18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny popis znanych nam motocyklistów...

Murzyn9111 • 2014-08-03, 14:11
Chlopaki na KTM-ach znów zgubiły drogę...Niestety nie zostali postrzeleni....

atha

2014-08-03, 20:50
@up Frunąłem już po spotkaniu z takim dołkiem ale myślę że nie był on wykopany na motocykle bo był na jakimś nieużytku, pewnie ktoś sobie kopał piasek do piaskownicy. Jechałem sobie a nagle frunę prosto w zboże, co ciekawe wylądowałem prawie że na nogi i nawet się nie ubrudziłem ale musiałem się chwile porozglądać z której strony przyleciałem żeby znaleźć motocykl.

Nabs

2014-08-03, 20:55
No proszę, gdzie są ci wszyscy obrońcy z ich poprzedniego filmiku? Gdzie ci wszyscy co pisali że ten gość bez ręki ich pierwszy napadł? Wyraźnie widać że sk***iele szukają zaczepki i proszą się o wpie**ol. Jak ja takiego bydła nienawidzę. Potem się k***a chwalą, jacy są zajebiści, bo zorali kolesiowi działkę motorami i sp***olili.. Przyszłość tego narodu k***a..

Tamaryszek

2014-08-03, 21:32
Przyznaje bez bicia. Zaj***lem sprawe przy ich wczesniejszym filmie, ktory tu lecial bo ich bronlem. Byl to moj drugi tak istotny blad w zyciu, zaraz po zaglosowaniu na rudego kilka lat temu. Teraz oba bledy chce naprawic i uwazam, ze motocymbalom i rudemu nalezy sie soczysty strzal w ryja. Dziekuje za uwage

intermag

2014-08-03, 21:34
Czyli co???? Czas zhejtowac im kanal dla zabawy by sie kmioty nauczyly

PhantomMask

2014-08-03, 22:17
stalowa linka na wysokości kolan, wypie**oli się na pierdziawie poobija to się nauczy ;-)

JohnnyRocketfingers

2014-08-03, 22:32
Niszczą ludziom prywatny teren i się dziwią, że dziadek z grabiami na nich leci i to niepełnosprawny, uciekają przed policjantami i się dziwią, że celuje do nich z broni. Jak uciekasz to jesteś przestępcą nie zatrzymałeś się do kontroli prosta sprawa.

MalinowySasza

2014-08-03, 23:01
W sumie to są życiowe sp***oliny, które w szkole nawet rudy bił i teraz odreagowują.

zajebaliminick

2014-08-03, 23:08
Oby te ch*je się na linkę wpakowały,jakby nie wk***iali ludzi to by było ok,ale nie myśli sobie jeden z drugim "mam moto,mogę więcej" a Jebią Policję tylko na 30% bo się trochę cykają jak widać.
Banda ciot i debili.
Jak lubię motocykle i ogólnie wszelakie crossy to takie zachowanie mnie wk***ia.

m2ti

2014-08-04, 00:15
a mnie śmieszy wasz ból dupska,te filmy dają w pewnym stopniu do zrozumienia że w tym kraju nie ma gdzie jezdzić i skoro nie wolno nigdzie to trzeba wszędzie i tyle,na tym filmie widać jakąś niedoj***ną straż zakładową czy coś w ten deseń i nie demolują nikomu prywatnej posesji...ochłoncie zjeby

matti1987

2014-08-04, 02:48
Chciałbym aby w Polsce było prawo ziemi, podobne do tego w USA. Wlecieliby tacy na działkę, wyskoczyłby właściciel z gnatem, i byłby piękny materiał na harda.

Hellski

2014-08-04, 09:14
@m2ti
To niech sobie kupią swój teren, a nie wpie**alać się na cudzy. Twój argument jest z dupska wyjęty. Nie mam samochodu, który mógłbym rozpie**olić, to rozpie**olę sąsiadowi - brawo! Logika godna idioty.

MrSpook

2014-08-04, 09:19
m2ti napisał/a:

a mnie śmieszy wasz ból dupska....



A mnie śmieszą szczylowate ciule, które biadolą, że nie ma gdzie jeździć, ale nie skrzykną się grupą, by założyć chociaż stowarzyszenie i wynająć trochę kawałka ziemi i zrobić tam tor... by nie wk***iać innych. Tak robią mentalnie dorośli ludzie, ale nie gnojki po 18stym, którym ktoś dowód i prawko z czipsów wyciągnął, a wydębili kasę od rodziców na motur...

WolF

2014-08-04, 09:19
Banda śmiesznych, zazdrosnych hipokrytów. To o Was komentujący to Sadole.
Po pierwsze: Gdzie tu widzisz jeden z drugim prywatny teren? (na poprzednim filmiku owszem, choć wiem, że wjazd na ten teren był totalnie nie zamierzony)

Po drugie: Teksty z w stylu zdziecinniałe ch*je, życiowe sp***oliny itp, ukazuje Waszą zazdrość, zawiść i jacy jesteście malutcy.
Sam motocykla nie mam, ale założę się, że jakby któryś z Was dostał w ręce taki sprzęt, to chętnie by pojeździł w terenie. Ja na pewno bym tak zrobił i jak tylko mam możliwość to tak robię.
Nie znam normalnego mężczyzny, który nie lubi motoryzacyjnych "zabawek" (motocykl, Quad, skuter śnieżny,wodny, mocny samochód)

Po trzecie: Każdy pierwszy do j***nia ich, że łamią przepisy i nawet jak to miejsce publiczne, to powinni mieć honor i poddać się karze.
Pewnie k***a. Niech się zgłosi jeden, który jeżdżąc samochodem, nie przekroczył prędkości przynajmniej o 30km/h, albo po pijaku, nie zniszczył czegoś, czy nie wybił w życiu szyby.
Wy zgłosiliście się na policję, żeby honorowo ponieść karę za swoje wykroczenia?

Po czwarte: Tak jak napisał m2ti. Mo jest dowód na to, że nie ma w Polsce miejsc, torów, wyznaczonych szlaków, gdzie można pojeździć na takim sprzęcie, to jeżdżą wszędzie. Jedni sobie popatrzą i mają trochę rozrywki, a inni dla zasady będą ich j***ć.

Tak dla podsumowania. Ten filmik, jest akurat dużo starszy niż ten z "jednorękim bandytą". Oglądam czasem ten kanał i już go wcześniej widziałem.
Wystarczy pooglądać inne ich filmiki, żeby zrozumieć, że chłopaki najzwyczajniej szukają jakiś ostrych podjazdów, raczej z dala od jakichkolwiek zabudowań i raczej najmniej na celu mają wk***ianie ludzi, ale jakoś muszę w te miejsca dojechać.
Wy jednak, od razu macie zdanie na ten temat i co najlepsze takie, jakbyście mieli po 60 Lat i bylibyście starymi zrzędami.
Dobrze, że jeszcze niektórzy, mają chęci i pomysły na aktywne spędzanie wolnego czasu.... nie tylko na motocyklu.

FrasQs

2014-08-04, 19:20
A ja tam mam nadzieje że nie zauważe jakiegoś w lusterku :krejzi:

ellsworth

2014-08-04, 20:38
Na takich sk***ysynów powinny wszędzie wisieć porozciągane między drzewami linki. Jak by kilku zdekapitowało to by się nauczyli, by cudzego nie ruszać.