18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna zdrada ..

~McSadol • 2021-12-29, 09:00
... i efekty końcowe .. :lol:


dejwid092

2021-12-29, 12:08
Mężatki które walą się na boku to najbardziej tępe dzidy.taka myśli że wyrwała księcia z bajki a prawda jest taka że koleś jak por*cha to zostawi a później płacz i jaka to ona jest biedna i smutna.

dracov6664

2021-12-29, 12:12
Jak suka nie da to pies nie weźmie.

tfujdiler

2021-12-29, 12:18
BundyR napisał/a:

Widzę Ty nie "żucisz", pewnie takie mężatki traktują Ciebie jak zdebilałego, niegroźnego, łatwego do wykorzystania ćwoka rozpłodowego



Przykre masz doświadczenia, ale wystarczy że przestaniesz mierzyć wszystkich swoją miarą i kiedyś może por*chasz.

Juzwa

2021-12-29, 12:55
A tam, od razu k***a, szmata, franca. Widać że ładnie dupcią pracuje. Przeprosi się z chłopem i da mu tak samo z lodzikiem w finale i będzie git.

ZlyMike

2021-12-29, 14:12
zdun napisał/a:

up
hahaha
to chyba piszą korposzczury z małymi flaczkami pod daszkiem .
Facet ma zarabiać ale jak trzeba to ma wiedzieć jak zerżnąć dziewczynę / żonę tak aby jej głupie pomysły do głowy nie przychodziły.



Ty chyba r*chanie znasz tylko z pokoju rodziców. Życie jest trochę bardziej skomplikowane typie.

zdun

2021-12-29, 14:55
ZlyMike napisał/a:

Ty chyba r*chanie znasz tylko z pokoju rodziców. Życie jest trochę bardziej skomplikowane typie.



Widzę że ty w ogóle nie r*chasz. Głowa boli twoją starą czy maciotę cały miesiąc? może kup sobie wiagrę zanim się dalej będziesz zastanawiać jakie życie jest skomplikowane.

TerazPolska123

2021-12-29, 15:09
wypie**olił bym go przez to okno, miałem takiego 'kolegę' który lubił takie akcje, lubił wsadzać w nie swoje krocze

zipi

2021-12-29, 15:40
janlew napisał/a:

Fajne usprawiedliwienie dla k***y. Tyle że zazwyczaj chłop zapie**ala na rodzinę ponad siły, a głupia i leniwa k***a daje dupy, bo jej się nudzi. Jak w domu jest lipa to wypada pogadać, a jak nie to się rozejść, a nie k***ić.



przecież sam ją wybrał, do kogo moze miec pretensje jak nie do siebie ?

djpyza

2021-12-29, 15:50
zdun napisał/a:

up
hahaha
to chyba piszą korposzczury z małymi flaczkami pod daszkiem .
Facet ma zarabiać ale jak trzeba to ma wiedzieć jak zerżnąć dziewczynę / żonę tak aby jej głupie pomysły do głowy nie przychodziły.



co za głupoty bo ty to pewnie swoją jak o ile posiadasz rypiesz dniami nocami jesteś bogiem j***nia ! i twoja nic nie odpie**oli nigdy bo ty ja dobrze bolcujesz buhahaha śmiać mi się chce....gratuluje zrytej logiki !

pro_avenger

2021-12-29, 16:08
djpyza napisał/a:

co za głupoty bo ty to pewnie swoją jak o ile posiadasz rypiesz dniami nocami jesteś bogiem j***nia ! i twoja nic nie odpie**oli nigdy bo ty ja dobrze bolcujesz buhahaha śmiać mi się chce....gratuluje zrytej logiki !



Może ty też odejdź od komputera i przestań grać w gry

:-P

Geniusz

2021-12-29, 16:28
Wszyscy tacy znaFcy, to Was oświecę, że k***a po ślubie wiele się zmienia a jak jeden cap z drugim myśli "On ją wybrał, jego wina" to sami są zj***nymi cwe*ami, którzy nigdy dziewczyny nie mieli, ale jak będziecie mieć, to zobaczycie, że będzie po czasie chciała ślub i dzieci, zwłaszcza jak jesteście jebakami za których się podajecie, bo będzie chciała mieć Was na wyłączność poprzez ślub i pewność, że jak ją zdradzicie, to będziecie mieć lipę i potem będzie tak: "Ty idź do pracy, ja wychowuje dzieci" i z nudów poszuka innego a Wy będziecie winni, bo za "mało w domu bywacie" lub "za mało komplementów" itp, zawsze znajdzie sobie jakąś wymówkę, aby Was w ch*ja robić. Jednak jeśli szmata pójdzie do pracy, to tam pozna innego przystojnego i będzie mu dawać, bo "W domu tylko morda zgreda, dzieci wydzierające się, muszę się oderwać" zatem tak czy siak będzie Was zdradzać, bo będzie znudzona związkiem, niezależnie od tego czy będziecie mieć pałę 30 cm czy miliony na koncie i obsypywać komplementami. Ale wszyscy mądrale to stulejarze i wydaje Wam się, że cokolwiek wiecie o babach i ogólnie o ludziach. Baba, która Wam powie "Związki po czasie mnie nudzą" to jedna z tych, która przynajmniej nie ściemnia, ale możecie sobie wierzyć w to, jak Wam mówi "Ja Cię nigdy nie zdradzę" itp xD Żyjcie w błogiej niewiedzy, bo i tak nigdy nie zaliczycie :smiechzula:

polakwrocek

2021-12-29, 16:36
Zenonn napisał/a:

Skoro się dupcy na boku, to znaczy że w domu jest lipa. Trzeba mieć pretensje do siebie



A jak facet zdradza kobietę to jej wina że nie daje tak często jak trzeba lub że jest nudna.

Malone89

2021-12-29, 17:21
janlew napisał/a:

Fajne usprawiedliwienie dla k***y. Tyle że zazwyczaj chłop zapie**ala na rodzinę ponad siły, a głupia i leniwa k***a daje dupy, bo jej się nudzi. Jak w domu jest lipa to wypada pogadać, a jak nie to się rozejść, a nie k***ić.



Jak kobieta zdradza to od razu k***a a jak facet, to ooho kochanka fajniejsza, nic dziwnego, że starej nie chce. Haa twu

Geniusz

2021-12-29, 18:31
Malone89 napisał/a:

Jak kobieta zdradza to od razu k***a a jak facet, to ooho kochanka fajniejsza, nic dziwnego, że starej nie chce. Haa twu



Tak, kochanka lepsza od krowy, która w domu ciągle sapie o ch*j wie co :P Myślisz, że memy z ciąglymi awanturami czy komentarze dziewczyn pod memami "Kochanie, ze mną nie masz lekko" to są fejki? :smiechzula: Jak zj***na baba źle traktuje chłopa, to chłop sp***ala do innej a baby zdradzają, bo same sobie potrafią wymyślić jakikolwiek bzdurny powód. A babę można dobrze traktować, dawać kwiaty, przytulać a i tak przyszły kochanek w głowie siedzi, bo "Z mężem to już nie to samo, co na początku" i w taki oto sposób szmacisko znalazło sobie powód do puszczalstwa, bo kochanek tak cudnie się uśmiecha, taki zabawny itp 8-) Oczywiste jest, że baby powinny się od kochanek uczyć tego, co dają, że facet woli je od własnej żony a wtedy usłyszą magiczne słowa "Dbam o niego a nie ciągle się przypie**alam o wszystko, nie traktuję go jak piąte koło u wozu" xD Baby dają, bo lubią się szmacić, zawsze lubią sobie wyszukiwać powody do awantur i leją na to, co facet mówi, pogódź się z tym, że taka smutna prawda. Lubicie w ch*ja walić, bo chłop niby Was czymś uraził, bo nie zrobił tego, co sobie wymyśliłyście a także dlatego w ch*ja lecicie, bo macie kurestwo w genach (skoro faceci tacy źli a facet spłodził, to po nich macie też "zj***ny" gen, który przypisujecie facetom poprzez swoje "wszyscy tacy sami" hehe) i po prostu do tego lubicie seks (jak zdecydowana większość ludzi) i zawsze pierwsze jesteście do tego, aby obwiniać innych za swoje głupie pomysły. Dla was każdy pretekst jest dobry do tego, aby w ch*ja walić, no co mam Ci powiedzieć? xD Nie kupił czegoś, to już trzeba ukarać i iść się j***ć z innym lub ciągnąć pałę, co nie? xD Smutna rzeczywistość, ale taka prawda i potem jeszcze robicie z siebie ofiary, że facet taki zły był, bo zostawił po zdradzie itp, więc skoro taki zły, to czego sapiecie, że odszedł, jak go w ch*ja zrobiłyście? :lol: Wszyscy faceci tacy sami, prawda? Więc skoro wszyscy tacy sami, to płodzą wszystkie takie same szmaty, hehe xD Zresztą w dzisiejszych czasach to właśnie takie puszczalskie k***y sobie wymyśliły "To seks working a nie szmacenie się" a jak zwał tak zwał, jednak babskie ego nie mogło już znieść określenia "k***a, szmata, dz**ka" prawda? :P Faceci też ch*je, ale ch*j z tym :mrgreen: Można tak pie**olić do rana, bo to temat rzeka xD

menciu

2021-12-29, 18:38
Chinole to zawsze z klapkiem pasem , zupełnie inne podejście jak u Silwów