18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

koles chce sie deportowac po swojemu do ojczyzny

deejay89 • 2016-02-26, 21:32
pozytywny chlopaczyna, swoja droga, szkoda ze takie pojeby psuja reputacje i wizerunek calego narodu




po tagach nie znalazlem.

addieundead

2016-02-27, 00:26
Ptoon napisał/a:


Do tego samochód podobno był zaparkowany na miejscu dla niepełnosprawnych, prawdopodobnie ze względu na żonę, która uczy się jeździć...



W artykule, który podlinkowałeś jest napisane, że pani właścicielka ma stwardnienie rozsiane (MS) i dlatego stała na kopercie. Co, niestety, nie usprawiedliwia wesołego ćpunka.

Co więcej, koleś ma na koncie jakieś rozboje z bronią i kradzieże (głównie wódki, eh), za co dowalili mu 5 miesięcy ograniczenia wolności. Powiedział, że jak go wypuszczą, to będzie dalej rozbijał okna i witryny w sklepach, ot desperat. Ponoć żyje na ulicy i takie tam, aż mi go wcale nie jest przykro, bo brytyjscy pracodawcy ogólnie mają bardzo dobre zdanie o Polakach, ale takie ewenementy niestety zaburzają pozytywny obraz naszych rodaków u innych Brytyjczyków.
:idzwch*j:
PS. Nie musicie już czytać artykułu, właśnie go Wam streściłam >D

Hochsztapler

2016-02-27, 00:28
123Johnny napisał/a:

nie znam normalnego typa co by wyjechał za granice, same kryminały emigrują i dobrze, mniej mend, ćpunów, złodziei, cwaniaków, nożowników, rudych, tylko tacy emigrują, każda menda ma siedzieć w pierdlu albo wyjechać zanim tu go zamkną, dobranoc.



pie**olisz farmazony (albo napisałeś to dla gównoburzy) i prawdopodobnie zazdrościsz, że ktoś zarabia fajne pieniądze, a Ty sam chciałbyś wyjechać ale do niczego się nie nadajesz i nawet za granicą Cię nie chcą.

Mój starszy pracuje za granicą i ma w swojej branży taką wiedzę, że zmienia pracodawcę co pół roku, bo co chwilę jakaś inna firma próbuje go przekupić lepszymi warunkami pracy. Nazwiesz Go patologią, bo w Polsce nie byli w stanie zapłacić za Jego usługi przez co woli pracować za granicą? Próbował pracować tutaj, rzucił pracę za granicą i zatrudnił się w mniej płatnej w moim miasteczku. Po dwóch miesiącach koleś zaczął się spóźniać z wypłatami, a po pięciu poinformował mojego ojca, że jednak go na niego nie stać i albo go zwolni, albo zatrudni za mniejszą stawkę. Wybór był prosty.

Dzięki pracy ojca trochę Europy zwiedziłem i poznałem sporo osób pracujących za granicą. Dużo ludzi wybrało zachód z takich samych powodów, co mój ojciec, ale faktycznie sporo jest też patologii, która wyjechała od razu po gimnazjum, była w ojczyźnie ścigania przez komornika za długi, nie chciała płacić alimentów i wiele innych, popie**olonych powodów. Jednak patologia nie pochodziła tylko z polski, a z całego świata. Nawet ze wspaniałej Anglii zdarzały się kwiaty, które co wieczór napie**olone robiły burdy na osiedlu podobne do bohatera filmiku z tematu.

MarsElite

2016-02-27, 00:51
123Johnny napisał/a:

nie znam normalnego typa co by wyjechał za granice, same kryminały emigrują i dobrze, mniej mend, ćpunów, złodziei, cwaniaków, nożowników, rudych, tylko tacy emigrują, każda menda ma siedzieć w pierdlu albo wyjechać zanim tu go zamkną, dobranoc.



Odezwała się k***a któremu tatuś załatwił robotę bo był z sołtysem wisoki. pie**olony hipokryta, dobranoc

mrokussw

2016-02-27, 00:59
Hochsztapler napisał/a:



pie**olisz farmazony (albo napisałeś to dla gównoburzy) i prawdopodobnie zazdrościsz, że ktoś zarabia fajne pieniądze, a Ty sam chciałbyś wyjechać ale do niczego się nie nadajesz i nawet za granicą Cię nie chcą.

Mój starszy pracuje za granicą i ma w swojej branży taką wiedzę, że zmienia pracodawcę co pół roku, bo co chwilę jakaś inna firma próbuje go przekupić lepszymi warunkami pracy. Nazwiesz Go patologią, bo w Polsce nie byli w stanie zapłacić za Jego usługi przez co woli pracować za granicą? Próbował pracować tutaj, rzucił pracę za granicą i zatrudnił się w mniej płatnej w moim miasteczku. Po dwóch miesiącach koleś zaczął się spóźniać z wypłatami, a po pięciu poinformował mojego ojca, że jednak go na niego nie stać i albo go zwolni, albo zatrudni za mniejszą stawkę. Wybór był prosty.

Dzięki pracy ojca trochę Europy zwiedziłem i poznałem sporo osób pracujących za granicą. Dużo ludzi wybrało zachód z takich samych powodów, co mój ojciec, ale faktycznie sporo jest też patologii, która wyjechała od razu po gimnazjum, była w ojczyźnie ścigania przez komornika za długi, nie chciała płacić alimentów i wiele innych, popie**olonych powodów. Jednak patologia nie pochodziła tylko z polski, a z całego świata. Nawet ze wspaniałej Anglii zdarzały się kwiaty, które co wieczór napie**olone robiły burdy na osiedlu podobne do bohatera filmiku z tematu.




Sam mieszkam w UK ale twoj wpis az prosi sie o komentarz ze stary tak dobrze zarabia bo daje dupy :D musialem

Miguel255

2016-02-27, 01:16
Do tych wszystkich co sądzą że tylko najgorsi wyjeżdżają. Sam znam inżyniera który pracuje za granicą. Więc nie jest prawdą że tylko Ci co nie potrafią sobie poradzić wyjeżdżają. Tak to wygląda.

zakroj_jewiesz

2016-02-27, 01:19
Czy tylko mnie denerwuje ten ich angielski akcent?

Tomor666

2016-02-27, 01:24
wypie**alaj......jezdem gejem.

Jezdem j***nym heirm ktory lóbi w d ópę

HeMan123

2016-02-27, 02:38
cys23 napisał/a:

@123Johny

Rodzinka cie w polsce zostawiła, co?! :krejzi:


gówno


wpiepszaj tą zupke chińską, nie pie**ol zagraniczny pracowniku

KTMracer

2016-02-27, 02:51
Ojojoj tyle pie**olenia a nikt nie powiedział smutnej prawdy...

Wszystkie k***y które siedzą teraz w polsce i się rozkoszują swoim wymażonym życiem (2000 na rękę i kradyt, albo wali w h*ja na lewo i siedzi na zasiłkach i rentach lub 500 na dziecko). SŁUCHAJCIE i wiedzcie że to takich ludzi jak wy wina. Wystarcza wam nędzne życie za takie pieniądze a przez to że jest was "debili" tak wiele, nic się nie da zmienić w tym kraju. Mądrzy polacy mają dwa wybory: zostać sprzedajną k***ą i zacząć rozkradać kraj, albo wyj***ć za granicę.

Często za granicą się okazuje że studia były gówno warte i tak naprawdę człowiek nic nie potrafi. Wtedy zaczyna się szkoła życia albo ogarniesz jakąś robotę i będziesz się uczył, albo będziesz w dupie. Brak hajsu na bilet do domu, z doła zaczynasz pić i odpie**alać. Zobaczcie że chłopak się w miare normalnie zachowuje, mudzin by skakał jak małpa i sp***alał a muslim próbował zaj***ć fona i wyr*chać.

Sedno sprawy k***y głosujące na PIS PO PSL to wasza wina! Zamiast wyjść i raz w tygodniu jebnąć cegłą w urząd albo pałac prezydenta, wiele mogłoby się zmienić.

W wyniku wieloletniego rozkradania tego kraju młodzi ludzie są w dupie. W polsce nawet na szkoleniach mówią że populacja polaków będzie "co raz głupsza" bo wszyscy którzy mają jaja, potrafią coś zrobić i brać za to dobre pieniądze już dawno wyj***li.

Pozdro z Californi,
ch*j wam w dupę :)

Do gościa z filmiku mam nadzieję że się ogarniesz, da się tylko trzeba chcieć i czasem spojrzeć na wszystko z innej perspektywy.




St...........on

2016-02-27, 03:09
123Johnny napisał/a:

nie znam normalnego typa co by wyjechał za granice, same kryminały emigrują i dobrze, mniej mend, ćpunów, złodziei, cwaniaków, nożowników, rudych, tylko tacy emigrują, każda menda ma siedzieć w pierdlu albo wyjechać zanim tu go zamkną, dobranoc.



Może dlatego że jesteś rudy i stara trzyma cie w piwnicy... sad story bro...

mateusz_zimnicki

2016-02-27, 03:10
ja pie**ole ale down. rozj***ł lezbie auto xD

zielak300

2016-02-27, 04:12
MarsElite napisał/a:



Odezwała się k***a któremu tatuś załatwił robotę bo był z sołtysem wisoki. pie**olony hipokryta, dobranoc



Odezwał się brudny emigrant :mrgreen:

grzecho464

2016-02-27, 04:32
k***a co on w takim razie ćpa? żeby lesbie wyj***ć szyby? LOL :D

Detal45

2016-02-27, 07:10
Co jak co ale akcent brytyjski wk***ia mnie nieziemsko. Poza tym nic dziwnego że mają nas w dupie skoro większość takich "kfiatków" tam wyjechało.

elfis

2016-02-27, 08:48
sie k***a piłuje , jebnąłby za samo darcie mordy