18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja Aresztowań

Ec...........on • 2010-10-10, 10:26
Można im zazdrościć uprawnień i swobody działania przy zatrzymaniu. Nie idzie tylko zrozumieć czemu aresztanci zwykle mają tak wiele do powiedzenia i idą siedzieć zawsze za niewinność :mrgreen:


Barmanix

2010-10-11, 12:08
SeniorBlue napisał/a:

i tak powinno być w Polsce
za fraki, na glebę i pałą po nerkach


Już tak było dzieciaku - za komuny...

Dalione

2010-10-11, 17:44
Barmanix napisał/a:

Już tak było dzieciaku - za komuny...


Za komuny było lepiej

karlithe

2010-10-11, 18:38
"Nie wiem czy zauważyłeś, ale żadna z tych osób nie chciała współpracować." - nieprawda. gruba czarna, darła ryja, ze pójdzie z nimi dobrowolnie a i tak jej sie dostało.

Zelg

2010-10-11, 19:27
"Nie wiem czy zauważyłeś, ale żadna z tych osób nie chciała współpracować." typ 0:37 mowi "i'm iver i'm give up " i nie dość ze on wpie**ol dostał to jeszcze jego laskę sobie porzucali po ziemi ...

reset

2010-10-12, 09:56
próbowałem, ale nie mogłem się powstrzymać...
w 3:50 słychać strzały

Ec...........on

2010-10-12, 17:50
karlithe napisał/a:

"Nie wiem czy zauważyłeś, ale żadna z tych osób nie chciała współpracować." - nieprawda. gruba czarna, darła ryja, ze pójdzie z nimi dobrowolnie a i tak jej sie dostało.




I jednej rzeczy nie rozumiecie - poddanie się to wykonywanie poleceń policjanta. A Ci ich nie wykonywali - myśleli że poddanie się to sposób na uniknięcie bransoletek.

Barmanix

2010-10-14, 15:47
Mephic napisał/a:

@up Ty to k***a powinieneś paralizatorem za nieznajomość języka ojczystego dostać po żebrach.

Skąd policjant ma wiedzieć, czy ktoś mu zaraz nie wyjmie gnata i nie odstrzeli jajec? Jest wezwanie, ktoś się opiera, to dostaje pałą. Nie wiem czy zauważyłeś, ale żadna z tych osób nie chciała współpracować.


Twoja znajomość też jest zaskakująca... k***A - taki bogaty zasób słów masz i k***a? lol
Ktoś się opiera - chyba stawia opór...
Polonista od siedmiu boleści gaz, guma, gaz, guma...