jest już blisko 7 mld.
Więc się zastanów ilu nas będzie za kolejne 60 lat. A już teraz Chinole i inne Afrykańce wpie**alają piach bo ryż to na święta odkładają a ropy to pewnie max na 40 lat mamy


Ropy max na 40 lat? Ja głupi? Węgla to nam starczy jeszcze pewnie na miesiąc. Energia? Noł problem WODÓR, ale zapewne jeszcze nie było tego w twoim gimnazjum na chemii więc wybaczam. Kontynuując temat przeludnienia- poczytaj ilu nas było przed epidemią cholery, czarnej ospy czy choćby przez małą 2 milimetrową wsze o której można przeczytać na Sadolu. Jeżeli jesteś odrobinę poważnym człowiekiem to zachęcam do trochę grzeczniejszego odnoszenia się do innych oraz nadrobienia olbrzymiego braku w historii, literaturze itp. Niewiedza nie jest wytłumaczeniem. Wracając jeszcze do tematu istot pozaziemskich to ich istnienie jest o wiele bardziej prawdopodobne niż istnienie Jezusa. Prosty przykład: UFO widział nie jeden, nie jeden też nagrał... a tylko ludzie ograniczeni umysłowa mogą twierdzić, że jesteśmy sami we wszechświecie- z takimi nie wdaje się w dyskusje, niech się za mnie modlą :mrgreen:

Raar

2013-02-05, 23:05
Bitch please, to co podałeś to oglądałem w przedszkolu.


Baltazar.G

2013-02-05, 23:40
@byaki

Zdaję się, że próbujesz się chełpić (co złe) szeroko pojętą wiedzą. Coś musiało ci umknąć drogi 'Erudyto' skoro nie znasz stanowiska Watykanu co do istnienia obcych cywilizacji.
Cytat:

Niewiedza nie jest wytłumaczeniem.



Jeśli chcesz aby twoje wypowiedzi były odbierane tak jakbyś to sobie wyobrażał (czyli: przełomowe, błyskotliwe i wyczerpujące temat) to popracuj nad formą ich prezentacji. Mniej jadu więcej konkretów i stylu. Będzie z ciebie człowiek ale musisz tego zechcieć.

Pozdro! :->

by...........ki

2013-02-06, 03:32
Baltazar.G napisał/a:


Zdaję się, że próbujesz się chełpić (co złe) szeroko pojętą wiedzą. Coś musiało ci umknąć drogi 'Erudyto' skoro nie znasz stanowiska Watykanu co do istnienia obcych cywilizacji.
Cytat:
Niewiedza nie jest wytłumaczeniem.


Jeśli chcesz aby twoje wypowiedzi były odbierane tak jakbyś to sobie wyobrażał (czyli: przełomowe, błyskotliwe i wyczerpujące temat) to popracuj nad formą ich prezentacji. Mniej jadu więcej konkretów i stylu. Będzie z ciebie człowiek ale musisz tego zechcieć.

Pozdro!


Od razu się miło zrobiło ;)

NeoBcK

2013-02-06, 09:49
Dziwne że UFO zawsze jest w Ameryce, planuje zaatakować biały dom i czai się na prezydenta...