18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja Aresztowań

Ec...........on • 2010-10-10, 10:26
Można im zazdrościć uprawnień i swobody działania przy zatrzymaniu. Nie idzie tylko zrozumieć czemu aresztanci zwykle mają tak wiele do powiedzenia i idą siedzieć zawsze za niewinność :mrgreen:


SeniorBlue

2010-10-10, 21:31
i tak powinno być w Polsce
za fraki, na glebę i pałą po nerkach

Kam

2010-10-10, 21:43
co to k***a ma być? gdzie użycie gazu i paralizatorów?
Czy wy nie rozumiecie że nie ma niewinnych murzynów

pr...........as

2010-10-10, 22:38
chciałbym by u nas też taka policja była... nawet bym się zaciągną by legalnie pizgać :>

sierra

2010-10-10, 22:45
NRiver napisał/a:

No i dobrze że tak robią po bezpieczeństwo policjanta też jest ważne a nie że on boi się wyciągnąć spluwę albo przywalić bo wyląduje w sądzie. Policjant też ma rodzinę i musi się bronić bo jak zginie to kto będzie wychowywał jego dzieci i robił na nie?



1. ten pan
tamten pan
ta pani ,wszyscy robimy na policje

2.uwielbiam akcje jak jakas mudżińska tłusta baba drze jape na policje pokazuje kim ona k***a nie jest ale nagle czuje w ciele szpileczki i robi ałałałałałałałała i turla sie po podlodze XD paralizator powinien miec kazdy policjant ,jestem zwolennikiem tej zabaweczki

Exkalibur

2010-10-10, 23:19
Pytanie do wszystkich którzy popieracie dzialania tych policjantow:
-Ciekawe czy byście tak zajebiscie kłapali mordą jeżeli znaleźli byście się w sytuacji tych ludzi, i dostali pala w glowe, czy paralizatorem bo rzebrach, naprzykład przez pomylke?

Nie chodzi mi o obrone wszystkich tam ludzi, bo przykładowa gruba murzyńska krowa drze morde bez sensu jak by chciala stworzyć k***a propagande... Ale kucie w kajdany i tarzanie ludzi ktorzy są obok jest według mnie działaniem bez sensu...

Mephic

2010-10-11, 00:11
@up Ty to k***a powinieneś paralizatorem za nieznajomość języka ojczystego dostać po żebrach.

Skąd policjant ma wiedzieć, czy ktoś mu zaraz nie wyjmie gnata i nie odstrzeli jajec? Jest wezwanie, ktoś się opiera, to dostaje pałą. Nie wiem czy zauważyłeś, ale żadna z tych osób nie chciała współpracować.

tortured_soul

2010-10-11, 00:21
widze, ze czesc ludzi beczy jaka ta policja nie dobrai inne takie, bez nich, byscie k***a nawet do sklepu po chipsy nie wyszli bo byscie kose w zebra zarobili. przypadek? zdarzaja sie, ale to tylko zapobieganie gorszemu obrotowi spraw, bez pytan na glebe a potem sie mozesz tlumaczc, jak nie masz nic na sumieniu to nie masz sie c bac, ja nigdy osobiscie nie mialem problemow z policja, wiec uwazam wszelkie ich dzialanie za uzasadnione, jak przedmowca powiedzial... maja rodzice dzieci... maja prace o podwyzszonym ryzyku, ciekawe jakbyscie sie sami zachowali na ich miejscu... 15 strzalow ostrzegawczych? i don't think so...

Malinaa

2010-10-11, 00:39
Ale operator ma zapie**ol .

grim_wj

2010-10-11, 01:49
Czemu w Polszcze tak być nie może??

r4dzik

2010-10-11, 08:13
-no papi

- i aint your papi LOL

Konford

2010-10-11, 09:51
te cpuny są świetne "no pupy no"

Zahor

2010-10-11, 10:26
grim_wj napisał/a:

Czemu w Polszcze tak być nie może??



Bo Nasz Kochany Rząd to banda Pajaców którzy nie myślą o dobrze wspólnoty a o własnym.
Ciągle wprowadzając takie coś jak bezstresowe wychowanie i inne pierdoły.

Tak powinna wygladac praca Policji i innych organów odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo.

Gienek2

2010-10-11, 10:30
najlepszy jest ruski policjant i wejście smoka

Bokito

2010-10-11, 10:55
W pie**ol w dyby i do lochu