18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komornik kontra dłużnik

CrazyEdek • 2015-07-19, 07:14
Reakcja prawidłowa.


ungubungu

2015-07-19, 07:29
Komornik czytaj sęp, złodziej.

morfeusz_123

2015-07-19, 08:16
UP:
złodziej to jest człowiek,
który nie poczuwa się do spłaty długu.

kszan

2015-07-19, 08:32
Ale soczystego luja mu zapie**olił.. Ale tak k***a z całej epy niee..

modoc

2015-07-19, 08:40
Wyobraź sobie, że to tobie dłużnik wisi kasę i co dalej komornik złodziej. Taka praca, a że jeden lepszy od drugiego to już inna bajka. A dłużnik pozostaje dłużnikiem niezależnie od tego jak mu się noga powinęła czy celowo kogoś w h*ja zrobił.

~Beny

2015-07-19, 09:10
ungubungu napisał/a:

Komornik czytaj sęp, złodziej.



Jak ktoś ci będzie wisiał sporą sumę pieniędzy, to gdzie pójdziesz? Do 'Faktu' czy do Drzyzgi? :lol:

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-19, 09:39
benykuleczka napisał/a:



Jak ktoś ci będzie wisiał sporą sumę pieniędzy, to gdzie pójdziesz? Do 'Faktu' czy do Drzyzgi? :lol:



Jak wisi ZUSowi czy US to jak dla mnie jest ok.

mygyry

2015-07-19, 10:56
Dłużnicy to pie**olone gnoje mam nadzieję, że z czasem zaczną im nerki licytować

zerwikaptur

2015-07-19, 11:19
dłużnik może być dłuznikiem nie z własnej przyczyne ot wypadek losowy a na filmiku komor zabiera stare auto wiec gość nie jest na bank hopsztaplerem to lepiej nie wygłaszać opinii że dłużnik wisi pieniadze i dobrze mu tak .

stery_srh

2015-07-19, 11:43
Co ciekawe gość ma biały kolor skóry, co w zestawieniu z tego typu zachowaniem jest nieco zaskakujące.

voidinfinity

2015-07-19, 12:18
Szajba_Man napisał/a:



Jak wisi ZUSowi czy US to jak dla mnie jest ok.



No właśnie to jest ta druga strona medalu ;-)

T0B1

2015-07-19, 12:29
Nie wiem jak w innych krajach, ale w Polsce to można zostać dłużnikiem jak się nawet nigdy od nikogo pieniędzy nie pożyczało - nawet tak nieoficjalnie, od znajomych czy rodziny. Znając czyjeś dane z dowodu można na przykład na delikwenta kilka, kilkanaście mandatów nazbierać (były już takie przypadki), a potem taka ofiara dowiaduje się, że musi płacić po kilka tysięcy złotych od tak - z dupy. A to i tak niewiele, są o wiele gorsze przypadki.
Generalnie jednak jak się współpracuje z komorami i prokuraturą (i nie jest się "antysystemowcem") to można z reguły wszystko polubownie załatwić. Mi między innymi udało się mandat z 50 zł do 2.50 zł zamienić jak tylko komornik się u mnie pojawił :P .

Du...........77

2015-07-19, 12:43
Mam nadzieję, że tej białej małpie zabiorą teraz wszystko, do ostatniej pary znoszonych gaci.
Ja pie**olę, jak można być takim intelektualnym gównem, żeby wyżywać się na kimś, kto tylko egzekwuje dług na polecenie sądu, dług, który to my zaciągnęliśmy i my jesteśmy za to odowiedzialni. Bo wypadków losowychto jest tak naprawdę nikły procent, a nawet jeśli to komornik i tak nie ma nic do gadania w kwestii tego, czy ma ochotę dokonywać danej windykacji, czy też nie.

Suselot

2015-07-19, 12:45
Reasumując:
Złodzieje (US) wysyłają złodzieja (komornika) do złodzieja (dłużnika) po dług.

crazyhavoc

2015-07-19, 12:45
jak wisi zusowi czy us to jest okradanie calego spoleczenstwa... bo potem jakos to trzeba uzupelnic

ale temu co naprawde powinni zabrac to nie zabiora (lub zabiora postronnej osobie ktora nie ma nic do calej sprawy) a tu jakiegos starego zlomka zabieraja