18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kolejny z sadola łamie prawo

sknerus_mckwacz • 2015-07-07, 10:22
Za wrogi Żydom wpis w internecie odpowie przed sądem 22-letni mieszkaniec Torunia. Prokuratura oskarżyła go m.in. o publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Niepracujący mieszkaniec Torunia, który skończył szkołę średnią i żyje na garnuszku rodziców, zamieścił swój komentarz na portalu sadistic.pl. Użył do tego domowego komputera. Toruńska prokuratura oceniła, że w ten sposób nie tylko nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych, lecz także "publicznie znieważył grupę ludności pochodzenia żydowskiego z powodu jej przynależności narodowej".

Policja zatrzymała go. w kwietniu br. Przyznał się do popełnienia obu przestępstw, za które grozi do trzech lat więzienia. Torunianin z Mokrego może jednak ponieść surowszą karę, bo podczas przeszukania mieszkania jego rodziców mundurowi odkryli, że przechowywał w nim bez zezwolenia rzadki karabin polskiej produkcji Long Rifle kbks kal. 5,6 mm wz. 1930 wraz z dwoma nabojami. Jak podał, miał go od 2007 r. Za taki czyn można pójść za kraty nawet na 8 lat.

Możliwe, że wyrok zapadnie bez konieczności przeprowadzenia procesu - zaproponował to sam oskarżony., który dzięki temu może liczyć na łagodniejsze orzeczenie, najpewniej w zawieszeniu. Jego wniosek o dobrowolne poddanie się karze poparła prokuratura, m.in. dlatego że 22-latek do tej pory nie miał problemów z prawem.

t0malson

2015-07-07, 21:28
Dobrze mu, jest taka niepisana zasada - jak nie masz nic mądrego do powiedzenia nic nie mów.
Zamiast napisać coś zabawnego, czy kogoś pocisnąć, frajer zamieścił taki wpis, tylko po to, żeby się popisać, żeby ktoś go zauważył. No to zauważył, tyle że konfident :)
Za wstawianie takich gównianych komentarzy należało mu się.
Niech mu dopie**olą za niedoj***nie mózgowe.

Elzekiel

2015-07-07, 21:34
t0malson napisał/a:

Dobrze mu, jest taka niepisana zasada - jak nie masz nic mądrego do powiedzenia nic nie mów.
Zamiast napisać coś zabawnego, czy kogoś pocisnąć, frajer zamieścił taki wpis, tylko po to, żeby się popisać, żeby ktoś go zauważył. No to zauważył, tyle że konfident :)
Za wstawianie takich gównianych komentarzy należało mu się.
Niech mu dopie**olą za niedoj***nie mózgowe.



Czyli równie dobrze mogę zgłosić kuszela1?(kilka komentarzy wyżej)
Nie powiedzial nic mądrego, chcial wzrocic na siebie uwagę.
Niech ma nauczkę(?)

Klotas

2015-07-07, 21:39
moglby ktos łatwo i łopatologicznie wyjasnic jak zabezpieczyc pc przed rzydowskimi psami i sk***iala unia eurogejską?

Elzekiel

2015-07-07, 21:44
Wydaje mi się czy znikł mój komentarz na pierwszej stronie, który poźniej zacytował phi5i5 na następnej stronie? Czy może tylko ja mam taki błąd?

~Angel

2015-07-07, 21:45
zielak300 napisał/a:

Angelo podj***l IP pewnie, tak samo jak tych ktorzy zostali zgłoszeni przez tego grubasa z białegostoku za obrazanie arabow :-D



Od tego typu spraw jest administrator serwisu wiec ode mnie się odpie**ol. Przyszło wezwanie z prokuratury i zgodnie z prawem administrator musi je przekazać.

Wielokrotnie ze strony administratora jak i obsługi forum pojawiły się informację o różnego typu zgłoszeniach różnych organizacji oraz nasze prośby o wyluzowanie w komentarzach. Niestety nic to nie dało a kasowanie waszych komentarzy którymi potencjalnie mogłyby się zainteresować organy ścigania czy jacyś społecznicy odbiło się falą krytyki, wyzwisk skierowaną w naszą stronę. Nawet zaostrzenie kar za tego typu wypowiedzi nic nie zmieniło w podejściu wielu użytkowników - na siłę nikogo nie będziemy starać się chronić jak tego nie chce a jeszcze z pyskiem wyskakuje. Większość z was ( jak i ja do pewnego czasu) nie zdaje sobie sprawy że przez głupi tekst w necie można na prawdę nasrać sobie w papierach na długie lata.
To nie jest odosobniony przypadek, takich spraw jest bardzo dużo i pewnie ich ilość się zwiększy bo panuje medialna moda na walkę z rasizmem, nietolerancją itd w interecie.

Bajdus1962

2015-07-07, 22:51
Witajcie drodzy Sadole. Dziękuje wam, za wyrazy wsparcia jak i hejty. Wybiórczej jak dobrze wiecie nie ma co wierzyć, podj***li sobie z wiadomych przyczyn i lekko się zagalapowali, nie zostalem zatrzymany i żyje sobie swobodnie... jeszcze ;)

pr3dator

2015-07-07, 23:08
ch*j w dupe temu żydowskiemu państwu , mam nadzieję że na jesień wyleci z rządu cała żydocyganobrudasokomuna . niepozdrawiam

Przemek18114

2015-07-07, 23:16
Żądają od nas hajsu za to co szwaby im zrobili i do tego chcą żebyśmy sprowadzili ich do Polski na własny koszt i mamy ich utrzymywać poj***ło się podymieńcom w dupach niech sp***alają jakby mało Polaków ucierpiało za ukrywanie ich i pomoc w ucieczce i jeszcze chcą nas bardziej doj***ć jak i tak mamy dużo problemów w naszym pięknym kraju gdzie żyje się dobrze!!!

androgenius

2015-07-07, 23:23
Bajdus1962 napisał/a:

Witajcie drodzy Sadole. Dziękuje wam, za wyrazy wsparcia jak i hejty. Wybiórczej jak dobrze wiecie nie ma co wierzyć, podj***li sobie z wiadomych przyczyn i lekko się zagalapowali, nie zostalem zatrzymany i żyje sobie swobodnie... jeszcze ;)



Nie patrzyłem dokładnie, ale jeśli Twój komentarz był ujęty w cudzysłów to użyłeś tekstu jako cytatu. Zwłaszcza, że dostępny jest materiał filmowy z ludzikiem, który oryginalnie te słowa wypowiedział.

angel, ten wasz serwer i tak ledwie zipie, zróbta tam w tej piwnicy tak, żeby mu baza logów padła i po zabawie...

"Nie mamy waszych ajpików i co nam zrobicie?" :amused:

Bekaziomy

2015-07-07, 23:34
Jebac k***a ciapoli, muslimów i cyganów!!!!!!!!!!!!

androgenius

2015-07-07, 23:56
Internauta napisał "Sio cyganie"... ja pierk***adolę :homer: :homer: :homer:

W dupach im się twardo popie**oliło od tych sukcesów...

kuszela1

2015-07-08, 00:13
Yyakow nie zwracalem na siebie uwage,chcialem pokazac ze mamy wolnosc slowa tu na sadolu zle mnie zinteprowales

sunnyjendro

2015-07-08, 00:16
z poczatku myslalem ze zgłaszają dla hajsu ale nie :D

Bansiarz

2015-07-08, 01:02
To jest k***a kpina hahaha co się dzieje na tym zgłosnienawisc, niektóre wpisy faktycznie przekoloryzowane :D