18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny agresywny wszarz

SSatan • 2021-08-04, 17:06
Ale tym razem poskromiony :>


sirmlcs

2021-08-04, 22:34
Jest gdzieś może jakiś mix filmików, jak te pchlarze dostają kulkę, deską,obuchem, czymkolwiek i zdychają?

michal1606

2021-08-04, 22:56
sytuacjaaa napisał/a:

Ja bym jeszcze k***e za tylne łapy złapał i o beton kilka razy pie**olnlal. Powinni na całym świecie zakazaj hodowli tej poj***nej rasy.



Idąc Twoim tokiem rozumowania należy zaj***ć wszystkich ludzi, bo to ludzie są najbardziej agresywnymi stworzeniami na ziemi. Czego Twój komentarz dowodzi (fragment o związywaniu łap i tłuczeniu o beton). Oczywiście to że nie każdy się nadaje do posiadania takiego psa to prawda . Szkoda że przez nieodpowiedzialność ludzi którzy mają być opiekunami takich zwierząt, dochodzi do takich sytuacji.

kolejny

2021-08-04, 23:01
Dlatego mam zawsze gaz na spacerze, jak pchlarz podbiega dostaje w mordę za właściciela, właściciel zwykle startuje z pyskiem, ale jak stoję z gazem to wie, ż

Od...........om

2021-08-04, 23:04
KFazimod0 napisał/a:

Szkoda psinki. Moj chodzi przy nodze bez smyczy i kaganca i nie odejdzie na krok. Takie pieski nie sa dla kazdego...



Do czasu aż którymś razem nie posłucha i pobiegnie za przypadkową osobą czy zwierzęciem.

Folur

2021-08-04, 23:29
cywilizowany kraj a dalej nie cywilizowane zwierzęta hoduje

atbi

2021-08-05, 00:14
KFazimod0 napisał/a:

Szkoda psinki. Moj chodzi przy nodze bez smyczy i kaganca i nie odejdzie na krok. Takie pieski nie sa dla kazdego...



Spokojnie
Kiedyś ci go ktoś rozjedzie albo odstrzeli...
I to nie koniecznie będę ja

;-)

Hyyc

2021-08-05, 05:22
sytuacjaaa napisał/a:

Ja bym jeszcze k***e za tylne łapy złapał i o beton kilka razy pie**olnlal. Powinni na całym świecie zakazaj hodowli tej poj***nej rasy.



wez k***a gostek pie**olnij się w ten pusty łeb

pytolsky

2021-08-05, 09:41
Chwała Policji za rozprawienie się z kolejnym j***nym pchlarzem. Każdy pies rasy agresywnej bez kagańca i smyczy (a każdej innej rasy - bez samej smyczy) w miejscu publicznym, poza miejscami przeznaczonymi do ich wybiegu, powinien podlegać odstrzałowi i uprawniony powinien być do tego każdy obywatel, łącznie z posiadaczami odpowiednio mocnych wiatrówek. W przypadku, w którym nie widać jego właściciela, to powinien być wręcz obywatelski obowiązek. Miłośnicy piesków niech pucują berło.

zendo178

2021-08-05, 11:47
Zasysacz napisał/a:

Toś kolejny kretyn pies ma być na smyczy i w kagancu jak chodzisz miedzy ludźmi , z psem jak z człowiekiem każdemu może odj***ć.
A psa z filmiku uśpić razem z właścicielem.



co ty pie**olisz jak pies madry i nauczony np pies przewodnik to czemu ma chodzic w kagancu albo pies ktory jest puszczany w hospicjum. nikt nie rodzi sie morderca to winna tylko i wylacznie wlasciciela chcial groznego psa i ma to samo z ludzimi jakbym zamknal dzieciaka w piwnicy karmil propaganda i nienawiscia do ludzi dal kalacha jakby tylko zdolal uniesc to by walil do wszystkiego co sie rusza. to co kazdy pedofil i gwalciciel to typ profilaktycznie mamy zabic kazdego chlopa pie**olnij sie w lep

przemod5

2021-08-05, 12:00
Po co ludzie trzymają te amstafy i inne podobne gówna? Przecież wiadomo, że te rasy mają agresję wyssaną z mlekiem matki.

Zasysacz

2021-08-05, 12:09
zendo178 napisał/a:

co ty pie**olisz jak pies madry i nauczony np pies przewodnik to czemu ma chodzic w kagancu albo pies ktory jest puszczany w hospicjum. nikt nie rodzi sie morderca to winna tylko i wylacznie wlasciciela chcial groznego psa i ma to samo z ludzimi jakbym zamknal dzieciaka w piwnicy karmil propaganda i nienawiscia do ludzi dal kalacha jakby tylko zdolal uniesc to by walil do wszystkiego co sie rusza. to co kazdy pedofil i gwalciciel to typ profilaktycznie mamy zabic kazdego chlopa pie**olnij sie w lep



Widzę ciężko z myśleniem - jak widzisz psa przewodnika przeważnie wiesz ze to pies z poważnego szkolenia i istnieje niewielkie prawdopodobieństwo ataku. Czy taki pies w hospicjum ludzie zgadzają się na kontakt z tym psem są świadomi że nie będzie miał kaganca. Ale idąc ulica nie wiesz czy właściciel jest uposledzony i czy pies ma jakąkolwiek tresure szczepienia itp , i nie każdy sobie życzy aby go jakiś pies będąc bez smyczy i kaganca obwachiwał. I gówno mnie i zapewne innych ludzi obchodzą zapewnienia właściciela że pies nie gryzie, człowiek idąc ulica nie może czuć się zagrożony ze strony psa. I w zasadzie tylko dla tego powinien mieć smycz i kaganiec i iść przy nodze właściciela a nie biegać samopas. Jak ktoś nie rozumie takich podstawowych zasad tym bardziej nie powinen mieć psa, bo jest debilem a jaki pan taki pies , bo nikt nie rodzi się mordercą.

Ay...........ya

2021-08-05, 12:15
zendo178 napisał/a:

co ty pie**olisz jak pies madry i nauczony np pies przewodnik to czemu ma chodzic w kagancu albo pies ktory jest puszczany w hospicjum. nikt nie rodzi sie morderca to winna tylko i wylacznie wlasciciela chcial groznego psa i ma to samo z ludzimi jakbym zamknal dzieciaka w piwnicy karmil propaganda i nienawiscia do ludzi dal kalacha jakby tylko zdolal uniesc to by walil do wszystkiego co sie rusza. to co kazdy pedofil i gwalciciel to typ profilaktycznie mamy zabic kazdego chlopa pie**olnij sie w lep

Kreujesz się na znawcę, a nawet argument, który wybrałeś, jest bez najmniejszego sensu. Do szpitali czy wspomnianego hospicjum nie wpuszcza się ras uznawanych za agresywne, choćby nie wiem jak były tresowane i trenowane, kretynie skończony, tylko rasy psów uznawane za odpowiednie do takiej a nie innej roboty, a wszystko to zależne jest ni mniej ni więcej, jak od genetyki. Możesz sobie wycałować i wygłaskać wilka, ale jak przyjdzie co do czego, to cię opie**oli i nic na to nie poradzisz, bo tak ma zapisane w genach. To samo agresywne rasy psów - ciebie może nie ruszać, ale choćbyś się nie wiem jak cackał, to może przyjść moment, że mu odwali i rzuci się na inną osobę/zwierzę, bo pochodzi ze zj***nej rasy, która ma w genach takie zachowanie. Naprawdę, udawanie, że taki amstaff to ta sama półka grzecznego pieska co golden retriever już dostatecznie jasno świadczy o tym, jak bardzo sam siebie oszukujesz -albo jak niski poziom wiedzy posiadasz.

Hedonistyczny

2021-08-05, 12:29
Ale się cieszy i pięknie śmieje. Coś cudownego :D

mav

2021-08-05, 12:33
I kolejny szczęśliwy worek na pchły z kulką w głowie :D

Rucham_Ci_Starą

2021-08-05, 13:20
To tylko wina właściciela nie zwierzaka. Sam mam zamiar wziąć kiedyś dobermana i od szczeniaka go szkolić, tresować i dać mu zajebisty dom i rodzinę. Takie psy powinny być na szkoleniu a właściciel musi przejść test psychologiczny. A ci, którzy mówią że dobrze i mógł brutalniej zapraszam do mnie. Tutaj zginiecie na wejściu xd albo jak takie kozaki wyślijcie mi adres i link do fb to porozmawiamy w realu a potem legion robactwa w domu do posrania xd skolopendry, karaczany argentyńskie, mrówki pociski i wiele więcej :) a jak to za mało to mam zwierzęta które odgryzłyby wam łapy jednym ugryzienie. To będzie fajne na sadola, nie śmierć przyjaciela człowieka