18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejni zwyrodnialcy

phrontch • 2020-04-16, 23:24
Tym razem dwa przykłady



dżonyłojlker

2020-04-17, 21:57
kapciem napisał/a:

Tutaj gdzie właśnie piszę post jest dział "Czarny humor niekoniecznie serio". W którym miejscu te dwa filmiki wydają ci się śmieszne?



Zadałeś pytanie kierownikowi, ale ja Ci odpowiem: w każdym, do pełni szczęścia brakuje tylko żeby złapał gówniaka za nogi i rozj***ł mu baniak o ścianę.

~Angel

2020-04-17, 22:08
kapciem napisał/a:

Tutaj gdzie właśnie piszę post jest dział "Czarny humor niekoniecznie serio". W którym miejscu te dwa filmiki wydają ci się śmieszne?




Tu jest dział Sadistic.pl » Portal » Czarne filmiki i lądują tu wypadki śmiertelne, skoki samobójcze, morderstwa, pobicia (bez widoku rozbryzganych flaków, trupów) a one też nie są śmieszne. Kto powiedział że materiały publikowane na tym forum maja być śmieszne?
Nie odpowiadają treści to nikt nikogo nie zmusza do ich oglądania.

W dziale hard lądują materiały które zgodnie z polskim prawem są dla osób pełnoletnich i dla tego aby przeglądać te treści trzeba być zalogowanym i podczas rejestracji potwierdzić swój wiek.

ewelina2709

2020-04-17, 22:11
O Ty k***o niedomyta!!! Ja bym Ci pokazała porządny wpie**ol. Ty ciapaty ch*ju. Za krzywdzenie dziecka umyłabym Cię w kwasie z uśmiechem na ustach :->

parolpl

2020-04-17, 22:23
Do rejestracji powinni dorzucać parasolki na takie shitstormy.

Na pierwszym filmiku akt agresji jest uzasadniony. Dzieciak zamiast uczyć się, to płacze (cóż, to umie). Ojciec pewnie wk***iony progresem nauki wyładowuje swoją agresje (dodatkowo płacz dziecka napędzą irytacje i agresje). Jedynie o co się można przyczepić to metoda karania w postaci kopniaków.

Drugi filmik to typowa manifestacja z krajów trzeciego świata. Niewykluczone, że gość dowiedział się, że jego kobieta go zdradza i ma wątpliwości odnośnie ojcostwa. Jako, że założył, że nie jego dzieciak, to ma mniejsze odruchy by ukarać kobitę w postaci sprawiana bólu dzieciakowi (pewnie agresja przeniesiona, albo filmik niespodzianka ).

Takie moje zwykłe zgadywanie, ale trzeba zrozumieć wszystkie strony.

@Angel
Nie mów, że nie waliłeś to trupów z harda; ta twoja "wrażliwość :amused: ".

wasyl88

2020-04-17, 22:49
Mom and Death napisał/a:

Wysyp p*zdotatusiów za 3... 2... 1...



Szkoda że twój stary też był p*zdowaty i cię głupi ch*ju nie utopił. P. S. Chciałeś być śmieszny a nawet jednego piwa nie dostałeś. Obyś zdechł ciężką śmiercią śmieciu

Mom and Death

2020-04-17, 22:57
outsidethebox86 napisał/a:

Nie rozumiem jak mężczyznę, który jest wrażliwy na coś takiego jak na tym filmiku, można nazwać p*zdotatusiem. Chyba samemu trzeba być takim psycholem, który tak traktuje nie mogące się obronić dziecko albo inna bezbronna istotę, żeby napisać coś takiego. Patrząc z perspektywy kobiety, mężczyzna, który kocha dziecko, umie się z nim bawić, tłumaczyć, przytulić i pocieszyć, jest niesamowicie męski i budzi mój szacunek i miłość. I cieszy mnie widok negatywnych komentarzy wystosowanych w stronę oprawcy, dziękuję Wam chłopaki, że macie serce i empatię, to naprawdę budujące, że w takich pie**olnietych czasach istnieją jeszcze ludzkie odruchy i współczucie. Pozdrawiam gorąco.



To pytanie po jakli ch*j oni to wrzucają i oglądają? Jakiś emocjonalny masochizm? Ja tych filmów z dziećmi nawet nie odpalam. Dla mnie to jest hipokryzja bo ci wrażliwi i honorowi, męskomęscy mężczyźni będą płakać i srać żarem jak widzą krzywdę dziecka a w następnym temacie drwić i wyśmiewać egzekucje, okaleczenia, samobójstwa itd a no bo jak został przekroczony wiek 10 lat to już nie jest człowiek, a najlepiej jak jeszcze ma inny kolor skóry to wtedy będą bić brawa bo "dobrze tak j***nemu murzynowi".

JAROofBODOM

2020-04-17, 23:41
Jaką karę polecacie dla takich bydlaków? Tylko się wysilcie.

Obejszłem_system

2020-04-18, 00:39
1

@ Mom and Death

Czekaj. Nie odpalasz tych filmów? Czyli wszedłeś tu . dałeś komentarz który dałeś. Skończyło się to dla Ciebie marnie. A teraz przyznajesz się że nawet nie oglądałeś...ile Ty masz lat? dwa?

Verano

2020-04-18, 01:01
Mom and Death napisał/a:

Wysyp p*zdotatusiów za 3... 2... 1...



Łatwo po tekstach rozpoznać kto dostawał od ojca największy wpie**ol na osiedlu :) hehe frajer!

StefanRyba

2020-04-18, 01:11
Mały azjatycki ch*jek wyżywa się na dziecku. To nie człowiek to przywiany ze stepu śmieć.

eFeN

2020-04-18, 01:13
Mom and Death napisał/a:

Wysyp p*zdotatusiów za 3... 2... 1...



No jeżeli takie coś jest dla ciebie normalne i tylko p*zdotatusiowie mogą sie buntować to niezłe ścierwo z ciebie.
Z zasadzie zastanów się po co w ogóle żyjesz, bo społeczeństwu nie tylko nie przynosisz pożytku, ale przy okazji w każdej chwili możesz zacząć mu szkodzić jeśli trafi ci sie okazja.

Tak więc weź się po prostu zabij. To nie jest trudne i tutaj na pewno znajdziesz jakiś dogodny sposób by zakończyć swój ścierwowy i nikomu nie potrzebny żywot.

AlecClaire

2020-04-18, 01:19
Każda lewaczka marzy o takim księciu pustyni. Wincy ich tu. Każda znajdzie swojego. ;-)

St...........on

2020-04-18, 03:00
Coordinator napisał/a:

A ja tak z innej beczki - jak to się wali gruchę do skarpety? Czemu akurat skarpeta?



Ty tak serio? Bo kiedyś nie było zabawek erotycznych to się improwizowało, ze skarpet zwiniętych p*zde się robiło. Kaloryfer i słonina itd itd. :amused:

~Angel napisał/a:

Tu jest dział Sadistic.pl » Portal » Czarne filmiki i lądują tu wypadki śmiertelne, skoki samobójcze, morderstwa, pobicia (bez widoku rozbryzganych flaków, trupów) a one też nie są śmieszne. Kto powiedział że materiały publikowane na tym forum maja być śmieszne?
Nie odpowiadają treści to nikt nikogo nie zmusza do ich oglądania.
W dziale hard lądują materiały które zgodnie z polskim prawem są dla osób pełnoletnich i dla tego aby przeglądać te treści trzeba być zalogowanym i podczas rejestracji potwierdzić swój wiek.



HA hahahaha dobre! A zwłaszcza to :"podczas rejestracji potwierdzić swój wiek" jak? no k***a jak to sprawdzisz?

Mors_Nigra

2020-04-18, 03:00
Wysyp p*zd niezmiennie bawi! Tatuśkowie od siedmiu boleści :amused: szkoda mi waszych dzieci, że takie łajzy mają za "ojców".

CrookerS

2020-04-18, 06:21
Doj***l bym sk***iela i kazal zrec jego gowno tak dlugo az by zgnil od srodka i zdechl. Mam nadzieje ze mlody przezyje do 14 roku zycia i go oprawi jak swinie :evil: