18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny debil

dawido4891 • 2016-08-01, 10:53
Materiał własny, 30.07.2016 obwodnica Jastrzębie - Zdrój



Jeśli chcecie zapier...ać na jednośladach to róbcie to na torze. Nie narażać innych uczestników ruchu. Przy tej prędkości uderzenie w samochód osobowy skończy się więcej niż jednym zgonem na miejscu.

Kaddafi

2016-08-01, 11:35
Na moje oko z 299 lecial

hassasynn

2016-08-01, 12:05
Ty zaj***na parowo zjedz mu na bok k***a. p*zda, skrecaj k***o a nie w klakson napie**alasz

Ni...........ny

2016-08-01, 12:26
hassasynn napisał/a:

Ty zaj***na parowo zjedz mu na bok k***a. p*zda, skrecaj k***o a nie w klakson napie**alasz


Zgadzam się z kolegą, skręcaj następnym razem, a jak byś ch*ja nie sięgnął to jeszcze drzwi otwórz :amused:

kaktus83

2016-08-01, 12:27
hassasynn napisał/a:

Ty zaj***na parowo zjedz mu na bok k***a.



Na lewy ma się rozumieć.

akolano

2016-08-01, 12:31
Te motozjeby są prawdziwą zmorą. Nie mówię tutaj o prawdziwych motocyklistach, którzy żyją pasją do swoich maszyn robiąc to odpowiedzialnie. Jak poznać takiego motozjeba? Najpierw go słychać, tak z odległości kilometra najczęściej o 03:00 nad ranem jak wyje mu silnik na najwyższych obrotach na drodze publicznej. Kolejną ich cechą jest fakt, że oni nie jeżdżą tylko zapie**alają, na przykład przez sam środek obszaru zabudowanego (również za dnia). Co jak dziecko wyskoczy na jezdnię? Motozjeba to nie obchodzi, rozmaże gówniaka na długości 150 metrów, a potem sp***oli z miejsca zdarzenia. Spowoduje tregedię całej rodziny tego gówniaka? Motozjeb ma mózg na poziomie karaczana, spowodowanie śmierci człowieka nie wzbudza w nim żadnych emocji. Stać go (choć najczęściej jego rodziców) na zakup wyścigowego motocykla i podstawowego sprzętu (np. kombinezon), ale już niestety na resztę rzeczy związanych z posiadaniem jednośladu tego typu już kasy brak. Chcesz zapie**alać 250 km/h? Fajnie, ale rób to na specjalnym torze, a nie k***a na publicznej ulicy. ch*j z tym że taki motozjeb sam zdechnie rozwalając się o drzewo albo inny słup, ale gorzej jeżeli wpieprzy się robiąc krzywdę innym uczestnikom ruchu. Często również te motoch*jki oszczędzają na odpowiedniej konserwacji motoru, więc jeżdżą na łysych oponach albo/i wytartych klockach hamulcowych. Jak ktoś chce zapie**alać, ale nie stać go na wszystkie koszta związane z bezpiecznym zapie**alaniem, to niech sobie kupi konsolę z gierkami wyścigowymi. Generalnie taka zabawa to dość drogie hobby, gdzie kupno samego motocyku to relatywnie niewielki koszt w porównaniu do innych (wynajmowanie toru, dbanie o stan techniczny sprzętu). Biedny cebulak tego nie rozumie, bierze jakiegoś provedenta albo innego kredyta za który kupuje używany motor. Na nic więcej go nie stać bo musi spłacać jeszcze kredyt za telewizor i wczasy na które zabrał dziewczynę 2 lata temu zanim puiściła się z ciapatym. Jeżeli mnie na coś nie stać, to się k***a nie bawię w niebezpieczny zamiennik, tylko kombinuję co zrobić, żeby w przyszłości było mnie stać!

postpost

2016-08-01, 12:43
wina kierowcy, powinien przewidzieć że jakiś pojeb na motorze będzie wymuszał na osobówce pierwszeństwo w najeździe na czołowe.

arturek_w

2016-08-01, 13:16
Ale po co to zesranie? Z Ciebie taki zj***ny król szos.. Aby tylko jechać przy środku jezdni bo to mój pas i ja mogę jechać na nim.. Eh.. A Tobie nigdy nikt nie zjechał? I ch*j.. piwa nie ma..

dawido4891

2016-08-01, 13:53
hassasynn napisał/a:

Ty zaj***na parowo zjedz mu na bok k***a. p*zda, skrecaj k***o a nie w klakson napie**alasz



Ojeju, ale Ty jesteś nerwowy i wulgarny. Nie zauważyłeś że zwolniłem i zjechałem na bok na tyle aby mógł zdążyć. Pewnie przez słabą jakość nagrania. W przeciwieństwie do Ciebie potrafię ocenić odległości przed sobą. Oczywiście mogłem zjechać bardziej na bok (tu masz racje). Ale po co? Niech sra w gacie. Strach uczy kolego. A to ja podjąłem takie ryzyko na miarę swoich możliwości, więc odpuść.

Dzieciol

2016-08-01, 14:46
Kolego miałeś "marginesik", nawet z przerywaną linią. Mogłeś zjechać, może żona mu rodziła, a może chciał pozapierdlać, jego sprawa. Rozumiem że gól chodzi bo też by się tak chciało i temu pie**olę, nie zjadę. Jak mam marginesik zawszę zjadę, czy dla osobówek, ciężarówek, motocykli i nawet k***a dla furmanki bym zjechał bo nic mnie to nie kosztuje, a ch*jem nie jestem.

nerok

2016-08-01, 15:21
ach blisko, a były by fajne zdjęcia na hardzie :mrgreen:

dawido4891

2016-08-01, 16:36
Dzieciol napisał/a:

Kolego miałeś "marginesik", nawet z przerywaną linią. Mogłeś zjechać, może żona mu rodziła, a może chciał pozapierdlać, jego sprawa. Rozumiem że gól chodzi bo też by się tak chciało i temu pie**olę, nie zjadę. Jak mam marginesik zawszę zjadę, czy dla osobówek, ciężarówek, motocykli i nawet k***a dla furmanki bym zjechał bo nic mnie to nie kosztuje, a ch*jem nie jestem.



Drodzy Sadole. Każdy powinien umieć przyznać się do błędu. Z perspektywy czasu zrozumiałem. popełniłem błąd, powinien bardziej odbić w prawo aby umożliwić bezpieczniejszy zjazd debilowi na motorze. Cóż, Sadistic bawi i uczy ;-)

Ni...........ny

2016-08-01, 16:48
dawido4891 napisał/a:

Drodzy Sadole. Każdy powinien umieć przyznać się do błędu. Z perspektywy czasu zrozumiałem. popełniłem błąd, powinien bardziej odbić w prawo aby umożliwić bezpieczniejszy zjazd debilowi na motorze. Cóż, Sadistic bawi i uczy ;-)


Jeżeli sadol czegoś uczy to tego że w powyższej sytuacji powinieneś odbić w lewo, a po wszystkim jeszcze porobić trochę fotek na harda :kawa:

vortexture

2016-08-01, 22:33
Szkoda, że o lusterko nie zahaczył.

Pod takimi tematami widać prawdziwy festiwal kretyństwa. "Chciał zapie**alać" pisze jeden debil z innym. A ilu ludzi chce umierać przez jakiegoś niedojeba na motorze?

PabloEskobar

2016-08-01, 22:43
Cytat:

Ty zaj***na parowo zjedz mu na bok k***a. p*zda, skrecaj k***o a nie w klakson napie**alasz

Dzieciol napisał/a:

Kolego miałeś "marginesik", nawet z przerywaną linią. Mogłeś zjechać, może żona mu rodziła, a może chciał pozapierdlać, jego sprawa.



Japa tam placki


Sam jeżdżę na moto, prywatnym autem bym zjechał bo szkoda, ale gdybym był w pracy i jechał zestawem to zjechałbym ale k***a do lewej- tyle na temat :)