18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny dobrze zamocowany wiatrak

~Angel • 2020-10-12, 21:27
spokojnie wytrzymuje większe obciążenia


łechtaczka

2020-10-13, 00:36
jeszcze się zj***ł na koniec...

psarnack

2020-10-13, 01:57
I to jest piękne.. kto da namiary na producenta wiatraka ? Wygląda na solidna robotę :)

Quassar

2020-10-13, 02:29
Skoro on się powiesił to kto wysłał filmik do sieci i w jakim celu...

Sowa_wln

2020-10-13, 03:55
Quassar napisał/a:

Skoro on się powiesił to kto wysłał filmik do sieci i w jakim celu...



zrobił pewnie transmisję na żywo, a któryś widział w tym potencjał i nagrał. Ot co

:->

Zbysław

2020-10-13, 05:27
oczy śliwki brzuch wydenty
wątroba marskosc lub rak lub wirus jeden ch*j

no to co? atencjon

pijta i dupta dalej to podzielicie los

Tranquillum

2020-10-13, 07:49
Jak niektórzy się wieszają tak za kark, zamiast za szyję, to bardziej umierają z głodu, ze znudzenia, czy rzeczywiście się idzie tak udusić?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-13, 09:25
Gdyby ludzie u nas wieszali się na takich wiatrakach, założyłbym firmę montującą wiatraki. Motto firmy "nasze wiatraki są nie do oderwania, nawet jak się powiesisz"

KebabRemover

2020-10-13, 10:16
xd jaka mina na poczatku mówiąca "i co? a nie mówiłem? a nie mówiłem ze sie zabije?" albo "i co zdradzilas mnie? to patrz teraz, i co łyso ci?" xD co ta p*zda mysli ze swiat kreci sie wokol niego i ktos bedzie plakac? za rok nikt nie bedzie go pamietal

tranek

2020-10-13, 23:45
TłustyManat napisał/a:

Czy ktoś z ekspertów może się wypowiedzieć?
Czemu tak krótko i mało energicznie wisiał? Myślałem że jak człowiek się dusi to będzie machał rękoma jak szalony a tu i na innych filmikach wygląda to zupełnie inaczej?
Jeszcze kwestia tego że przestaje dość szybko, myślałem że człowiek na spokojnie bez powietrza wytrzyma dłużej niż minutę....



W szyi przy rozdwojeniu tętnicy szyjnej wspólnej, na tętnice szyjne wewnętrzną i zewnętrzną jest zatoka szyjna. Zatoka szyjna odpowiada za pomiar ciśnienia krwi. Gdy ten punkt jest uciskany z zewnątrz zatoka rejestruje ten bodziec jako nadmierny wzrost ciśnienia i przesyła informację do ośrodka sercowego w rdzeniu przedłużonym, w efekcie następuje zwolnienie akcji serca, spadek ciśnienia i pacjent odpływa, ale jeszcze żyje. Rdzenia na pewno nie ma przerwanego, bo długość liny jest zbyt mała żeby do tego doszło, koniecznie jest kilkadziesiąt centymetrów wolnego spadku.

ZgRyZ

2020-10-15, 02:11
tak porywająca akcja, że usnąłem. w dupę z taką nudą.

kruger90

2020-10-21, 07:56
Co musiał przezywać ten biedny człowiek ze decydował się odebrać to co najcenniejsze ? :( .Panie świec nad jego duszą.