18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komiks o pseudokibicach i policji - prawda.

do............! • 2012-05-08, 00:07
Komiks jest mojego autorstwa, wrzucony na znany serwis komiksowy w maju 2010r. Tak sobie o nim przypomniałem ;-)



Co ciekawe, komiks otrzymał b. dobrą ocenę ( ok 95% pozytywnych ocen ), pod komiksem oczywiście rozległa się ogromna dyskusja na temat pseudokibiców i policji... ci, którzy obwiniali policję byli od razu zasypywani minusami a ich komentarze były chowane pod spoiler, zaś inni którzy twierdzili odwrotnie byli plusowani i dominowali liczebnością, coś w tym jest, prawda? Warto dodać że 2 lata temu na znanym nam serwisie komiksowym nie było takiej gimbusiarni jaka jest dziś, więc komentarze zyskują na wartości.

Ostatecznie komiks na główną się nie dostał, z powodu wulgaryzmów i czegoś tam, że naruszenie coś tam :-|

Jest to mój pierwszy temat, jeżeli zły dział to przepraszam, odrobię w polu, proszę o przeniesienie

Magik2501

2012-05-08, 00:17
O k***a, znalazł się znawca.
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że nigdy nie byłeś na meczu i nigdy nie poznałeś żadnego typa biorącego udział w jakiejś ustawce.
Ale chętnie pomogę:
-ustawki są organizowane w cichych miejscach, gdzie nie nikt nie będzie przeszkadzał. Biorą udział tylko "zainteresowani", samo ochotnicy. ch*j tobie, władzom i państwu do tego
-rzucanie śniegiem - bez jaj
-na YT jest masa filmów z policyjnymi prowokacjami. Skąd się policyjni prowokatorzy biorą? Ano stąd, że w policji na takich stanowiskach ulicznych pracują gamonie. Płace są niskie, zatem chętnych mało. Więc przyjmują imbecyli, którzy sami pare lat wcześniej pod blokiem krolili w telefonów.
A jak nie wierzysz to podejdź do kordonu policji sformowanego np. z okazji meczu. Spod maski usłyszysz masę "ch*jów" i tekstów w stylu "no co się k***o gapisz? spróbujemy się?"
-liczę, że kiedyś znajdziesz się w złym miejscu i czasie i policja cię zawinie na przesłuchanie. Ojj wtedy troszkę zmienisz zdanie

do............!

2012-05-08, 00:32
@Magik2501

Widzę, że prawda w oczy kole? Po co rozpisujesz się o ustawkach? Czy w komiksie coś o nich wspomniałem? Piszesz nie na temat.

Rzucanie śniegiem? "Bez jaj?". Nooo tak, ale jak taki kibolek pałą przez łeb dostanie to biegnie poskarżyć się mediom.

Z jednym się zgadzam, policja ( białe kaski ) też jest siebie warta, ale cofnijmy się wstecz o X lat, kto zaczął ? Bo chyba nie policja?

Po co mam oglądać filmy na YT z prowokacjami policji? Zdaję sobie sprawę z tego, że takie sytuacje też są, no tylko że jak oni prowokują to oburzenie na pół kraju, ale jak grupka szalikowców rozpie**ala sklep Bogu ducha winnemu dziadkowi to nikt się o nic nie burzy bo to "normalne" i nikt filmików nie wstawia?

Na deser:


wodzwioski

2012-05-08, 01:12
Zdjęcia Trzeciego Wymiaru na końcu nie musiałeś wrzucać.. jakoś nie pasują do tego tematu

do............!

2012-05-08, 01:32
wodzwioski napisał/a:

Zdjęcia Trzeciego Wymiaru na końcu nie musiałeś wrzucać.. jakoś nie pasują do tego tematu



Wybacz, nie słucham rapu i nie wiem kto to jest, myślałem że kibole :P

Ha...........ng

2012-05-08, 02:11
dojcz.! napisał/a:

Jest to mój pierwszy temat, jeżeli zły dział to przepraszam, odrobię w polu, proszę o przeniesienie



ch*j nas obchodzi, że to Twój pierwszy temat, ważne byś wrzucał coś wartego uwagi, a nie jakieś gówna. Tak więc, nie ważne czy to Twój pierwszy czy ostatni temat ;)

Hesbollah

2012-05-08, 02:33
Jedno rozwiązanie - ostra amunicja.

tomkararek

2012-05-08, 08:07
ot i cala prawda o kibicach pierw chapie ryjem jaki to kozak jak pal mu najebja sp***ala pod kiecke mumi i z beczem frajer sie zali jak to go spalowali ale jak sam zaczynal i prowokowal juz nie pamieta ?????

Sz...........an

2012-05-08, 08:14

czy to czasem nie on?

perun88

2012-05-08, 09:32
Chyba za bardzo bierzesz do siebie to co serwują ci media...

vampirevorador

2012-05-08, 09:45
ten co to robił nigdy nie miał do czynienia z naszą policją

TajemniczyZbir

2012-05-08, 09:46
Ktoś chyba ma kompleksy z tego powodu i musiał wyżalić się na forum. Sorry chłopaczku, żebyś dał coś konstruktywnego i obiektywnego, może dostałbyś browar za wrzuta. Wypie**alaj na kwejka lub komiksy, a nie na sadisticu robisz syf.

darkenemy

2012-05-08, 09:49
Taka prawda. Wk***iają mnie te gamonie co wypisują/wygadują "HWDP", czy JP na 100%. Wielkie Kozaki, a jak im rower ukradną, wpie**ol dostaną to zapie**alają z płaczem na Policję.

Ji^HaD

2012-05-08, 09:50
trafione w sedno a wy zj***ne dzieci jp skonczcie te marne proby obrony gdyz jest bezcelowa i bezsensowna ;P

Machol

2012-05-08, 09:52
Sprawa jest prosta:

Stojąc na peronie i czekając na pociąg, jak przejdę obok grupki młodych kibiców(?) to nie wiem, co im do łba strzeli i czy mi się za coś nie oberwie. Jak przejdę obok grupki białych kasków jakoś k***a tej rozkminy nie mam, dlaczego? ;>

To tak z punktu widzenia "zwykłego" człowieka, który piłke nożną lubi, acz na mecze nie chadza.