18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja najniezwyklejszych filmów UFO prezentowanych w TV

sejlor • 2013-02-03, 19:54
1) W związku z "ostatnimi" postami odnośnie zjawiska UFO. Wrzucam najlepszy filmik na ten temat jaki udało mi się kiedykolwiek obejrzeć.

2) Oraz filmik do naukowego dowodu norweskich doktorków, którzy obserwowali niebo i badali występujące nań zjawiska za pomocą specjalistycznej aparatury.

Polecam obejrzeć oba filmiki. A szczególnie moment z pierwszego 7:23 - 8:15 :shock:

(wymagana średnia znajomość angielskiego)

1)


2)

Flogger

2013-02-05, 15:40
k***a, jak dla mnie to wszystko da się racjonalnie wytłumaczyć (rakiety lasery dz**ki i koks). Myślę, że coś tam we wszechświecie sobie żyje i czy wygląda to jak chodzący ch*j czy mają hełmy jak kapitan bomba to wątpię żeby przylatywali sobie pooglądać ziemię, zrobili kreski na niebie puszczając przy tym wiązankę j***nych światełek i wrócili na chatę i to tak często...

j***ć kosmitów.

baxter

2013-02-05, 16:01
@tomilol co ty pie**olisz za przeproszeniem ? jaka przeludniona ? toż to zwykły fałsz, to że jest masa ludzi w wielkich miastach i stoją jeden na drugim wcale nie oznacza że Ziemia jest przeludniona - ileż hektarów jest pustych i możliwych do osiedlenia, bez przesady. Co do żywności również bujda na resorach, zdajesz sobie sprawę ile żywności jest marnowanej i wywalanej na śmietnik w krajach zachodnich na przykład ? oblukaj statystyki zamiast pie**olić farmazony, które w kwadratowym pudle ci na okrągło wpajają.

antropoid

2013-02-05, 16:05
Też ciekawe jest to że to wszystko jest w ch*j niejednorodne... Każde ufo inna, każde innego kształtu, inaczej świeci, inaczej się porusza. Obserwująca naszą cywilizacje techniczną nie widzę nigdzie takiej różnorodności form, samoloty z 2 epok i 2 rożnych krajów mają ze sobą więcej wspólnego niż 2 dowolne ufo. To się kupy nie trzyma, jakiś napęd musiałby być najlepszy/najbardziej ekonomiczny, jakiś kształt musiałby być optymalny np do lotów atmosferycznych. Jacy by obcy nie byli, to już prosta logika (matematyka) że jeśli można coś zrobić taniej i wydajniej, to się to robi taniej i wydajniej. Chyba ze przylatuje do nas cywilizacja śmieciarzy, an poskręcanych i wyklepanych pojazdach, albo banda zblazowanych kosmicznych bananów, każdy z mało ekonomicznym pojazdem, ale za to wypasionym w wyżej wspomniane dz**ki, koks i lasery dla lansu... Natomiast taka różnorodność często występuje w przyrodzie, choćby spojrzeć na płatki śniegu, każdy inny, a powstaje w zwykłym procesie krystalizacji wody.

lsdmac

2013-02-05, 16:06
Małe sprostowanie co do 1 filmiku(8:15), mianowicie rozmowa nagrana z rzekomym pracownikiem strefy 51 to dobry żart, koleś zadzwonił kilka dni później i oświadczył, że zrobił wszystkich w balona :D .

di...........os

2013-02-05, 16:08
tomilol napisał/a:

Nie wiem czy to prawda czy nie ale jedno jest pewne, jesteśmy u progu czegoś wielkiego. Nie wiem czy przylecą kosmici i nas wybiją ale prawda jest taka że ziemia jest przeludniona. Juz naprawdę niedługo zacznie brakować pożywienia, wody pitnej i surowców mineralnych wiec rządy muszą coś wymyślić. Jak dla mnie czeka nas już niebawem III wojna światowa bądź jakaś dziwna zaraz która wypleni minimum pół ludzkości.
Możecie w to nie wierzyć ale wystarczy sie przez chwile zastanowić by stwierdzić co coś sie stać musi.




Żyjemy w niepokojąco dziwnych i ciężkich czasach, coś musi się wkrótce wydarzyć - powiedział człowiek każdej epoki od powstania ludzkości.

Kedriik

2013-02-05, 16:26
Nie moge uwierzyc ze jestescie wsyzscy tak glupi nie moge w to po prostu uwierzyc. To jest filmik niemalże fabularny o tym co by było (domniemania) jakby ufo nas nawiedziło. jakby wygladalo i jakby ludzie reagowali. To nie jest prawdziwe, ludzie ogarnijcie sie nie wierze po prostu.
3/10 za to ze musiałem odpowiedzieć

Beria1

2013-02-05, 16:44
Zawsze powtarzałem że prędzej uwierzę w UFO niż Żyda który zginął na krzyzu za nasze grzechy.

tepad.no

2013-02-05, 16:57
Z calych 2 filmikow moge wybrac tylko 1 fragment, na ktorym w 100% przedstawia pozaziemski statek kosmiczny(jesli nie jest to fotomontaz ani innego rodzaju oszustwo). Mowie o fragmencie 3.33 z pierwszego filmu, UFO w Jerusalem 2011.

Jedyne oszustwo mogloby sie opierac o scenariusz, w ktorym obiekt opadl na ziemie a w gore przyspieszalo cos bardzo lekkiego, co zostalo wystrzelone z ziemi a niewidoczna dla widza zamiana nastapila podczas blysku.

wir00z

2013-02-05, 17:00
fajnie by bylo jakby istnieli,mogli by w końcu porwać Tuska..

elemelek

2013-02-05, 17:01
@tomilol

Głupotę to Ci wmówili że Ziemia jest przeludniona i głupotę powtarzasz. Mało jeszcze miejsca na Ziemi? Jeden idiota to wydumał, a reszta powtarza, na podstawie czego wnosisz, że Ziemia jest przeludniona? masz jakąś skalę porównawcza? w historii? czy w czym? chętnie się dowiem. przecież im więcej ludzi tym więcej rąk do pracy, większy zbyt nawet na wspomnianą wodę pitną albo i broń, a przez to i wyższe ceny, więc komu z ludzi którzy tym rządzą zależy na zmniejszeniu swoich wpływów? Np. Prowadzisz swój sklep monopolowy i ciągle masz tłumy ludzi w nim.To decydujesz się na zabicie połowy ludzi, żeby nie przychodzili i kupowali u Ciebie? bo ktoś powiedział, że doprowadzą Cie do ruiny przez to że w sklepie nie będzie już towarów?

asd12033

2013-02-05, 17:07
w erze kamer hd lub minium 8mb pix telefonow kazdy filmik z obcymi jest nagrywany camera vga smierdzi walem troche

DemostenesSięgaPoMydełko

2013-02-05, 17:17
Nie chcę psuć zabawy, panowie, ale te dziwaczne spirale, jak i smugi w kształcie pocisku to... sprawka Rosjan. Nasi "bracia" ze wschodu po prostu testują nowe zabawki, w tym tę nieszczęsną RSM-56 Buława. Nic niezwykłego, serio.

BM_

2013-02-05, 17:34
ikea napisał/a:

W Polsce mamy kilka aglomeracji po 1 mln lub więcej mieszkańców i w żadnej z nich nikt nigdy nie widział ufo. I za 20 lat też nikt nie będzie widział żadnego ufo, ani też żadnego grosza na swojej emeryturze. Ta Polska już jest w takiej sytuacji, że nawet ufoki nie mają po co tutaj przylatywać :(




Już nie przylatują odkąd przez chwile nieuwagi musieli wracać nadzy i na piechotę :mrgreen:

by...........ki

2013-02-05, 17:49
Cytat:

tomilol napisał/a:
Nie wiem czy to prawda czy nie ale jedno jest pewne, jesteśmy u progu czegoś wielkiego. Nie wiem czy przylecą kosmici i nas wybiją ale prawda jest taka że ziemia jest przeludniona. Juz naprawdę niedługo zacznie brakować pożywienia, wody pitnej i surowców mineralnych wiec rządy muszą coś wymyślić. Jak dla mnie czeka nas już niebawem III wojna światowa bądź jakaś dziwna zaraz która wypleni minimum pół ludzkości.
Możecie w to nie wierzyć ale wystarczy sie przez chwile zastanowić by stwierdzić co coś sie stać musi.



Przeludniona powiadasz? Odejdź od telewizora, WŁĄCZ MYŚLENIE!











dafuQQ

2013-02-05, 17:51
1 clip 7:23 Karthus ult :lodowka: