18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny głupek zdąża na pociąg...

Halman • 2023-04-07, 03:19

w indiach rzecz jasna...

yunkie

2023-04-07, 13:26
Ufff...dobrze, że zdążył!

to...........10

2023-04-07, 15:58
encoder178 napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu on zostawił rower bez zabezpieczeń i poszedł na pociąg, tak, jakby za jakiś czas, gdy wróci, miał on dalej być na miejscu w takiej krainie obsranej gównem



Bo to nie Polska :D

sqnk

2023-04-07, 16:49
encoder178 napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu on zostawił rower bez zabezpieczeń i poszedł na pociąg, tak, jakby za jakiś czas, gdy wróci, miał on dalej być na miejscu w takiej krainie obsranej gównem



bo sam go wczesniej zaj***l...

Paprotek

2023-04-07, 17:01
encoder178 napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu on zostawił rower bez zabezpieczeń i poszedł na pociąg, tak, jakby za jakiś czas, gdy wróci, miał on dalej być na miejscu w takiej krainie obsranej gównem



Bo pewnie sam go przed chwilą zaj***ł

:-D

ellsworth

2023-04-07, 17:44
encoder178 napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu on zostawił rower bez zabezpieczeń i poszedł na pociąg, tak, jakby za jakiś czas, gdy wróci, miał on dalej być na miejscu w takiej krainie obsranej gównem



Może nawet w takim kraju z gówna i dykty ludzie są porządniejsi niż nad Wisłą.

gernash100

2023-04-07, 17:47
encoder178 napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu on zostawił rower bez zabezpieczeń i poszedł na pociąg, tak, jakby za jakiś czas, gdy wróci, miał on dalej być na miejscu w takiej krainie obsranej gównem



po prostu sam go wcześniej zaj***ł

joker11

2023-04-07, 20:00
Baba na peronie czuje tą muzę. To ona robiła podkład. Widać rączka chodzi po keyboardzie

xv89

2023-04-07, 22:45
encoder178 napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu on zostawił rower bez zabezpieczeń i poszedł na pociąg, tak, jakby za jakiś czas, gdy wróci, miał on dalej być na miejscu w takiej krainie obsranej gównem



Niby kraina obsrana gównem, ale przy tej populacji tam sporo klanów mieszka gdzie mają pokitrane po kątach po 100 i więcej kg złota. Do tego spora wolność zarówno pod względem gospodarczym jak i administracyjnym, bo państwo nie daje rady jeszcze na tak ogromną skalę inwigilować i nadzorować biednych mas - w wielu regionach nie kupujesz ziemi, tylko ją zajmujesz. Kto silniejszy i lepiej zorganizowany ten wygrywa.

Także nie jest to wcale taki zły kierunek biorąc pod uwagę zapędy politruków z Brukseli.

Za to u nas, w Europie, rzekomej kolebce "demokracji" spróbuj przewieźć złoto o śmiesznej wartości 20 000 EUR bez zgłaszania celnikom.

farah398

2023-04-08, 01:21
Pod koniec laska poczuła bit :D

Raffauu

2023-04-08, 01:56
Raczej nigdy nie pisałem komentarzy, nie przypominam sobie, ale skusiło mnie żeby to zrobić, pierwszy filmik gdzie mogłem zobaczyć jak wygląda takie poturnowanie przez pociąg, pięknie się obracał jak marchewka w blenderze która robiłem dzisiaj na surówkę do obiadu.

karloss1125

2023-04-08, 03:19
encoder178 napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu on zostawił rower bez zabezpieczeń i poszedł na pociąg, tak, jakby za jakiś czas, gdy wróci, miał on dalej być na miejscu w takiej krainie obsranej gównem



Sam wcześniej go zaj***ł

Kataryniarz

2023-04-08, 08:05
encoder178 napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu on zostawił rower bez zabezpieczeń i poszedł na pociąg, tak, jakby za jakiś czas, gdy wróci, miał on dalej być na miejscu w takiej krainie obsranej gównem



Pewnie "pożyczył" rower na ulicy to zostawił dla potomnych. W końcu nie wróci po niego :P

Deoknife :)

2023-04-08, 11:07
encoder178 napisał/a:

Bardziej mnie zastanawia czemu on zostawił rower bez zabezpieczeń i poszedł na pociąg, tak, jakby za jakiś czas, gdy wróci, miał on dalej być na miejscu w takiej krainie obsranej gównem



Ten rower od początku nie był jego, jak wróci to ukradnie inny i znowu go gdzieś zostawi. To takie ichniejsze veturillo.

Ludobojstw0

2023-04-08, 19:26
ciekawe jak w eurokolchozie barany wprowadzą elektryki