18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny wariat na A4.

Patryk. • 2015-01-02, 13:21


JAk było to wywalić.
Nie mylić z filmikiem o kolesiu w BMW.

matheeo

2015-01-03, 17:52
Policeman napisał/a:



Ja widzę, że ty jesteś idiotą, gość dokładnie opisał o co mu chodzi, a debil taki jak ty oczywiście nie umiał tego przeczytać ze zrozumieniem. Gość z przyczepą to pierdoła, gość z kamerą to kretyn. Przy prędkości>100 km/h jedzie z nim na zderzak i jeszcze długimi miga. Dwóch pajaców w jednym miejscu, ten mu przyhamował i mamy winę kretyna z kamerą - niezachowanie bezpiecznej odległości. Gdyby przyrżnął w typa podczas tego manewru zmiany pasa, to też pewnie byłby winny - prędkość. To może jeszcze raz, będę pisał powoli i ty czytaj powoli. Typ z przyczepą to ch*j, co nie umie ocenić odległości i prędkości samochodu w lusterku, typ z kamerą, to debil, który chciał pokazać mu niezadowolenie swoim stylem jazdy. Od czegoś są te ograniczenia, nie jestem fanem wolnej jazdy, ale też nie lubię jechać 120/130 i lawirować pomiędzy tirami na ekspresówce bo debile chcą jeździć 220.



Zacznijmy w ogóle od tego, że typ z przyczepką wymusił pierwszeństwo, wpie**alając się na lewy pas. Przecież ten typ z kamperką już chciał uciekać na prawy pas tylko udało mu się wyhamować do prędkości tego typa co jechał z przyczepką i dobrze że mu k***a mignął bo tamten pie**olony pajac wymusił pierwszeństwo i zamiast machnąć awaryjnymi to jeszcze hamował, co stworzyło tylko dodatkowe niebezpieczeństwo (a jakie to sobie możesz zobaczyć kilka stron wstecz co odj***ł idiota jadący BMW). Co innego jak typ Ci wymusza pierwszeństwo i wpie**ala Ci się przed maskę, a co innego jak ktoś jedzie Ci non stop na zderzaku.