18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna odsłona protestu antyrządowego

phrontch • 2021-01-30, 23:52
Przeciwnik na tyle mocny, że w pojedynkę nie dadzą rady




pazuzu

2021-01-31, 01:25
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nienarodzone dziecko w sercu to ch*jowy plakat? A co ty masz ból dupy bo cie matka nie kochała i próbowała wyskrobać?
k***a to tak jakby napie**alać przystanki bo relkama z sercem WOŚPu. Poziom debilizmu to już kolejny zenit przekroczył.



Przecież tu chodzi o sens plakatu, że jest pro life, przeciwko aborcji

mam_racje

2021-01-31, 02:14
Porozbijajcie sobie monitory z nienawiści:



Autor

2021-01-31, 02:56
Jestem na 100% przekonany, że to życiowi nieudacznicy, jebiący gdzieś na hali za k***a parę groszy.

żmij

2021-01-31, 08:10
Z drugiej strony patrząc; opublikowali wyrok, teraz reklamowane przybytki muszą tyko czekać na klientów.
Nie popieram osób, które ten protest firmują, ale popieram ideę, ponieważ doskonale pamiętam komunę i uważam, że im organy państwa mniej mają możliwości represjonowania obywatela- tym lepiej.
A zwolennikom Kai Głupek życzę takiego potomstwa, jak jej.



Będzie mogło zrobić karierę w tvn-ie.

Tom9310

2021-01-31, 08:47
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą ch*jowe plakaty



Oj podziękuj rodzicom że mieli nieco więcej rozumu od Ciebie i Cię nie wyskrobali. Albo inaczej: Podziękuj że w czasach kiedy Twoja mama poczuła że kopiesz ją w brzuchu nie było to fajne, modne i trendy a negowane

;-)

konradkonradkonrad

2021-01-31, 09:25
"równość" "tolerancja" ale dzieci zabijać można bo to ciało matki a ciało w ciele to nie ważne arumenty? jakie argumenty ty faszysto :mrgreen:

żmij

2021-01-31, 09:34
konradkonradkonrad napisał/a:

"równość" "tolerancja" ale dzieci zabijać można bo to ciało matki a ciało w ciele to nie ważne arumenty? jakie argumenty ty faszysto



Ty z tych, co ich Kaja broni?

Silverface

2021-01-31, 09:52
Jak oglądam te "pokojowe" manifestacje o aborcje, tych Julek czy tam innych Brajanków, to myślę, że w ich przypadku, aborcja powinna być refundowana na nfz i dodatkowo, ich i ich rodziców, powinni zachęcać jakimś dodatkiem pieniężnym na tą aborcją coś w stylu 500+.

Kilka usuniętych Brajanków czy Julek i świat był by piękniejszy. :)

Ni...........ny

2021-01-31, 10:40
Jest wystarczająco dużo psiarskich żeby obstawić chatkę starego cwe*a z Żoliborza ale brakuje żeby wyłapywać takie bydło, chlew obsrany gównem i tyle :kawa:

MG75

2021-01-31, 11:19
pazuzu napisał/a:

I dobrze ze niszczą ch*jowe plakaty



Sam jesteś ch*jowy, debilu

Rebeliant

2021-01-31, 12:10
pie**olone komunistyczne ścierwo, co zachowuje się jak naziści w kwestii sklepów żydowskich.


Takie sk***ysyny powinny być z miejsca zamykane w obozie pracy i wypuszczane po odpracowaniu szkód... co ja pie**ole, komunistów i anarchistów trzeba zabijać na miejscu!

Ce...........00

2021-01-31, 12:41
pazuzu napisał/a:

Jak widać rząd ma w dupie obywateli, gospodarka leci na łeb, tysiące firm pada a PiS sobie robi zabawy aborcja żeby odwrócić uwagę, może czas na poważniejsze kroki niż tylko pokojowe marsze, chociaż fakt że agresję powinni kierować na rząd.



Zgadzam się z tym, że agresję kierować na rząd ale nie pod takim przewodnictwem. Nawet jeśli udałoby się obalić mafie kaczora to ich miejsce zajmie mafia tuska albo te komunistyczne k***y z lewicy i będziemy w jeszcze bardziej podejrzanej etnicznie dupie niż jesteśmy teraz.

aniajon

2021-01-31, 13:00
Jak hołota z USA. Policja powinna strzelać zanim zaczną rabować sklepy

lollo

2021-01-31, 13:33
j***ć PIS i ich wyznawców z sadistica, jesteście cwe*ami bez szkoły i j***nymi trolami