18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna madka z pierwszeństwem

nowynick • 2020-03-11, 13:22
ale i refleksem



De...........sz

2020-03-11, 20:04
naturalna selekcja

Kamil3l

2020-03-11, 20:19
pie**olenie i ch*j wam w oko. Powinna mieć radar i sprawdzić każdy pojazd czy przejdzie na czas. Powinna mieć ochraniacze, widzieć przyszłość i wcale nie przechodzić. Ja wiem, że trzeba być ostrożnym, ale bez przesady. Wina tylko zjeb w aucie. Takie komentarze z dupy pojawiają się nawet pod filmem, jak ktoś przechodzi, a auto nagle rusza. Idźcie chodzić po pasach często.

mr-dupa

2020-03-11, 21:18
Mam to w dupie czy nam pierwszeństwo- zawsze się rozglądam czy ktoś nie jedzie- mało to nacpanych jeździ?
Jako kierowca widzę ze ludzie instynkt samozachowawczy Zgubili w smartfonie...

kubol

2020-03-11, 21:37
Salieri16000 napisał/a:

Nie "madka" jak to napisałeś, aby podkreślić jej brak odpowiedzialności, ale matka, która była na pasach i w pełni miała pierwszeństwo. Jakbyś nie zauważył, to napiszę Ci, że piesi byli na pasach, a dupy dał kierowca, który: nie zachował szczególnej ostrożności zbliżając się do przejścia, i- o ile się nie mylę- to chyba jechał za szybko, jak na teren zabudowany, nie dostosował on również prędkości do panujących warunków atmosferycznych, czym o mało nie doprowadził do tragedii...



Oj tak, kierowca sie tak tylko zgrywal... takie luźne żarty, a Ty sie od razu oburzasz...
A moze w kabinie byl taki dialog: "patrz, omine tego gówniaka, potrzymaj mi piwo"

Dżizas_kurde

2020-03-11, 23:47
Cytat:


to napiszę Ci, że piesi byli na pasach, a dupy dał kierowca, który: nie zachował szczególnej ostrożności zbliżając się do przejści


Trzeba odwrócić te poj***ne przepisy.
To pieszy powinien zachować szczególną ostrożność zbliżając się i wchodzac na przejście dla pieszych.

I wiesz co ?
Ja tak robię... swoje dzieci też tak nauczyłem.

Sam kilkadziesiąt lat mam i zyję....
Może to k***a działa ?
Bo co z tego że masz pierwszeństwo ?
Na nagrobku sobie wypiszesz.

psykop

2020-03-12, 08:36
nowynick napisał/a:

jakby gówniaka odbierała z kostnicy to by ją wszyscy pocieszali "miałaś pierwszeństwo" po czym z otartymi łzami i z promiennym uśmiechem opuściła budynek...



Jak ja gardzę takimi jak ty... Wyobraź sobie, że przechodzisz przez trzypasmowkę. Przechodzisz przez jeden pas, a na drugim ktoś postanawia mieć gdzieś jedną z najważniejszych zasad ruchu drogowego. Odskakujesz. Wtedy internetowe półgłówki okrzykują cię debilem, bo ośmieliłeś się przejść na pasach pisząc: łee, łee, ino we kostnicy by już nie chodził, łee, łee.

wojtekpwse

2020-03-12, 11:33
hah jak łatwo wami manipulować jeden koment wystarczy

PieronJasnySzlag

2020-03-12, 21:07
Salieri16000 napisał/a:

Nie "madka" jak to napisałeś, aby podkreślić jej brak odpowiedzialności, ale matka, która była na pasach i w pełni miała pierwszeństwo. Jakbyś nie zauważył, to napiszę Ci, że piesi byli na pasach, a dupy dał kierowca, który: nie zachował szczególnej ostrożności zbliżając się do przejścia, i- o ile się nie mylę- to chyba jechał za szybko, jak na teren zabudowany, nie dostosował on również prędkości do panujących warunków atmosferycznych, czym o mało nie doprowadził do tragedii...


No i ch*j z tego że miała pierwszeństwo. To ona by straciła dziecko i zdrowie czy życie a nie kierowca który dał dupy.
Może wprowadźmy w afryce zakaz jedzenia murzynów przez lwy?? Ta sama logika.