18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny agresywny wszarz

SSatan • 2021-08-04, 17:06
Ale tym razem poskromiony :>


Namikadze

2021-08-05, 16:30
Wielka radość sprawia mi widok tego cierpiącego sk***ola...

Wiewór

2021-08-05, 20:05
Totalnie zbieg okoliczności a nie rasa. To mogl być każdy inny pies - ratlerek, pekińczyk, Chihuahua. Serio.
Dog live matters.

ruddie

2021-08-05, 20:08
No i prawidłowo. Sam z przyjemnością odj***łbym 4 kundle srające wszędzie i szczekające sąsiada wraz z jego patologiczna rodziną.

przemod5

2021-08-05, 20:13
Wiewór napisał/a:

Totalnie zbieg okoliczności a nie rasa. To mogl być każdy inny pies - ratlerek, pekińczyk, Chihuahua. Serio.
Dog live matters.



Nie, to nie zbieg okoliczności. Te zj***ne amstafy mają agresję w genach.

Wiewór

2021-08-05, 21:51
przemod5 napisał/a:

Nie, to nie zbieg okoliczności. Te zj***ne amstafy mają agresję w genach.



Słyszałeś o ironii?

Emis

2021-08-06, 11:07
wojtekpwse napisał/a:

Niezły z niego sadolek jedna kulka i niech się męczy. Piwko leci



Na ch*j marnować wiecej

bamboocha

2021-08-06, 23:13
BearP napisał/a:

zaj***ć sk***iensena i tyle - mam psa rasa Alaskan malamut czyli pies raczej bardzo przyjazny ludziom mniej psom i z tego co czytałem historię rasy - jest to to rasa pierwotna powstała przez krzyżóki psów z wilkami i została wysegregowana przez plemię Eskimosów Mahlemutów psy służy głównie do polowań ale również pod ich opieką zostawiali dzieci i co ciekawe osiągnęli to poprzez eliminacje osobników agresywnych



Czekaj what? Widzisz mam całkiem inne zdanie na temat tej rasy. Rodzice żony jak była nastolatką mieli psa tej rasy z rodowodem. Jak miał 1,5 roku pogryzł jej brata a kilka tygodni później ją. Bardzo chciał chyba rządzić albo wspiąć się w hierarchii. Trzymany był raczej ciężką ręką bo teść był trepem ze starych czasów. Żona ma blizny do tej pory a pies poszedł do myśliwego i musiał go odstrzelić bo mu odj***ło na polowaniu i na niego się rzucił. W czasie gdy toro (tak się wabił, specjalnie z małej) miał około roku znajomemu się spodobała rasa i też kupił. Może nikogo nie pogryzł ale całe życie musiał spędzić w kojcu i tylko właściciel mógł do niego podchodzić. Przychodzili behawioryści czy jak tam się zwie tych zaklinaczy zwierząt i nic nie pomagało. Co śmieszne 2 różne hodowle... A toro był k***ą bo kolegowałem się z bratem żony i zawsze były z nim jazdy.
Sam miałem amstaffa i nie wykazywał agresji. Teraz z racji zawodu często spotykam różne psy i najagresywniejsze są owczarki i podobne. Szczurów nie biorę pod uwagę bo to nie psy gdy są wielkości kota lub mniejsze.

grico81

2021-08-07, 12:17
Zajebiste pytanie policjanta debila: " Is He friendly with You?"

svc2000

2021-08-08, 15:36
Jak widzę takie przy to chciałbym oswoić hienę

Lutek102

2023-04-24, 04:56
Co wy pie**olicie !? Nie porównujcie tej j***nej degene-rasy świnio-jaszczurów do psów.... Prawdziwe rasowe psy takie jak chociażby owczarki niemieckie mają od wilków zakorzeniony instynkt stadny i są towarzyskie, potrafią być opiekuńcze i są zdolne do nauki.... również do życiu pośród ludzi i potrafią być przekochane i łagodne dla dzieci. a to coś na filmiku to powinno się wykorzenić z przyrody.