18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komornik w Stanach

Pa...........in • 2018-03-17, 15:30
tam się nie pie**olą :D


Cytat:

Debtor had been hiding this vehicle for some time now. Spotted him working on the vehicle and waited for the perfect time to grab it. When he walked away far enough to made sure I was under the vehicle before he got to it. Watch and see. It's much easier to just pay your car



cherry_1990

2018-03-17, 16:04
Co gdyby właściciel miał broń i użyłby jej w kontekście naruszenia mienia? :amused:

Arathnmor

2018-03-17, 16:27
cherry_1990 napisał/a:

Co gdyby właściciel miał broń i użyłby jej w kontekście naruszenia mienia? :amused:



Własność banku póki nie spłaci. I raczej świadomy jak wygląda wygląda tam zajęcie niespłacanego mienia.

LoperPL

2018-03-17, 18:02
Swego czasu oglądałem taki kanał na youtube Reponut. W momencie zapięcia samochodu staje się on własnością banku. Oczywiście jazda z niezabezpieczonym autem na holu jest nielegalna ale w takim stylu ściągają samochody np z murzyńskich gett gdzie prawdopodobieństwo tego że w trakcie "zmiany właściciela" dostanie się kulkę jest bardzo wysokie.

Tu macie fajne nagranie napadu "czarnego szału" Zwróćcie uwagę na policjanta który nic nie robi. Dobrze wie że im więcej zniszczy tym więcej będzie ją to kosztowało.


Zcarg

2018-03-17, 18:18
Trevor znowu w pracy widze :-)

~Velture

2018-03-17, 20:02
Nie komornik tylko windykator.

Piotru70

2018-03-17, 20:06
To jest ch*j w porównaniu z naszymi realiami gdzie komornik gwizdnie nawet ciągnik sąsiada dłużnika aby tylko hajs się zgadzał.

mygyry

2018-03-17, 20:12
Komornik w american dream? jak to?

edek.bajzel

2018-03-17, 21:03
jedyna różnica tylko,
tam nie płacą zobowiązań, bo mają wszystko w dupie lub nie myślą
a u nas, bo nie mają z czego i za co płacić, ponieważ urzędasy zdążyły wszystko wcześniej ukraść

doredo

2018-03-17, 21:08
@up Jeżeli sie nie ma z czego płacić to sie obniża standard życia, a nie sie zadłuża

-_..........._-

2018-03-17, 21:11
@up Powiedz to paru grupom zawodowym, gdzie osiągasz szczyt kariery osiągalny w Polsce i masz pieniądze, które nie starczają na życie, mądralo.

SirMajkel

2018-03-17, 21:13
w USA niespłacanie fur to prawie spor narodowy.

edek.bajzel

2018-03-17, 21:50
doredo napisał/a:

@up Jeżeli sie nie ma z czego płacić to sie obniża standard życia, a nie sie zadłuża


Mało wiesz o życiu, a wierz mi, nie piszę o sobie, bo nie narzekam,
niemniej, szczerze życzę abyś nie doświadczył działających w imię prawa, urzędasów, bo
wydymają cię bez płacenia

karnyqtas

2018-03-17, 22:51
lala, jeszcze 4 opony całe zostały

doredo

2018-03-17, 23:10
-_BrD_- napisał/a:

@up Powiedz to paru grupom zawodowym, gdzie osiągasz szczyt kariery osiągalny w Polsce i masz pieniądze, które nie starczają na życie, mądralo.



Kogo masz na myśli? Bo nawet kasjerki zarabiają tyle, że spokojnie wystarcza. No chyba, że trzeba mieć najmodniejsze ciuszki, mieszkanie w centrum, srajfona za 5k, 96 par butów i jeszcze brajanka (oby jednego), który to wszystko podwaja. Zresztą trzeba było się uczyć, a nie ganiać całą młodość po remizach, to by płaczu nie było.

Ja jakoś studiuje, i utrzymuje się za najniższą krajową. Nie mam luksusów, ale żyć się spokojnie da. Jeszcze czasem mi nawet coś skapnie na drugi miesiąc. Kwestia tego co kto uważa za niezbędne, a raczej czego się naoglądał w telewizji.
edek.bajzel napisał/a:


Mało wiesz o życiu, a wierz mi, nie piszę o sobie, bo nie narzekam,
niemniej, szczerze życzę abyś nie doświadczył działających w imię prawa, urzędasów, bo
wydymają cię bez płacenia



Oczywiście, w administracji da się utonąć. Jednak nie róbcie z dłużników już takich biednych ludzi, bo grom z nich nabrało telewizorów, lodówek i innych chwilówek nie czytając warunków, a potem zdziwienie, że to nie było za darmo. Dokładnie tak jak ci murzyni wyżej. Niesłusznie skarceni przez ramie prawa przedsiębiorcy, którzy mają płacić horrendalne kary za jakieś drobne niedopatrzenie to naprawdę promil spraw komorniczych. Tyczący się zresztą często milionerów typu stonoga, a nie grażynki która źle rozliczyła się z cebuli w warzywniaku