18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna zdrada ..

~McSadol • 2021-12-29, 09:00
... i efekty końcowe .. :lol:


zdun

2021-12-29, 09:18
powinien się podłączyć w starą w drugą dziurkę i pozwolić się jej nacieszyć ostrym jebańskiem

Sajlenthill

2021-12-29, 09:29
zdun napisał/a:

powinien się podłączyć w starą w drugą dziurkę i pozwolić się jej nacieszyć ostrym jebańskiem



O i mamy swingersa. Nie każdy jest taki jak ty.

zdun

2021-12-29, 09:35
Sajlenthill napisał/a:

O i mamy swingersa. Nie każdy jest taki jak ty.



No pewnie tak, ale twojej się podobało, miała ci przekazać że jak będziesz grzeczny to następnym razem będziesz zaproszony. :D

Zenonn

2021-12-29, 09:58
Skoro się dupcy na boku, to znaczy że w domu jest lipa. Trzeba mieć pretensje do siebie

Pizdus

2021-12-29, 10:07
Zenonn napisał/a:

Skoro się dupcy na boku, to znaczy że w domu jest lipa. Trzeba mieć pretensje do siebie



Dobrze powiedziane

janlew

2021-12-29, 10:36
Zenonn napisał/a:

Skoro się dupcy na boku, to znaczy że w domu jest lipa. Trzeba mieć pretensje do siebie

Fajne usprawiedliwienie dla k***y. Tyle że zazwyczaj chłop zapie**ala na rodzinę ponad siły, a głupia i leniwa k***a daje dupy, bo jej się nudzi. Jak w domu jest lipa to wypada pogadać, a jak nie to się rozejść, a nie k***ić.

dżonyłojlker

2021-12-29, 10:56
Nie dziwię się chłopu, że im naj***ł. Jak już się rozebrali to powinni się j***ć, a nie odpie**alać jakieś rybie tarło.

tfujdiler

2021-12-29, 11:22
Kto nie r*chał mężatki niech pierwszy żuci kamień.

BundyR

2021-12-29, 11:30
tfujdiler napisał/a:

Kto nie r*chał mężatki niech pierwszy żuci kamień.



Widzę Ty nie "żucisz", pewnie takie mężatki traktują Ciebie jak zdebilałego, niegroźnego, łatwego do wykorzystania ćwoka rozpłodowego

Zenonn

2021-12-29, 11:32
janlew napisał/a:

Fajne usprawiedliwienie dla k***y. Tyle że zazwyczaj chłop zapie**ala na rodzinę ponad siły, a głupia i leniwa k***a daje dupy, bo jej się nudzi. Jak w domu jest lipa to wypada pogadać, a jak nie to się rozejść, a nie k***ić.



Przeczytaj, co napisałeś i się zastanów czy ten chłop, o którym piszesz nie jest pie**olnięty ?
Skoro ma leniwa i głupia k***e, na którą zapie**ala, to wroc do mojej wypowiedzi- powinien mieć pretensje do siebie, bo to on ja wybrał.

panar3

2021-12-29, 11:43
Zenonn napisał/a:

Przeczytaj, co napisałeś i się zastanów czy ten chłop, o którym piszesz nie jest pie**olnięty ?
Skoro ma leniwa i głupia k***e, na którą zapie**ala, to wroc do mojej wypowiedzi- powinien mieć pretensje do siebie, bo to on ja wybrał.



Mylisz się po całości. Nikt nie potrafi być tak wyrachowany jak baba k***a będąca. Poza tym - p*zda ciągnie lepiej niż para koni. Ot, po prostu kolejny robiony w ch*ja przejrzał na oczy.

zdun

2021-12-29, 11:59
up
hahaha
to chyba piszą korposzczury z małymi flaczkami pod daszkiem :D .
Facet ma zarabiać ale jak trzeba to ma wiedzieć jak zerżnąć dziewczynę / żonę tak aby jej głupie pomysły do głowy nie przychodziły.