18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejni zwyrodnialcy

phrontch • 2020-04-16, 23:24
Tym razem dwa przykłady



Wełzew

2020-04-17, 15:34
Takie filmiki to musi być jakiś fejk bo k***a nie wierzę ,że można być tak pustym ,żeby odpalać na siebie samosąd ...
No k***a...

aniechmnie

2020-04-17, 15:49
Mom and Death napisał/a:

Wysyp p*zdotatusiów za 3... 2... 1...



ch*j wbijam w Twoja opinie, ale sie musiales poczuc podbudowany tym swoim komentarzem co? sad, little, man

gospodarz2

2020-04-17, 16:26
Mom and Death napisał/a:

Wysyp p*zdotatusiów za 3... 2... 1...



Czlowiek który bije swoje dziecko to zjeb który sam wczesniej dostawal wpie**ol przez cale zycie od innych bo jest ciotą i p*zda. Wiec napewno bijesz swoje dziecko

dżonyłojlker

2020-04-17, 17:26
p*zdowaci tatusiowie jak zwykle nie zawiedli. Obsraliście się koncertowo. Lepiej pomyślcie o przeprowadzce na forum dla karmiących matek, bo nikt normalny nie che już czytać tego waszego płakusiania nad j***nymi bachorami.

robur69

2020-04-17, 18:33
dignogato napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie jak zwykle nie zawiedli. Obsraliście się koncertowo. Lepiej pomyślcie o przeprowadzce na forum dla karmiących matek, bo nikt normalny nie che już czytać tego waszego płakusiania nad j***nymi bachorami.



Nawet nie jest mi przykro, ze za malolata stary z wujkiem i kolegami, robili ci z dupy jesien sredniowiecza...

dżonyłojlker

2020-04-17, 19:19
robur69 napisał/a:

Nawet nie jest mi przykro, ze za malolata stary z wujkiem i kolegami, robili ci z dupy jesien sredniowiecza...



Pamiętam Cię. Urodziła Ci się niedawno córeczka i cierpisz na zniewieścienie. Widzę że nie posłuchałeś mojej rady i masz zamiar już na zawsze pozostać miękką fają.

kapciem

2020-04-17, 19:21
Czy takie filmy nie powinny lądować na hardzie?

oczami30latki

2020-04-17, 19:26
repowski napisał/a:

bycie ojcem jest zajebiste, a ty se dalej wal gruchę do skarpety...



To uczucie, kiedy Twój komentarz ma więcej piw niż temat :jezdziec:

Mom and Death

2020-04-17, 20:19
Dobra wy sie tam nie zesrajcie z tym hejtem . Nie chodziło o to że bycie ojcem jest ch*jowe tylko o bezsensowne lamenty i fantazje pussydads co by oni nie zrobili takiemu oprawcy co dziecko tłucze. No ale jaki sens ma wywalanie tych emocji. Albo jeszcze jeden poj***ny motyw - zakładanie sytuacji że jeżeli ktoś dał piwo za temat to oznacza że popiera i jara się tym co się dzieje na filmie co jest, delikatnie mówiąc, poj***ne bo tutaj ocenia się jakby jakość materiału i jego moc. W przeciwnym razie można by było stwierdzić że osoby które dają piwa na hardzie za poj***ne tematy, lubią sobie dłubać śrubokrętem w ch*ju albo popierają tortury da silvów itp... Nie wiem no k***a zróbcie jakiś zakaz na wrzucanie materiałów z krzywdzeniem dzieci bo za każdym razem w takich tematach robi się cyrk.

Rozjebie

2020-04-17, 20:36
repowski napisał/a:

bycie ojcem jest zajebiste, a ty se dalej wal gruchę do skarpety...



A ja tak z innej beczki - jak to się wali gruchę do skarpety? :D Czemu akurat skarpeta?

Obejszłem_system

2020-04-17, 21:06
@Mom and Death

Straszny żeś obskoczył wpie**ol z tym Twoim komentarzem. A wiesz co jest w tym najśmieszniejsze? Że powtórzyłeś komentarz po kimś. I jeszcze tak się nie przyjął. Kapkę żenujące co? jajka się schowały do środka.

1

1

~Angel

2020-04-17, 21:15
kapciem napisał/a:

Czy takie filmy nie powinny lądować na hardzie?



A czy Ty nie powinieneś wylądować na Kwejku :-P

ungubungu

2020-04-17, 21:16
Mom and Death napisał/a:

Wysyp p*zdotatusiów za 3... 2... 1...



Widać jak cie "tatuś" chował p*zdo. Wszędzie gdzie dzieje się krzywda dziecku nieważne jakiemu, mojemu, kolegi, obcego, czy jest białe, żółte, czarne, czy k***a niebieskie trzeba pomóc. j***ny ch*ju bez grosza honoru żeby Cię dalej j***li w dupę jak pewnie większość życia spędziłeś. j***ć takie k***y jak Ty.

outsidethebox86

2020-04-17, 21:32
Mom and Death napisał/a:

Wysyp p*zdotatusiów za 3... 2... 1...



Nie rozumiem jak mężczyznę, który jest wrażliwy na coś takiego jak na tym filmiku, można nazwać p*zdotatusiem. Chyba samemu trzeba być takim psycholem, który tak traktuje nie mogące się obronić dziecko albo inna bezbronna istotę, żeby napisać coś takiego. Patrząc z perspektywy kobiety, mężczyzna, który kocha dziecko, umie się z nim bawić, tłumaczyć, przytulić i pocieszyć, jest niesamowicie męski i budzi mój szacunek i miłość. I cieszy mnie widok negatywnych komentarzy wystosowanych w stronę oprawcy, dziękuję Wam chłopaki, że macie serce i empatię, to naprawdę budujące, że w takich pie**olnietych czasach istnieją jeszcze ludzkie odruchy i współczucie. Pozdrawiam gorąco.

kapciem

2020-04-17, 21:46
Angel napisał/a:

A czy Ty nie powinieneś wylądować na Kwejku



Tutaj gdzie właśnie piszę post jest dział "Czarny humor niekoniecznie serio". W którym miejscu te dwa filmiki wydają ci się śmieszne?