18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kółko różańcowe

maciejguwno • 2017-02-21, 22:42
Materiał własny. W jednej z miejscowych budek babcie uprawiają hazard :szczerbaty:

ffrugopl

2017-02-23, 01:36
Ja też z małego miasteczka. U mnie była wicedyrektor jednej ze szkół po przejściu na emeryturę wrypała się w maszyny i zdrapki. Pozapożyczała się we wszystkich możliwych providentach itp. Potem zaczęła pożyczać od znajomych. Wywalili ją z funkcji skarbnika w jakimś tam stowarzyszeniu emerytowanych nauczycieli (nie wiem jak to się prawidłowo nazywa). Zaczęła kraść żarcie i chemię w sklepach. Mąż nie wytrzymał i się powiesił. Ogólnie kupę ludzi naciągnęła na pożyczki.
Z jednej strony chcącemu nie dzieje się krzywda, z drugiej jednak to straszny nałóg. Moje miasteczko ma 10 tys mieszkańców, a stoją tu 4 budy (takie typowe kasynka z maszynami), do tego kilka sklepów, bodajże dwie knajpy i jedna stacja benzynowa też jest w to gówno wyposażona.

rozkurw

2017-02-23, 06:40
Wszyscy UP-nie zmienia to faktu,że nak***ianie w maszyny to sport dla nieudaczników i to tyle w temacie a co do babek to pewnie chciały naskrobać na tace :P

~Velture

2017-02-23, 09:11
Skoro każdy dzieli się historyjkami hazardowymi to i ja swoją opowiem.
Raz w życiu grałem na tych automatach. Pierwszy i ostatni raz. Włożyłem 20zł. Wygrałem 50.

Koniec.

Rossa

2017-02-23, 19:50
Jakoś dziwnie przypomina mi melinę z Garbar w Bydgoszczy