18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja eksterminacji bandytów na motorach.

Rafao • 2022-08-11, 09:50
Przyjemna kompilacja z Brazylii. Podobno, pozwolono ludności na bezkarne mordowanie bandziorów na motorach.


makelele123

2022-08-11, 17:34
Obowiązkowo codziennie rano przy śniadaniu to obejrzeć

BanujNasNieMichalka

2022-08-11, 19:29
Ale nie wprowadzaj ludzi w błąd bo nikt nikomu nie dał prawa do mordowania. Brazylia to demokratyczny kraj chciałbym przypomnieć, a zanim napiszesz jakąś bzdurę wyczytana z jbzd czy innego gówna to to zweryfikuj

Sadol7678

2022-08-11, 22:22
Piękna to była kompilacja. Nie zapomnę jej nigdy :mrgreen:

Rafao

2022-08-11, 23:53
Rannhide napisał/a:

Ale nie wprowadzaj ludzi w błąd bo nikt nikomu nie dał prawa do mordowania. Brazylia to demokratyczny kraj chciałbym przypomnieć, a zanim napiszesz jakąś bzdurę wyczytana z jbzd czy innego gówna to to zweryfikuj


napisałem "podobno" nie stwierdzałem żadnych faktów. Nie zmienia to faktu, że tamtejsze władze są wobec takich incydentów bardzo liberalne. Tutaj inne dowody zmiany polityki, w której policja i praworządni obywatele stają się bezwzględnym narzędziem do walki z przestępczością.

https://abcnews.go.com/International/brazilian-president-criminals-die-street-cockroaches/story?id=64808626
https://www.bbc.com/news/world-latin-america-59246083

Barnellini

2022-08-12, 00:55
Rannhide napisał/a:

Ale nie wprowadzaj ludzi w błąd bo nikt nikomu nie dał prawa do mordowania. Brazylia to demokratyczny kraj chciałbym przypomnieć, a zanim napiszesz jakąś bzdurę wyczytana z jbzd czy innego gówna to to zweryfikuj



Wielokrotnie widać było na filmach tutaj jak policja w krajach latynoamerykańskich pozwala na lincz zanim zgarnie przestępcę do radiowozu i zapewne tego nie ma w przepisach. To samo tutaj- być może władze oficjalnie na to nie pozwalają to jednak praktyka jest szczęśliwie inna.

jurijdawidow

2022-08-20, 08:06
Kierowcy niszczą swoje auta w wyższym celu. Nie każdy bohater nosi pelerynę