18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ar...........ei

2010-04-29, 22:26
Cthulhu to w takim razie tam wstawiaj takie komiksy skoro tu nie można wyrazić zdania, bo ,broń boże, jeszcze ktoś tu zacznie dyskutować ;)

ah,przepraszam, niech zostaną wstawiane, jako że to nie ty jesteś autorem postu.

Oskarek

2010-04-29, 22:31
~Cthulhu

pomyliło mi się z demlandem czy jakoś tak też na D

sagitalis

2010-04-29, 22:40
Cthulhu napisał/a:

sagitalis, znajdz stary temat o aborcji i rob tam śmietnik i napinki. Nie śmieć w kolejnym... Dotarło?

Chyba każdy wie, że "śmietnik i napinki" - dyskusja jest możliwa tylko wtedy, gdy temat jest świeży. Jestem ciekaw jednego. Jakie komentarze są mile widziane?

Ra...........og

2010-04-29, 22:44
sagitalis, Takie żebys nie próbował przekonać innych że aborcja jest dobra/zła albo że sa pie**olonymi katolami/nieczułymi ch*jami. I nie pisal że moja racja jest najmojsza a co za tym idzie najlepsza. I tym sposobem zrobiliśmy śmietnik w tym temacie a tak chciałem tego uniknąć :facepalm:

ar...........ei

2010-04-29, 22:54
Cthulhu czy ja cię prosiłam o linki do tematów? :D nie, więc dziękuję i pozdrawiam. mi chodzi o to, że wstawiać tu takie posty i wymagać od nas tego żebyśmy nie dyskutowali o tym to bezsens. co my mamy tu pisać? ale zajebisty komiks, pięknie podkreślona perspektywa? w takim razie wyłączcie komentarze i tyle,no k***a

Wa...........so

2010-04-29, 23:02
Cthulhu napisał/a:


p.s. Do Napinaczy. Temat jest żartem i każda napinka zostanie usunięta a autor dostanie nagrode. Macie już kilka tematów do bezsensownej debaty na temat aborcji!


A to może nie jest "napinka"?

jaca80

2010-04-29, 23:03
ten komiks do mnie przemówił jestem sadystą i chce zostać ginekologiem żeby zabijać niewinne nienarodzone istoty ludzkie XD

sarahblack

2010-04-29, 23:34
widze ze tepe dzieciaki nie zrozumialy slowa napinka. komentarze odnosza sie TYLKO I WYLACZNIE do wstawionego tematu, niestety, coraz wiecej uzytkownikow ma tendecje do pisania "pie**olone sk***ysyny, ja to bym..." i nastepuja dlugie wywody, jacy to oni straszni sa. TO SIE NAZYWA NAPINKA W TEMACIE!!!!
to bylo raz, dwa- nie dyskutujcie z kims, kto jest dluzej na tym portalu i wie sporo wiecej niz wy. a Cthulhu jest ta osoba. wiec ogarnijcie swoje tluste, leniwe dupska i oceniajcie TEMAT a nie sluszna uwage.


PS. morderatorow przepraszam za offtop, ale mam jak wiekszosc dosyc tepych napinaczy. za wyrozumialosc w przypadku tego jakze offtopowego posta slicznie dziekuje :mrgreen:


A sam komiks byl genialny!! :ok:

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2010-04-30, 00:52 ]
Nie musisz przepraszać, odwaliłaś za nas brudną robotę :)

Da...........el

2010-04-29, 23:40
A czy tematem nie jest właśnie komiks o aborcji? :facepalm:

ar...........ei

2010-04-29, 23:47
1.nie wiem jak ty, ale ja nie mam tłustegoo dupska.
2.również nie wiem jak ty, ale też nie jestem tępa.
3.nie jest to chyba duży problem dla moderatora skasować post typu "pie**olone sk***ysyny"
4.a ten kto siedzi TU dłuzej jest jakiś k***a nieomylny?no proszę cię :D "dzieciaku"

Rh...........ox

2010-04-30, 00:12
Oj, oj ktoś tu ma problemy z czytaniem :mrgreen: arbeitmachtfrei jest dłużej na portalu tzn. ma większe obeznanie + jest sadystą + jest moderatorem = jest nieomylny.

Tak Conscribo, znowu podlizuję się moderatorom!!! Chodź rzucić we mnie "miensem" :jezdziec:

sebass

2010-04-30, 00:31
Metoda na płoda? Widzę udana :mrgreen:

kami-chan

2010-04-30, 00:33
niezle wyczucie czasu... wczoraj poronilam

sagitalis

2010-04-30, 00:36
@Sarahblack Dziękuje za przykład "napinki". Nie ma ludzi nieomylnych. W tym przypadku moderator ,niechcący sprowokował dyskusje na temat ewentualnej cenzury na sadisticu. Dlatego też prowadziłem rozmowę z Cthulhu by się upewnić.
@Rhox Kto ma problemy z czytaniem? Bo chyba nie arbeitmachtfrei.
Komiks świetny i wielkie piwo za trud odnalezienia go i wklejenia tutaj