18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny głupi pies

phrontch • 2019-10-19, 17:32
Kolejny przykład porażki czworonożnego pupila




pazuzu

2019-10-19, 22:43
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

myślę, że mastiff tybetański mógłby się z Tobą nie zgodzić



Myślę że mógłby jedynie zrobić laske takiemu kotu :-)
Psy maja uścisk szczęk Maks 150 kg/cm (chyba owczarek niemiecki ma największą siłę) lampart ok 500 kg/cm także ten tego..

dyhayne

2019-10-19, 23:11
pazuzu napisał/a:

Myślę że mógłby jedynie zrobić laske takiemu kotu
Psy maja uścisk szczęk Maks 150 kg/cm (chyba owczarek niemiecki ma największą siłę) lampart ok 500 kg/cm także ten tego..



Jedyne co się zgadza w Twojej wypowiedzi to słowo "owczarek".
Owczarek anatolijski gryzie z siłą do 337 kg.

pazuzu

2019-10-19, 23:33
dyhayne napisał/a:

Jedyne co się zgadza w Twojej wypowiedzi to słowo "owczarek".
Owczarek anatolijski gryzie z siłą do 337 kg.



Nie chce się kłócić bo sam nie prowadziłem takich badań ale nie raz się spotkałem z informacjami w necie że pitbulle czy amstaffy maja po pół tony nacisku co oczywiście jest nieprawdą (https://oko.press/tony-miedzy-szczekami-prawda-falsz/) Ty piszesz o nacisku 337 kg, ale zapewne mówisz o wartości 743 psi czyli funt na CAL czyli faktycznie ok 337kg ale na cal a nie centymetr, więc podziel sobie te wartośc przez 2.5 (żeby obliczyć wartość na cm) i wychodzi ok 134 kg/cm. Ale jak pisałem nie jestem ekspertem więc nie dam sobie uciąć fiuta za to co pisze :-)

JubeL

2019-10-20, 00:36
Psu nic się nie stało? Więc ocb?

Kristoff

2019-10-20, 00:55
głupi pies mógł sp***olić pod samochód.

Tr...........ty

2019-10-20, 01:00
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

myślę, że mastiff tybetański mógłby się z Tobą nie zgodzić



Bzdura. Film pokazuje, jak skuteczny jest głodny dziki kot. Te, które unikają konfrontacji z psami są najczęściej nażarte, a jak wiadomo dzikie zwierzęta starają się unikać konfrontacji jak nie muszą.

LOOFAH

2019-10-20, 01:23
luxpiotr napisał/a:

Koty już takie są. Bawią się ze słabszą ofiarą



To nie zabawa. Lampart dziabnął go w szyję, nie chce ryzykować szamotaniny bo wiadomo, że różnie może być. Uwalił i czeka, aż ofiara zacznie zdradzać objawy osłabienia. Oglądałem filmiki z lampartami, tak właśnie często robią kiedy nie chcą ryzykować odniesienia ran z potencjalnie niebezpiecznym przeciwnikiem.

fdM

2019-10-20, 01:35
Jak to był lampart, to każdy pies miałby zerowe szanse. Przecież ten potwór potrafi krokodyla z wody wyciągnąć i zabić :D Psy nie podołają żadnemu przedstawicielowi wielkich kotów.

htp

2019-10-20, 01:54
mianas napisał/a:

To tak jak Tusk po kaszupsku pies !



Nie po kaszubsku, ale po angielsku, nie pies tylko kieł.

V8ROG

2019-10-20, 08:31
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

myślę, że mastiff tybetański mógłby się z Tobą nie zgodzić



Ciewe byłoby starcie tych dwóch rywali ale myślę że oboje by opuścili. Masif może duży jest ale żaden techniki nie ma, z kolei dorosły samiec laparta jakby dobrze zlapa go za kark byłoby bo masfie. Luta jest taka że lampart jest stworzony do zabijania a masif do obrony i zaganiania.

mienki

2019-10-20, 11:03
Głuchy ten pies, kot mruczał głośno w ch*j a i tak go nie usłyszał :D

Xs...........33

2019-10-20, 11:39
mefedroniarz2021 napisał/a:

k***a mogę oglądac obcinanie głowy, rozpie**alanie ciała o pędzący samochód ale jak widzę bezbronnego psa co sobie śpi i zabija go wilkor albo inne gówno mam ciarki i płacze..



"możesz oglądać" weź zamknij mordę

qwe1994

2019-10-20, 12:17
Ten nie szukał dwie minuty tętnicy szyjnej i mu ofiara sp***zieliła :)

boo

2019-10-20, 12:30
mefedroniarz2021 napisał/a:

k***a mogę oglądac obcinanie głowy, rozpie**alanie ciała o pędzący samochód ale jak widzę bezbronnego psa co sobie śpi i zabija go wilkor albo inne gówno mam ciarki i płacze..


Usun konto i nie wracaj.