18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kolejny pedał skazany za pedofilię

Hauer88 • 2013-07-03, 22:14
Cytat:

Nie pierwszy już raz okazuje się, że środowisko homoseksualne, które tak uporczywie przekonuje świat o swojej rzekomej normalności, ma w swoich szeregach najgorszych degeneratów. Policyjne dane, które w sposób dobitny pokazują, że ogromny procent przestępstw pedofilskich dokonują homoseksualiści, znów się nie mylą.


Tym razem na trop gejów-pedofilów trafiły australijskie służby. Homoseksualna para wykorzystywała seksualnie dziecko, które w 2005 roku urodziła dla nich rosyjska surogatka. Znamienne, że zboczona para jeszcze 3 lat temu była… twarzą kampanii promującej związki homoseksualne jako normalne rodziny. Dziś widzimy, że wcale tak nie jest. W przestępczych aktach brali udział nie tylko zboczeni opiekuni prawni dziecka, ale także inne osoby. Udowodniono im, że wozili dziecko po świecie jako zabawkę dla innych degeneratów. W sumie swoją działalność prowadzili w co najmniej 8 państwach.

Jeden z opiekunów dziecka otrzymał już wyrok. Odsiedzi w więzieniu 40 lat. Jednak wyrok ten nie naprawi zniszczonej psychiki dziecka. Należy się więc poważnie zastanowić, czy związki homoseksualne to naprawdę normalne rodziny i czy danie im praw do adopcji, o co walczą lewaccy politycy także w Polsce, to dobry pomysł. Drugi z degeneratów oczekuje na wyrok. Pozostaje tylko zaśpiewać „sto lat…”.
MWałach



http://narodowcy.net/gej-znow-skazany-za-pedofilie/2013/07/03/

ces

2013-07-04, 08:38
@up
Może w wyborczej przeczytasz prawde....

donRafael

2013-07-04, 09:08
nie zrozumcie mnie źle, ale właściwie skrajnie prawicowe media nie mogą być obiektywne, tak samo jak tandem gw/tvn.

Jarrt

2013-07-04, 09:36
Jacy wy k***a jesteście żałośni. Wrzucacie do jednego wora j***nych pedofilii i gościa, który stwierdził, że portal narodowcy.net jest ch*jowy.



Yanek43

2013-07-04, 10:01
Hej prawackie k***y! Autor podaje za źródło PAP - przeszukałem stronę tak tylko jak można i ch*ja, nic na niej takiego nie ma narodowe cwe*e. Każdy idiota może sobie napisać taki faktoid, bando narodowych niedojebów. Czytanie nie boli.

DonSalieri

2013-07-04, 10:29
nie lepiej oglądać TVN/Polsat/TVP czy tam czytać GW oraz!! zaglądać na niezalezna.pl i inne tego typu portale... ? a potem wyciągać wnioski? Ja tak robię patrze zarówno na tvn.24.pl jak i niezależna.pl i podchodzę do tego ze zdrowym rozsądkiem :) wam też tak radze!!

Given

2013-07-04, 10:38
@up
Nie ogladam TV w ogole i mi z tym bardzo dobrze

DonSalieri

2013-07-04, 11:01
@up też dobrze robisz ;)

Yanek43

2013-07-04, 11:03
@zarpion

Zwracam honor i przyznaję się do błędu.


Yanek.

Atreyu

2013-07-04, 11:35
Wszystko spoko, ale większość pedofilów [przytłaczająca większość, powyższe dane z dupy wzięte] jest heteroseksualna. Jestem gorliwym przeciwnikiem adopcji przez pary homo, ale ciekawy jestem czemu narodowcy nie mówią o przypadkach wykorzystywania dzieci np. przez księży katolickich - o takich przypadkach słyszy się nawet częściej niż o takich jak powyżej.

Okash

2013-07-04, 11:48
Jarrt napisał/a:

Jacy wy k***a jesteście żałośni. Wrzucacie do jednego wora j***nych pedofilii i gościa, który stwierdził, że portal narodowcy.net jest ch*jowy.



cały sadistic

cały polaczkizm

LatajacyDywanik

2013-07-04, 12:09
@up Tak mówi się o księżach pedofilach to prawda, jednak nie wiem czy wiesz ale ksiądz to zawód w którym jest prawie NAJMNIEJ pedofili. Najwięcej jest wśród nauczycieli, czemu o tym nie mówi się w telewizji? A bo lepiej najeżdzać na kościół

Machol

2013-07-04, 12:38
TVN z Wyborczą tworzą przesiew informacji na swoją modłę, ale kto dużemu zabroni. Polsat nie lepszy o państwowych mediach nie wspominając.
Ale to k***a nie znaczy, że jak ktoś wypie**oli z jakąś wiadomością ch*j wie skąd to jest 100% sprawdzona, prawdziwa itd bo "nie z mainstreamu". Idź pan w ch*j z takim hipsterstwem informacyjnym. Tak samo TVN i te prawicowe portaliki prezentują informację stronniczo i na swoją modłę.
Sam mam raczej prawicowe poglądy, ale do informacji z tzw. niezależna.pl podchodzę z rezerwą jak do każdej innej sponsorowanej przez takie czy inne poglądy.
Pozdrawiam myślących.

pylaochos

2013-07-04, 13:52
eNeRgOo napisał/a:

Wzięte z portalu dla polaczków i debili oraz polaczków debili. :homer:



za używanie "polaczków" powinni obcinać jajca ;)

Captain's Burger

2013-07-04, 15:06
Jeszcze trochę i będą nam wmawiać, że pedofilia jest normalna (ot inna orientacja seksualna) i trzeba być tolerancyjnym :-> . Poj***ne czasy :roll: