18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scarlet

2010-04-30, 21:44
kami-chan napisał/a:

mialam to z kibla wyjac, pogrzebac pod wielkim debem i prosic o ogloszenie zaloby narodowej?



no, wyjąć z kibla mogłaś i chociaż foty jakieś zrobić, jak już się nam chwalisz ;)

sarahblack

2010-04-30, 21:48
kami-chan napisał/a:

nie pomagalam sobie, w sumie to sporo cpam i to moze przez to.
mam przyjaciol, ale im sie nie chwale takimi rzeczami a sadystyczne forum jest takie akurat...
dlaczego mialabym nie siedziec przy kompie? mialam to z kibla wyjac, pogrzebac pod wielkim debem i prosic o ogloszenie zaloby narodowej?



k***a, swietnie a czego oczekiwalas? slow wspolczucia czy szyderstw? tak jak o narkotykach, idz sie wyzal gdzie indziej... poronila, tez mi cos. poczytaj na ten temat i zmyslaj dalej.

Nienawisc

2010-05-01, 22:32
blech.. aż mi się przypomniał film pod tytułem "niemy krzyk"
dla wszystkich zwolenników aborcji obejrzyjcie go sobie.

Lashlo

2010-05-01, 22:37
Nienawisc napisał/a:

blech.. aż mi się przypomniał film pod tytułem "niemy krzyk"
dla wszystkich zwolenników aborcji obejrzyjcie go sobie.


Myślisz, że to zrazi kogoś do używania wieszaka?

Wa...........so

2010-05-02, 18:38
sarahblack napisał/a:

widze ze tepe dzieciaki nie zrozumialy slowa napinka. komentarze odnosza sie TYLKO I WYLACZNIE do wstawionego tematu, niestety, coraz wiecej uzytkownikow ma tendecje do pisania "pie**olone sk***ysyny, ja to bym..." i nastepuja dlugie wywody, jacy to oni straszni sa. TO SIE NAZYWA NAPINKA W TEMACIE!!!!
to bylo raz, dwa- nie dyskutujcie z kims, kto jest dluzej na tym portalu i wie sporo wiecej niz wy. a Cthulhu jest ta osoba. wiec ogarnijcie swoje tluste, leniwe dupska i oceniajcie TEMAT a nie sluszna uwage.


PS. morderatorow przepraszam za offtop, ale mam jak wiekszosc dosyc tepych napinaczy. za wyrozumialosc w przypadku tego jakze offtopowego posta slicznie dziekuje :mrgreen:


A sam komiks byl genialny!! :ok:

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2010-04-30, 00:52 ]
Nie musisz przepraszać, odwaliłaś za nas brudną robotę :)


Napinka to napinka, a to że ktoś jest dłużej na jakimś forum znaczy tyle co nic, ja jestem 2 lata dłużej na tym świecie i co? A tak w ogóle to sp***alaj.

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-05-02, 16:10 ]
to, że pewne rzeczy były już na tym forum wielokrotnie wałkowane i nie ma sensu zaczynać od nowa. a swoją krytykę wyrażaj mniej wulgarnie -- pierwsze i ostatnie upomnienie.

O widzę się tutaj jakiś klan moderatorów zrobił...
A wulgaryzmy? Hehehe, szok, wulgaryzmy na sadolu

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-05-02, 18:40 ]
nie chodzi o wulgaryzmy w ogóle, tylko o zwracanie się do innych użytkowników. jak nie pamiętasz, to poczytaj jeszcze raz to, co akceptowałeś zakładając konto.

Re...........nt

2010-06-01, 20:34
Kontr komiks do tematu

[img:daee449e65]http://izismile.com/img/img3/20100601/640/the_best_name_640_high_02.jpg[/img:daee449e65]