18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny wariat na A4.

Patryk. • 2015-01-02, 13:21


JAk było to wywalić.
Nie mylić z filmikiem o kolesiu w BMW.

quqic

2015-01-02, 13:31
no co? chciał pomóc :trollencjusz:

macior13

2015-01-02, 13:41
zabrać prawko jedyne rozwiązanie

Dz...........uz

2015-01-02, 13:54
Debil w czystej postaci, zabrać prawko, a i dać mandat za prędkość z przyczepką do kolekcji.

sp0on

2015-01-02, 14:45
Wariat nie wariat. Kierowca z tyłu jakby miał troszkę mózgu, to by to przewidział. Miał włączony kierunek to mógł go puścić, szczególnie że samochód przed nim też zaczął zwalniać. To nie lepiej gaz w p*zdę i długie, cebula i tyle. Chociaż ten drugi tez niepotrzebnie hamował. I nikogo nie bronie, po prostu czasami dochodzę do wniosku ze Polsce nie słyszano o takim czymś jak kultura jazdy. Kto chociaż troszkę pojeździł po europie będzie wiedział o czym mówię.

An...........or

2015-01-02, 15:21
sp0on napisał/a:

Wariat nie wariat. Kierowca z tyłu jakby miał troszkę mózgu, to by to przewidział. Miał włączony kierunek to mógł go puścić, szczególnie że samochód przed nim też zaczął zwalniać. To nie lepiej gaz w p*zdę i długie, cebula i tyle. Chociaż ten drugi tez niepotrzebnie hamował. I nikogo nie bronie, po prostu czasami dochodzę do wniosku ze Polsce nie słyszano o takim czymś jak kultura jazdy. Kto chociaż troszkę pojeździł po europie będzie wiedział o czym mówię.



Każdy kto choć troszkę pojeździł, bez problemu zauważy po twoim poście,że jesteś idiotą.

Zapewne sam wpie**alasz się ze swoim tico 0.8 z przyczepą ludziom przed auto.

iamthelaw

2015-01-02, 15:32
Dwa buraki się spotkały. Napie**ala światłami jak jakiś łysawy dj z wiejskiej imprezy, no i czapeczka musi być.

Revelict

2015-01-02, 15:42
Za mną też jechał ostatnio ktoś taki, jechałem lewym pasem, a on mi mrugał światłami, myślałem, że świateł nie mam z tyłu więc nacisnąłem hamulec, ale zauważyłem, że odbiła się czerwona poświata na jego masce. Nie wiem co potem chciał zasygnalizować bo "tańczył" od lewej do prawej pasa, może go oślepiło światło i tak oto nasza przygoda się skończyła bo musiałem skręcić w lewo ;(

woofer51

2015-01-02, 15:45
To ten gościu z BMW! Wiem, bo jechałem w bagażniku!

Chędogi_Rzułf

2015-01-02, 15:56
sp0on napisał/a:

Wariat nie wariat. Kierowca z tyłu jakby miał troszkę mózgu, to by to przewidział. Miał włączony kierunek to mógł go puścić, szczególnie że samochód przed nim też zaczął zwalniać. To nie lepiej gaz w p*zdę i długie, cebula i tyle.


Chyba Cię - delikatnie mówiąc - popie**oliło. Mam nadzieję, że nie masz prawka i nie wpie**alasz się na drugi pas pod nadjeżdżający pojazd - bo kierowca może Cię puścić jak ma troszkę mózgu. Plus tekst o cebuli - znak niedoj***nia, czosnku.

Kiedy będziemy na takie rzeczy przymykać oko i obarczać winą nie sprawcę a poszkodowanych, to zrobi nam się tu druga Rosja.

Po to są lusterka, żeby w nie patrzeć a nie wpie**alać się pod inne auto licząc na to, że zwolni bo przecież k***a musi. ch*j w dupę temu cwaniakowi i jego obrońcom. Dopóki nie masz wolnego pasa to jedziesz swoim - czy tak trudno to k***a pojąć?! Jeżeli ktoś Cię puszcza, to okej, jedź. Ale nie wpie**alaj się jak pieprzony burak na chama, bo masz prawo, bo tamten ma mieć kawałek mózgu i musi puścić, zwolnić...

iamthelaw napisał/a:

Dwa buraki się spotkały. Napie**ala światłami jak jakiś łysawy dj z wiejskiej imprezy, no i czapeczka musi być.


Faktycznie, jak można wozić czapkę w samochodzie :roll: powinni karać za samo posiadanie...

P.S. gdyby to było BMW to byłaby tu już ściana płaczu i k***ice macicy ludzi, których nie stać na takie auto (i nie, nie mówię tu o E36 ani o E34, ale skąd hejterzy bawarek mogliby wiedzieć, że istnieją jeszcze inne modele, skoro to jedyne auta w ich pułapie cenowym) a tak to nie będzie spiny w necie i burzy w mediach :(

Tak, lubię i mam BMW, więc pewnie jestem pato dresem jp, mam 14 lat i jeżdżę E30 1.6 w gazie, a pieniądze na gaz biorę od matki, którą biję jak wracam naj***ny i naćpany do domu.

decode21

2015-01-02, 16:02
Ktoś się orientuje jaki model BMW ciągnie tą przyczepkę? :trollencjusz:

Nerd

2015-01-02, 16:12
@up
Model z idiotą na pokładzie.

Extraordinary_Gentleman

2015-01-02, 16:20
sp0on napisał/a:

Wariat nie wariat. Kierowca z tyłu jakby miał troszkę mózgu, to by to przewidział. Miał włączony kierunek to mógł go puścić, szczególnie że samochód przed nim też zaczął zwalniać. To nie lepiej gaz w p*zdę i długie, cebula i tyle. Chociaż ten drugi tez niepotrzebnie hamował. I nikogo nie bronie, po prostu czasami dochodzę do wniosku ze Polsce nie słyszano o takim czymś jak kultura jazdy. Kto chociaż troszkę pojeździł po europie będzie wiedział o czym mówię.



ch*ja wiesz o czym mówisz. Dopuszczalna prędkość pojazdu z przyczepą zakładam że ciężka (inaczej navara by jej nie ciągnęła, i dwie ośki) to 80km/h zakładając że gość przekracza dopuszczalną prędkość i jedzie koło 100km/h podczas wyjeżdżania gościowi na lewym który leci 140-160 (też dopuśćmy przekroczenie) jest k***a j***nym zabójstwem.

j***nemu cwe*owi w navarze się spieszy bo zamiast 100 będzie jechał 106km/h a lusterka ma chyba od poprawiania żelu na grzywce pedała, bo po spojrzeniu w te sprytne urządzenia widać to, że coś zapie**ala z prędkością która zmiecie jego pedało przyczepę i j***ny pedałowóz już mu chyba wyobraźni zabrakło. Ale żeby przyhamować zostało - to jest dopiero cebula.

karinawaw

2015-01-02, 16:25
małpaV8 napisał/a:



P.S. gdyby to było BMW to byłaby tu już ściana płaczu i k***ice macicy ludzi, których nie stać na takie auto

Tak, lubię i mam BMW, więc pewnie jestem pato dresem jp, mam 14 lat i jeżdżę E30 1.6 w gazie, a pieniądze na gaz biorę od matki, którą biję jak wracam naj***ny i naćpany do domu.



Chwalisz się, czy żalisz? Jak już skończysz, to idź do swojej mamci po pieniądze na gaz do swojego E30 1.6 dresie a potem pojedź do swoich kumpli się naćpać i naj***ć.