18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny debil

dawido4891 • 2016-08-01, 10:53
Materiał własny, 30.07.2016 obwodnica Jastrzębie - Zdrój



Jeśli chcecie zapier...ać na jednośladach to róbcie to na torze. Nie narażać innych uczestników ruchu. Przy tej prędkości uderzenie w samochód osobowy skończy się więcej niż jednym zgonem na miejscu.

maksermix

2016-08-01, 23:27
Moje miasto takie piękne

Zuku1916

2016-08-01, 23:51
rzklanu napisał/a:


- tylko sp***alasz na pobocze bo masz tam k***a j***ny ciulu miejsce!



To Ciebie ktoś ewidentnie sp***olił na główkę jak byłeś mały :roll:

CoJaTamKurwaWiem

2016-08-01, 23:57
Mam motocyckl, ale samochodem tez jezdze. Takiemu sk***ysynowi bym wlaczyl dlugie i kierunkowskaz w lewo - a niech sam sie wyjebie i innym da zyc.

Dzieciol

2016-08-01, 23:58
Patrzę niektórzy to takie typowe "szeryfy". Nie zjadę bo za szybko jedzie, łamie przepisy, to oburzające i tak dalej.
Kto nigdy nie przekroczył nich pierwszy rzuci kamieniem. Żeby nie było, nikogo nie bronię, nie oskarżam, ale ludzie trochę kultury na drodze. Co się stanie jak zjedziecie? Korona z głowy spadnie, ch*j się zmniejszy, żona/dziewczyna nie da? Może kiedyś wam też się zdarzy że ktoś będzie musiał zjechać i wtedy będzie ch*j bo nie zjechał, a miał margines. No k***a!

dawido4891

2016-08-02, 00:07
rzklanu napisał/a:

@autor, osz ty h*ju j***ny, aż się pie**oleńcu zalgowałem...

żebyś sk***ielu zdechł w męczarniach w oborze swojej ze świniami, żeby cie matka gwałciła za pomocą drutu kolczastego.

Zapamiętaj se tempy p*zdziuchu, że jak widzisz takiego wartiata to:

- nie mrugasz światłami
- nie trąbisz
- tylko sp***alasz na pobocze bo masz tam k***a j***ny ciulu miejsce!


Aż się k***a zdenerwowałem j***ny wsioku!



Męczą mnie już te durne komentarze. Ślepe ch..je, auto zjechało na bok na tyle aby debil na motorze mógł spokojnie zjechać. Wy mistrze kierownicy z refleksem zawodnika sumo. Prawidłowa ocena odległości + zmniejszona prędkość + wystarczające zjechanie do prawej krawędzi jezdni = żywy poj.b na motorze.

DevilSpirit

2016-08-02, 00:30
Takie piękne moje miasto :)

akolano

2016-08-02, 00:53
rzklanu napisał/a:

@autor, osz ty h*ju j***ny, aż się pie**oleńcu zalgowałem...

żebyś sk***ielu zdechł w męczarniach w oborze swojej ze świniami, żeby cie matka gwałciła za pomocą drutu kolczastego.

Zapamiętaj se tempy p*zdziuchu, że jak widzisz takiego wartiata to:

- nie mrugasz światłami
- nie trąbisz
- tylko sp***alasz na pobocze bo masz tam k***a j***ny ciulu miejsce!


Aż się k***a zdenerwowałem j***ny wsioku!




Eramod

2016-08-02, 01:33
no lubi zapie**alać, ale jestem ciekaw co by zrobił gdybyś właczył lewy kierunkowskaz heheheh gacie osrane na motorku

p4nk1

2016-08-02, 02:42
Pińć kilometrów wcześniej go widać, a ty napie**alasz w klakson zamiast marginesik zrobić. Typowa parówa.

InnyName

2016-08-02, 04:30
Nie. Nie będziesz nam mowil co mamy robić szeryfie. Będziemy robic to tam gdzie chcemy. Najczęściej jednak robimy to pod oknami takich ludzi jak ty. A jak się rozpie**olimy to specjalnie tak żebyś się spóźnił do pracy, spóźnił z synem do szkoły, z żoną na poród
Elo

lilmuzynio

2016-08-02, 08:09
Moze kiedys tej p*zdzie na motorze ktos wozek marketowy pelen cegiel wypchnie tuz przed ryj. Bedzie ladny hard.

~Velture

2016-08-02, 08:22
Czytam wasze wypociny i nie wierzę w to co widzę...

Wasz tok rozumowania jest przezajebisty. Winny kierowca osobówki a nie debil wyprzedzający kiedy coś jedzie z przeciwka...

Chyba moja matka jak była ze mną w ciąży to za mało ćpała barbituranów abym myślał tak samo jak wy.

Na przyszłość jak zobaczę takiego to za waszymi radami wjadę do rowu aby tylko nikomu łamiącemu przepisy nic się nie stało.
Może od razu spalę sobie auto. Tak prewencyjnie.

Banda zjebów.

kapelan_szturmowy

2016-08-02, 08:30
szkoda że z przeciwka nie jechał jakiś transport ponadgabarytowy...

De...........37

2016-08-02, 08:40
Nie jebnął :( śmieć pie**olony.

StayCool

2016-08-02, 11:29
Całokształt rozmów w komentarzach nie zmienia faktu, że jeśli kierowca miał czas na naciśnięcie klaksonu, to znaczy że nie było jeszcze niebezpiecznie :)