18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kolejny przypadkowy wystrzał z gwoździarki!

mynameisgod • 2023-08-03, 05:05
kolejny przypadkowy wystrzał z gwoździarki!


Bul_od_bytu

2023-08-03, 18:24
Silverface napisał/a:

Not impressive.
Ja za dzieciaka wszedłem stopą w gwóźdź ze stodoły drewnianej (była rozbiórka ja ok 10 lat poszedłem pomóc) i nawet u lekarza nie byłem, tata polał wódką i do dziś jest ok, nóżka elegancka.



Miałem podobnie. Wszedłem na dechę, gwóźdź przebił nogę na wylot i wyciągnąć nie mogłem. Dopiero kuzyn mi pomógł. Noga bolała, ale bardziej się bałem wpie**olu za chodzenie po starych fortach gdzie dziadkowie zabraniali no i że buta zniszczyłem bo ze środka wylewałem krew :D Lekarz to ostatnia rzecz o jakiej wtedy myślałem

Dejdwazlote

2023-08-03, 20:00
Pawehan napisał/a:

Osadzak prochowy odpada, bo tam gwoździe wyglądają inaczej , są bardzo twarde i można je wbijać do betonu , stąd właśnie potrzebna jest taka siła ładunku miotającego.
To jest gwozdek z gwoździarki bębnowej pneumatycznej, widoczny jest drut do zgrzewania pakietów.
Tak k***a ten wystrzał mógł być przypadkowy jak najbardziej.



każde tego typu urządzenie jest zabezpieczone przed twoim k***a przypadkowym wystrzałem. albo debile się zabawiały albo gość znalazł się w tej pracy zupełnie przypadkowo, z zupełnie przypadkowym IQ.

freddy.krueger

2023-08-03, 22:09
zbynekmaslanka napisał/a:

Tylko gwóżz na zdjęciu rentgena nie w tym miejscu



Piwko za spostrzegawczość :P taką miałem rozkmikę że to nie w tym miejscu :D

jkllll485

2023-08-04, 18:39
Przecież te zdjęcia są te same... Ty k***a nie bądź taki cwany jak lis z downem

Disi81

2023-08-05, 02:27
Taki k***a przypadkowy jak dotyk proboszcza.

Gwóźdź z gwoździarki bębnowej. Ale nie ma przypadkowych wystrzałów. Nieważne czy ustawisz gwoździarkę na tryb kontaktowy czy spustowy wymagana jest druga funkcja zwalniająca.

darusia

2023-08-05, 22:01
Kolejny przypadkowy wystrzał z gwoździarki!