18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kolejny pedał skazany za pedofilię

Hauer88 • 2013-07-03, 22:14
Cytat:

Nie pierwszy już raz okazuje się, że środowisko homoseksualne, które tak uporczywie przekonuje świat o swojej rzekomej normalności, ma w swoich szeregach najgorszych degeneratów. Policyjne dane, które w sposób dobitny pokazują, że ogromny procent przestępstw pedofilskich dokonują homoseksualiści, znów się nie mylą.


Tym razem na trop gejów-pedofilów trafiły australijskie służby. Homoseksualna para wykorzystywała seksualnie dziecko, które w 2005 roku urodziła dla nich rosyjska surogatka. Znamienne, że zboczona para jeszcze 3 lat temu była… twarzą kampanii promującej związki homoseksualne jako normalne rodziny. Dziś widzimy, że wcale tak nie jest. W przestępczych aktach brali udział nie tylko zboczeni opiekuni prawni dziecka, ale także inne osoby. Udowodniono im, że wozili dziecko po świecie jako zabawkę dla innych degeneratów. W sumie swoją działalność prowadzili w co najmniej 8 państwach.

Jeden z opiekunów dziecka otrzymał już wyrok. Odsiedzi w więzieniu 40 lat. Jednak wyrok ten nie naprawi zniszczonej psychiki dziecka. Należy się więc poważnie zastanowić, czy związki homoseksualne to naprawdę normalne rodziny i czy danie im praw do adopcji, o co walczą lewaccy politycy także w Polsce, to dobry pomysł. Drugi z degeneratów oczekuje na wyrok. Pozostaje tylko zaśpiewać „sto lat…”.
MWałach



http://narodowcy.net/gej-znow-skazany-za-pedofilie/2013/07/03/

kaktuz

2013-07-04, 15:19
Atreyu skąd masz takie informacje debilu toż to gówno prawda jest wręcz odwrotnie

Jarrt

2013-07-04, 15:35
pylaochos napisał/a:



za używanie "polaczków" powinni obcinać jajca ;)



Skoro tak sądzisz... polaczku. :amused:

Hauer88

2013-07-04, 16:01
Atreyu napisał/a:

Wszystko spoko, ale większość pedofilów [przytłaczająca większość, powyższe dane z dupy wzięte] jest heteroseksualna. Jestem gorliwym przeciwnikiem adopcji przez pary homo, ale ciekawy jestem czemu narodowcy nie mówią o przypadkach wykorzystywania dzieci np. przez księży katolickich - o takich przypadkach słyszy się nawet częściej niż o takich jak powyżej.




Na 1000 pedofilów 400 jest homoseksualistami a 1 księdzem - reszta to osoby z innymi zaburzeniami seksualnymi. Ogólnie rzecz biorąc każdego pedofila należy eliminować - dobrze działają w internecie nacjonalistyczne grupy z Ukrainy polujące na pedryli.

http://www.wykop.pl/ramka/1100009/ukrainscy-nacjonalisci-na-tropie-pedofilow/

ś...........ą

2013-07-04, 16:21
Dwóch pedofilów omijają procedury zwykłej adopcji, postanawiają wykorzystać surogatkę, żeby mieć dziecko do swoich świńskich celów, czyli jeden z nich jest ojcem biologicznym, drugi przysposabia dziecko i pod przykrywką homoseksualistów udają małżeństwo. Rozwiązanie bardziej kosztowne od zwykłej adopcji, ale też zapewne prostsze proceduralnie i bez nadzoru/selekcji psychologów, surowych kryteriów, udziału specjalistów, wywiadów środowiskowych, badań i późniejszych kontroli. Teraz się możecie jarać, że homo są źli, bo pedofile wykorzystali ich wizerunek, żeby w prosty sposób zdobyć ofiarę.

MateuszMmz

2013-07-04, 17:27
Atreyu napisał/a:

Wszystko spoko, ale większość pedofilów [przytłaczająca większość, powyższe dane z dupy wzięte] jest heteroseksualna. Jestem gorliwym przeciwnikiem adopcji przez pary homo, ale ciekawy jestem czemu narodowcy nie mówią o przypadkach wykorzystywania dzieci np. przez księży katolickich - o takich przypadkach słyszy się nawet częściej niż o takich jak powyżej.

A słyszałeś, żeby księża chcieli adoptować dzieci?

Bob258

2013-07-04, 17:39
Tylko jak można aż tak bezczelnie manipulować danymi. Porównanie zawodu i orientacji seksualnej jest genialne! :) . Dawaj weźmy na warsztat takie dane: 80 % studentów je kebaby, najlepsze kebaby są u arabów. Wniosek prosty- większość studentów wspiera islam. Osobna kwestia- przedstaw rzetelne badania naukowe o pedofilii u facetów w sukienkach (palnąłeś, że promil księży jest pedofilami). Zaznaczam, że te statystyki podane poniżej i tak są znacząco zaniżone:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pedofilia-wsrod-ksiezy-To-tylko-2,wid,12132580,wiadomosc.html?ticaid=110e28

Kretyn co do dwóch policzyć potrafi powie, że i tak mało, albo że to USA, gdzie warto byłoby sprawdzić stan psychiczny obywateli. No, ale jak dobrze, że istnieje na maturze matematyka (którą jak mniemam Pan Hauner zdał). Wtedy zauważymy, że facetów w sukienkach jest coś mało- choć i tak o 40666 za dużo (dane na 2009r.). Zatem szybka zgadywanka- ile razy częściej występuje to zbydlęcenie w tej grupie społecznej, w porównaniu do średniej dla ogółu dorosłych mężczyzn? :)

Jarrt

2013-07-05, 00:49
MateuszMmz napisał/a:

A słyszałeś, żeby księża chcieli adoptować dzieci?



Po co mają adoptować, skoro już mają swoje.

eNeRgOo

2013-07-05, 02:29
darklamb93 napisał/a:

Zamknij ryj lewacka sp***olino. Stary cie dźga ku*asem w gardlo to tylko klawiaturką sie obsługujesz?



RevolutionGFX napisał/a:

@eNeRgOo

Powinieneś k***o razem z pedofilami wisieć za jajca :homer:



Dranzes napisał/a:



Obrazek



Przyszłość narodu zabrała głos. Matka powinna wam dostęp do internetu odciąć.
:erniepalm:

Atreyu

2013-07-08, 19:48
Hauer88 napisał/a:


Na 1000 pedofilów 400 jest homoseksualistami a 1 księdzem - reszta to osoby z innymi zaburzeniami seksualnymi.



A na 1000 księży ile jest pedofilami?

Nie wiem ile w Polsce jest księży, nie wiem ile jest homo - ale większość przypadków takich okropności o których sobie przypominam dotyczyła heteroseksualnych mężczyzn, w drugiej kolejności księży [bardzo medialne przypadki], a trzeciej dopiero osób homo. Mówię tylko o tym o czym sam słyszałem.


PS: Sprawdziłem - w Polsce jest +/- 30 000 księży. Według najbardziej radykalnych i najbardziej sceptycznych katolickich danych procent homoseksualistów w społeczeństwie to 1.5-2% to daje 400 000 osób homo w Polsce [mężczyźni i kobiety], do tego dochodzi pewien procent osób biseksualnych. Przy czym 95% z tego to osoby "normalne", nie wyróżniające się absolutnie niczym na co dzień, często dobrze wykształcone i na stanowiskach, nie chodzące na parady, ubierające się normalnie itd.

No więc skoro osób homo jest ponad 10x więcej, a o wykorzystywaniu przez księży słyszy się równie często lub częściej - to coś jest nie tak z rozumowaniem.