18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

komornik nie zabiera, komornik daje

ZjaranyZbyszek • 2013-06-21, 16:46
cos jest chyba nie tak :jezdziec:


auliszek

2013-06-22, 15:04
Szerokikarq napisał/a:

Jak i wszędzie, komornicy są i normalni i ch*je. Problem, że odsetek ludzi, którzy wpadli w długi nie ze swojej winy jest mały. Większość narobiła długów i teraz robi wielkie oczy, że nikt się z nimi nie pie**oli. Narobienie długów i licznie że rozejdą się po kościach to czyste złodziejstwo, a za złodziejstwo ręce powinni ucinać.

I nie pie**olcie o babci co wzięła Providenta bo miała dylemat czy kupić tabletki czy masło, jak wszędzie są wyjątki. Osobiście znam sporo ludzi, którzy nabrali kredytów, smartfonów na umowy, czy innych gówien, a potem psioczyli jak to nie zostali oszukani, bo jak mają spłacić 700zł rat, jak mają 1200 zarobku netto. Na ch*j brałeś smartfon ku*asie, tyle mojego komentarza.


Jeden się znalazł, co sensownie mówi - piwko, reszta pie**oli od rzeczy.
Pewnie - robić długi, ale jak przychodzi ktoś żeby je oddać to już "ch*j".

Ver0

2013-06-22, 15:06
Jakby szmaciarze nie podnosili vatu, nie dorzucali kolejnych podatków od gówien,deszczówek i innych debilizmów nie byłoby problemu, że ludzie nie mają za co oddać.

nazirus2411

2013-06-22, 15:11
hmmm , to ciekawe , w polsce 38000000 dluznikow ... to komu on oddaje ? :shock:

wÃ...........da

2013-06-22, 15:14
tak? to na czym zarabiai

rew123321

2013-06-22, 15:40
Szerokikarq napisał/a:

Jak i wszędzie, komornicy są i normalni i ch*je. Problem, że odsetek ludzi, którzy wpadli w długi nie ze swojej winy jest mały. Większość narobiła długów i teraz robi wielkie oczy, że nikt się z nimi nie pie**oli. Narobienie długów i licznie że rozejdą się po kościach to czyste złodziejstwo, a za złodziejstwo ręce powinni ucinać.

I nie pie**olcie o babci co wzięła Providenta bo miała dylemat czy kupić tabletki czy masło, jak wszędzie są wyjątki. Osobiście znam sporo ludzi, którzy nabrali kredytów, smartfonów na umowy, czy innych gówien, a potem psioczyli jak to nie zostali oszukani, bo jak mają spłacić 700zł rat, jak mają 1200 zarobku netto. Na ch*j brałeś smartfon ku*asie, tyle mojego komentarza.


ale tak jest politycznie poprawniej, można znowu kogoś gównem obsmarować i grupowo nienawidzić.

zestaw gimbusiarni na sadolu komornika to tylko na filmie widział...

Megatr0n

2013-06-22, 15:43
Z mego doświadczenia kilka lat temu miałem złe nastawienie do komorników jak większość Polaków lecz na studiach poznałem kumpla, który ma owa profesje i to wygląda to mniej więcej tak że aby stać się komornikiem trzeba OSTRO zapie**alać na studiach i płacić ogromne czesne, następnie jeśli zdarzy się cud i ukończysz te uczelnie musisz następnie podajże 2,5 do 3 lat robić jako zastępca komornika i dopiero wtedy możesz stać się pełnoprawnym komornikiem na dwa sposoby:
1. Zakładasz kancelarie komorniczą (co niestety jest trudne albowiem konkurencji jest dużo)
2. Zatrudniasz się w takiej kancelarii (ale to także trudno albowiem miejsca są już zajęte)
A to że taki urzędnik bierze spory %-cent za każdą rzecz jest napisane w prawie i tyle. Szczerze, jeśli miałbym możliwości i ogromną wiedzę, chciałbym mieć taki zawód.
Co do sadoli, którzy maja wielki ból dupy, pamiętajcie że jeśli ktoś ma dług czy mały czy duży, komornik jest po to że jak zapuka do twych drzwi to nie zabiera się od razu za zabieranie ci mienia tylko pomaga tobie w spłacie długu, zawsze można się dogadać, ustalić jak ma wyglądać spłata byś nie wylądował na ulicy. Niestety jak ktoś jest nieodpowiedzialnym idiotą, który bierze ogromne sumy i potem nie wpuszcza urzędnika to wtedy są problemy, więc do takich kretynów mam jedynie pogardę.
Co do reklamy, jak dla mnie hasło jest zupełnie nie trafione i budzi moim zdaniem jeszcze większą pogardę wśród osób nie wtajemniczonych.

froqer

2013-06-22, 15:44
Cytat:

hmmm , to ciekawe , w polsce 38000000 dluznikow ... to komu on oddaje ? :shock:


Tak się składa, że niektórzy oddają sami swoje długi.

[quote/tak? to na czym zarabiai [/quote]
Na procencie od aukcji.

Cytat:

Taaa, przyjdzie do mnie komornik pie**olnie na komputer wlepÄ™, zadzwoni do ziomka
" ejj stary zajebisty Pc jest 100 zł i jest twój "
Chyba w tym sensie daje... Znajomym ? Rodzinie ?


Twoje źródło wiedzy o komornikach to onet i "Trudne sprawy"? Jak oddaje, przez aukcję? Czy, żeby go z roboty wyrzucili, gdy sąd się zapyta o egzekucję długu?

Cytat:

k***a co za debil taki filmik nakręcił .Komornicy to sk***ysyny bez kontroli nad sobą


O ciekawe, bo wydawało mi się, że działają tylko na polecenie sądu.

Cytat:

Dlaczego nie zaj***ła jeszcze wiaderka jako koszta postępowania egzekucji długów?


Każe ci ktoś do sądu iść z długiem? Jak taki zaradny jesteś to sam przekonaj dłużnika, żeby oddał.

Poza tym, to jak coÅ› siÄ™ bierze, to potem oddaje.

I nie wiem czy wiecie, ale jest różnica pomiędzy komornikiem a komornikiem sądowym.


@up, dziękuje... Tylko, że z konkurencją nie jest już tak źle, bo ludzie boją się zdawać na aplikacje komorniczą z powodu m.in. obciążeń psychicznych (sama egzekucja i mentalność barana, który jak weźmie to nie rozumie, że trzeba oddać)

człowiek_zły

2013-06-22, 15:51
Oddać to psi obowiązek dłużnika. Jak się nie oddaje to jest się k***ą i złodziejem. Kasę wziąć, rozj***ć a potem ukrywać się przed konsekwencjami. Gardzę takimi ch*jozami jak socjalistami.

MałeYo

2013-06-22, 16:04
miło poczytać mądre rzeczy o komornikach i ich pracy ale chyba czas wrócić do meritum, zauważyliście, że ta mała co podpie**oliła grabki jest taka trochę cyganowata z wyglądu? :D

Prescot

2013-06-22, 16:43
takiej prostackiej propagandy to nawet polaczki nie Å‚yknÄ…

tekkit

2013-06-22, 17:00
zabiera biednym, daje bogatym

Jozekban

2013-06-22, 17:06
Rozumiem, że dziewczyna co zabrała, gnije już w więzieniu ?
A czy przynajmniej jej rodzice ?

Loaloa

2013-06-22, 18:10
Kiedyś te dziewczynki dorosną, ktoś im przypomni w czym za młodu zagrały i będziemy mieli kolejne trzy przypadki nieuleczalnej depresji okraszonej próbami samobójczymi.

mizon16

2013-06-22, 18:20
Kurde, ta dziewczyna co zabrała grabki upodabnia się do Tuska !
Ma nawet taki sam wyraz twarzy oO