18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna odsłona protestu antyrządowego

phrontch • 2021-01-30, 23:52
Przeciwnik na tyle mocny, że w pojedynkę nie dadzą rady




mygyry

2021-01-30, 23:58
BLM (tak murzyny wandale) mogą mieć konkurencję do pokojowego nobla (jeżeli nie wiecie to jakiś lewicowy pedał że Skandynawii zgłosił ich do nagrody i mają spore szanse na moje oko)

CzerstWybut

2021-01-31, 00:01
Patrząc na posture tego co rzuca kamieniem to sądze że na mocniejszych od tej szyby się nie postawi.

pazuzu

2021-01-31, 00:01
I dobrze ze niszczą ch*jowe plakaty

CzerstWybut

2021-01-31, 00:06
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą ch*jowe plakaty



Masz racje, to bardzo dobrze że później warszawiacy muszą płacić za zniszczenia tego typu zamiast np inwestować w nowe elementy infrastruktury miasta.

:lol:

czekam kiedy zaczną tam palic samochody

:-)

C0C0JUMBO

2021-01-31, 00:06
***** ***

To juz polityczna przesada!

Stockshark

2021-01-31, 00:07
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą ch*jowe plakaty



Jesteś debil. Oni niszczą mienie prywatne poj***ncy. Plakaty niech sobie zrywają ale dlaczego Juszczak czyjąś własność? Następnym krokiem będzie rozj***nie sklepu bo wystawa była nie taka jak być powinna?

mygyry

2021-01-31, 00:10
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą ch*jowe plakaty



Tak tak pasza dla frajerów, niszczą nie plakat a infrastrukturę reklamową, którą ktoś wynajął i płaci za to co jest wewnątrz, biorąc pod uwagę, że to na przystanku w Warszawie to pewnie jest to jeszcze jakaś spółka miejska, w skrócie jutro don Rafał wyrazi poparcie dla strajków i tego samego dnia sprawdzi saldo w banku czy od prolifów wpłynęła kasa za miejsce reklamowe. Im więcej larma tym lepiej się biznes kręci.

pazuzu

2021-01-31, 00:14
Jak widać rząd ma w dupie obywateli, gospodarka leci na łeb, tysiące firm pada a PiS sobie robi zabawy aborcja żeby odwrócić uwagę, może czas na poważniejsze kroki niż tylko pokojowe marsze, chociaż fakt że agresję powinni kierować na rząd.

Lobo24

2021-01-31, 00:14
Upośledzone ścierwa które powinny skończyć w łagrze.

McQurwa

2021-01-31, 00:22
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą ch*jowe plakaty



Poleci z podatków, wiec i ty zapłacisz. No chyba że jesteś nierobem,to zapłacimy my wszyscy za ciebie i tą resztę hołoty

pazuzu

2021-01-31, 00:33
McQurwa napisał/a:

Poleci z podatków, wiec i ty zapłacisz. No chyba że jesteś nierobem,to zapłacimy my wszyscy za ciebie i tą resztę hołoty



Akurat tak sie składa że z moich podatków place na ok 10 bąbelków 500+ i co mam z tego że place takie podatki? ch*j nic nie mam, państwo ma mnie głęboko w p*zdzie, nic od niego nie dostaje

marcino_zly

2021-01-31, 00:54
Up Up Up

Przestańcie się wreszcie kłócić!
Z polityką WON z Sadistic. :evil:

PieronJasnySzlag

2021-01-31, 01:12
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą ch*jowe plakaty


Nienarodzone dziecko w sercu to ch*jowy plakat? A co ty masz ból dupy bo cie matka nie kochała i próbowała wyskrobać?
k***a to tak jakby napie**alać przystanki bo relkama z sercem WOŚPu. Poziom debilizmu to już kolejny zenit przekroczył.