18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komornik kontra dłużnik

CrazyEdek • 2015-07-19, 07:14
Reakcja prawidłowa.


NemesisCaine

2015-07-19, 12:46
morfeusz_123 napisał/a:

UP:
złodziej to jest człowiek,
który nie poczuwa się do spłaty długu.



Złodziej to jest człowiek,
który mówi Ci, że teraz musisz oddac 10 razy wiecej, niż tak naprawdę byłeś winien.

morfeusz_123

2015-07-19, 12:51
@UP:
Jak podpisałeś umowę jak imbecyl,
to płacisz później jak imbecyl

Oponka

2015-07-19, 13:18
ja pie**ole. mentalne średniowiecze. przypie**olić posłańcowi. niech idzie wierzycielowi tak zajebie, ciekawe, czy będzie taki chojrak :homer:

kenzol

2015-07-19, 13:44
modoc napisał/a:

Wyobraź sobie, że to tobie dłużnik wisi kasę i co dalej komornik złodziej. Taka praca, a że jeden lepszy od drugiego to już inna bajka. A dłużnik pozostaje dłużnikiem niezależnie od tego jak mu się noga powinęła czy celowo kogoś w h*ja zrobił.


Wyobraź sobie, że komornik zabiera ci ciągnik, żeby spłacić długi sąsiada...

Najlepszy_na_świecie

2015-07-19, 13:46
NemesisCaine napisał/a:



Złodziej to jest człowiek,
który mówi Ci, że teraz musisz oddac 10 razy wiecej, niż tak naprawdę byłeś winien.



Trzeba było oddawać w terminie, a jak kogoś okradłeś nie zwracając mu pieniędzy to ta nadwyżka jest karą. Widać po wpisach, ilu dłużników tu przesiaduje. Do roboty zapierniczajcie i oddajcie, co wyłudziliście od innych.

Dłużnicy to największa patologia tego kraju. Jeszcze przekonani o tym, że to oni są pokrzywdzeni, bo nakupili wszystkiego co im się zachciało, a potem płacz, że nie ma z czego oddać. Co najzabawniejsze najwięcej dłużników jest tam, gdzie rzekomo mieszkają bogatsi - to jest dopiero zagadka.

PS. Co mi grozi za wrzucenie do sieci listy z pełnymi danymi osób, które są mi winne pieniądze i nie mogę odzyskać? Bardzo chciałbym ich ośmieszyć, bo lansują się tym, co niby mają i są bezkarni. Jeśli tylko grzywna to chętnie bym to zrobił.

Erhid

2015-07-19, 13:50
NemesisCaine napisał/a:



Złodziej to jest człowiek,
który mówi Ci, że teraz musisz oddac 10 razy wiecej, niż tak naprawdę byłeś winien.



Złodziej pożyczył pieniądze / nie zapłacił za coś, ignorował wezwania do zapłaty i upomnienia i teraz się dziwi, że ktoś chce odzyskać kasę.

Złodziej widział umowę pożyczki i wiedział ile będzie musiał oddać. Czy ktoś kazał mu ją brać ?

kenzol

2015-07-19, 13:51
Najlepszy_na_świecie napisał/a:

Dłużnicy to największa patologia tego kraju


A co powiesz o państwie polskim, które jest zadłużone na 3 biliony zł? Ciekawe kiedy do nas przyjdzie komornik ;-)

truganjaman07

2015-07-19, 13:52
w tym modelu guzik sygnału dźwiękowego jest w lewej manetce jak w większości tanich francuzów nie w kierownicy jak w normalnych samochodach

pa...........ix

2015-07-19, 14:14
A pie**olicie. Mnie ziomek chciał wyr*chać na allegro z telefonem i nie zwracał hajsu. Telefonu nie odbierał, maile ignorował, ogólnie wyjebka. Szybkie pisemko do sądu, później papierek do komornika i w ciągu miesiąca sam zwrócił. I po ch*j bawić się w takie przekręty? A że ku*as chciał ~200 zł prowizji za sprowadzenie telefonu z Chin (aliexpress, teraz już sam wiem), to mu się należało podwójnie.

mi6chal

2015-07-19, 14:18
Soczystą dyskusję już zdążyliście tutaj rozpocząć a nikt z was nawet nie zasugerował, że ten filmik to najzwyczajniej fake. Zauważcie, że ten koleś co go nokautuje na początku filmiku pokazuje kierowcy, żeby odjechał (gest ręką gdzieś w 2 sekundzie).

Kevq

2015-07-19, 14:40
Cos mi sie nie wydaje ze komornik jezdzil by takim gownem.

Du...........77

2015-07-19, 14:51
Kevq napisał/a:

Cos mi sie nie wydaje ze komornik jezdzil by takim gownem.


Komornik odjeżdżał zajętym samochodem.
Poza tym nieziemskie zarobki komorników to mit, kilku odpowiednio usadzonych w dużym mieśice zarabia te astronomiczne kwoty, a reszta znacznie, znacznie mniej. No i czarną robotę odwala najczęściej asesor komorniczy, nie sam komornik, a ci dostają 3k na rękę.

Grachu

2015-07-19, 15:55
Crazy_Edek napisał/a:

Reakcja prawidłowa




I takie pie**olenie najlepiej u nas w PL działa... Policja = ch*je, komornik = sk***iel... Każdy przejaw "władzy" jest u Nas kurewsko niemile widziany i nikt nie potrafi tego zrozumieć, że te instytucje muszą k***a istnieć i można dociekać swoich ewentualnie naruszonych praw w sądzie/prokuraturze a nie personalnie do ludzi się przypie**alać -.-

mygyry

2015-07-19, 16:25
Dłużnicy, krzykacze j***ni z nowymi telefonami i 2 anteny do tv, nabrać abonamentów i kredytów a później płacz, tak wygląda życie połowy tych ch*jków

kurczak737

2015-07-19, 22:12