18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koledzy z ławki ...

~McSadol • 2022-09-18, 17:24
Rasija taka piękna ..


Buddaa09

2022-09-18, 22:42
Każdy już dobrze o tym wie, że ten portal to jedna wielka banderowska piaskownica i tyle.

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-18, 23:17
Buddaa09 napisał/a:

Każdy już dobrze o tym wie, że ten portal to jedna wielka banderowska piaskownica i tyle.



Nic tak nie cieszy, jak to, że ruskie trolle zrozumiały, że nie mają tu czego szukać. :kawa:
Wasza taktyka na polu bitwy również zawodzi. Tak trzymać!!!

Love_is_Love

2022-09-19, 01:30
Dobre, dawno się tak nie uśmiałem :lol:

habiTEK

2022-09-19, 01:51
Dzisiaj napisał/a:

wszystko wymyslone, ukraincy sa zajebisci, chodza w garniturach i pracują w banku, sa inzynierami i specjalistami IT oraz chirurgami a kazdy z nich ma IQ 200, za wczasu napisze : "nie pie**ol"


Po pierwsze to ty jesteś analnym, bękartem Janusza Kowalskiego, które tamten ma fobie jakieś tuskowe,
a ty masz jakis wieczny zwieracz dupy rozpostarty niczym flaga rosji nad syberią z tymi ukraińcami , czy o chu ci chodzi.
sluchaj pij jakieś zioła, spaceruj, i przestań walić konia pod tweerkowanie murzynów.
może ci przejdzie troche...

dominik666

2022-09-19, 02:14
Tak całkiem na marginesie, ale w nawiązaniu do ciekawej dyskusji na temat Ukraińców w Polsce. Mieszkam w mieście w którym od dawna jest ich całkiem dużo bo i studiują i pracują. Siłą rzeczy mam kilku znajomych z Ukrainy i w 2015 roku było dane mi zwiedzić Kijów i okolicę. Powiem tak: zwiedziłem trochę świata i Ukraina jest jednym z takich miejsc że chce się tam wracać. Żarcie zajebiste, ludzie gościnni (spora ilość Ukraińców mówi dobrze po Polsku, bo jest potomkami Polaków) Nie miałem ani jednej sytuacji żeby ktoś mnie obrażał z powodu tego że jestem z Polski. Wręcz przeciwnie, okazało się że babka kumpla jeździła handlować na stadion do Warszawy (okolice 2001 roku) i też fajnie wspomina nasz kraj. Dzięki jej wyjazdom, mogli wyremontować sobie mieszkanie i odłożyć kasę na szkołe dla wnuków. Po jakimś czasie wyjechał też jej syn (który teraz jest koło 50 ) mieszkali w Polsce z przerwami do 2012 roku. Oczywiście mieszkałem u nich niemal cały swój pobyt na Ukrainie i nie wzięli ode mnie nawet jednej złotówki. Jedyne na co się zgodzili to na wyjście do restauracji za który zapłaciłem i powiem wam czułem się u nich jak w domu. Dlatego teraz mimo tego że do Polski przyjeżdżają różni ukraińcy ( spora ilość patusów i cwaniaczków) i tak będę im kibicował żeby zaj***li jak najwięcej ruskich świń, bez względu na historię jaką nasze kraje miały w przeszłości. Bo początek porozumienia to wsparcie sąsiada w walce ze wspólnym wrogiem, tym trudniejsze że sąsiad też był nie zawsze przyjaźnie nastawiony. Więc j***ć ruskie onuce i mam nadzieje że Ukraińcy natłuką ich jak najwięcej :-)
A bez względu na to ile ruskie trole tu będą pisać to i tak cały świat nienawidzi ruskich, bo cały świat czekał tylko na pretekst żeby ruskim doj***ć. I teraz ten pretekst się znalazł- nareszcie :-)

Reisedreth

2022-09-19, 04:55
Halman napisał/a:

i niech ktoś powie ze kacapy to nie j***ne zwierzęta...



Polacy robią to samo.
Na szpitalnym oddziale ratunkowym.
Na sali segregacji.
Przy innych pacjentach.
Z wyra prosto na podłogę.

intermag

2022-09-19, 05:26
Hahaha, banderowiec i slugusy uoadliny usilnie próbują zabłysnąć



Zawsze możecie uklęknąć i w ramach solidarności hapnąc dzidę upadlinca

Black_Hole

2022-09-19, 13:09
Reisedreth napisał/a:

Polacy robią to samo.
Na szpitalnym oddziale ratunkowym.
Na sali segregacji.
Przy innych pacjentach.
Z wyra prosto na podłogę.






zrob gałę tej banderze ktora tak odwiedzasz





dominik666 napisał/a:

Tak całkiem na marginesie, ale w nawiązaniu do ciekawej dyskusji na temat Ukraińców w Polsce. Mieszkam w mieście w którym od dawna jest ich całkiem dużo bo i studiują i pracują. Siłą rzeczy mam kilku znajomych z Ukrainy i w 2015 roku było dane mi zwiedzić Kijów i okolicę. Powiem tak: zwiedziłem trochę świata i Ukraina jest jednym z takich miejsc że chce się tam wracać. Żarcie zajebiste, ludzie gościnni (spora ilość Ukraińców mówi dobrze po Polsku, bo jest potomkami Polaków) Nie miałem ani jednej sytuacji żeby ktoś mnie obrażał z powodu tego że jestem z Polski. Wręcz przeciwnie, okazało się że babka kumpla jeździła handlować na stadion do Warszawy (okolice 2001 roku) i też fajnie wspomina nasz kraj. Dzięki jej wyjazdom, mogli wyremontować sobie mieszkanie i odłożyć kasę na szkołe dla wnuków. Po jakimś czasie wyjechał też jej syn (który teraz jest koło 50 ) mieszkali w Polsce z przerwami do 2012 roku. Oczywiście mieszkałem u nich niemal cały swój pobyt na Ukrainie i nie wzięli ode mnie nawet jednej złotówki. Jedyne na co się zgodzili to na wyjście do restauracji za który zapłaciłem i powiem wam czułem się u nich jak w domu. Dlatego teraz mimo tego że do Polski przyjeżdżają różni ukraińcy ( spora ilość patusów i cwaniaczków) i tak będę im kibicował żeby zaj***li jak najwięcej ruskich świń, bez względu na historię jaką nasze kraje miały w przeszłości. Bo początek porozumienia to wsparcie sąsiada w walce ze wspólnym wrogiem, tym trudniejsze że sąsiad też był nie zawsze przyjaźnie nastawiony. Więc j***ć ruskie onuce i mam nadzieje że Ukraińcy natłuką ich jak najwięcej
A bez względu na to ile ruskie trole tu będą pisać to i tak cały świat nienawidzi ruskich, bo cały świat czekał tylko na pretekst żeby ruskim doj***ć. I teraz ten pretekst się znalazł- nareszcie



zrob gałę tej banderze ktora tak odwiedzasz


Exclip

2022-09-19, 13:55
Dzisiaj napisał/a:

ch*j mnie obchodzi dyskusja z toba szczerze to nie ma sensu. Na filmiku zarejestrowane jest jak jeden Rosjanin napie**ala drugiego, bo tamten robi wioche w ch*j. Dla kontrastu przytocze jak sie zachowuja ukraincy w POLSCE : kolejny przypadek, tym razem z zeszlego roku w Lelsnicy (Wroclaw jakbys nie wiedzial)
"Do awantury i ataku nożownika doszło w nocy z piątku na sobotę w Leśnicy we Wrocławiu. Napastnikiem okazał się Ukrainiec, a jego ofiarą jego rodak.
Jak relacjonuje sierżant sztabowy Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, policjanci zostali powiadomieni o awanturze i ataku z użyciem noża w jednym z domów w okolicy leśnickich stawów. Gdy przyjechali pod wskazany adres, zaatakował ich młody mężczyzna z nożem w ręku. Nie reagował na żadne komendy i był agresywny, Na szczęście policjantom szybko udało się go obezwładnić. Napastnikiem okazał się pijany 28-letni Ukrainiec, który wcześniej poranił nożem swojego rodaka, też 28-latka."
Ty sie spuszczasz nad tym co robia Rosjanie U SIEBIE a bronisz jak poj***ny ukrainców jak robia rozpie**ol w POLSCE. Jedno wiem na 100% - nie masz prawa nawet w durnym awatarze na jakies stronce z czarnym huorem uzywac barw bialo-czerwonych. Nie jestes Polakiem choc potrafisz czytac i pisac po polsku. Ktos taki jak ty - w normalnym kraju szybko zostalby perosna non grata. Dlaczego? Nienawidzisz bardziej inny naród niz kochasz swój. Tak mocno umilowales ukraincow, ze nie przeszkadza ci jak niszczony jest twoj kraj. Smiem podejrzewac, ze przynajmniej jedno z twoich rodzicow jest ukraincem a nienawisc do Rosjan i Polski/Polaków wyssałes z mlekiem matki. Serio - nie mozna tak nienawidzic swojego kraju. To nie jest normalne. Polska (pomimo tego, ze tu mieszkasz) nie jest twoim krajem. Bez odbioru


Jakies info z dupy, zero zrodla czy dowodow, idz mamie bajeczki opowiadaj kochanku putina

dominik666

2022-09-19, 16:00
Black_Hole napisał/a:

zrob gałę tej banderze ktora tak odwiedzasz
zrob gałę tej banderze ktora tak odwiedzasz



Wolę twoją matkę, tak pięknie bierze z dupy do mordy XD Fajnie że cię piecze onuco, za kilka tygodni wrzucę trochę fotek i filmów z pracy moich kumpli na waszych c**owatych żołnierzykach na Ukrainie, dupa ci bankowo pęknie, jak waszym parodiom żołnierzy te puste ruskie łby.

:mrgreen:

kocur

2022-09-19, 22:41
dominik666 napisał/a:

Tak całkiem na marginesie, ale w nawiązaniu do ciekawej dyskusji na temat Ukraińców w Polsce. Mieszkam w mieście w którym od dawna jest ich całkiem dużo bo i studiują i pracują. Siłą rzeczy mam kilku znajomych z Ukrainy i w 2015 roku było dane mi zwiedzić Kijów i okolicę. Powiem tak: zwiedziłem trochę świata i Ukraina jest jednym z takich miejsc że chce się tam wracać. Żarcie zajebiste, ludzie gościnni (spora ilość Ukraińców mówi dobrze po Polsku, bo jest potomkami Polaków) Nie miałem ani jednej sytuacji żeby ktoś mnie obrażał z powodu tego że jestem z Polski. Wręcz przeciwnie, okazało się że babka kumpla jeździła handlować na stadion do Warszawy (okolice 2001 roku) i też fajnie wspomina nasz kraj. Dzięki jej wyjazdom, mogli wyremontować sobie mieszkanie i odłożyć kasę na szkołe dla wnuków. Po jakimś czasie wyjechał też jej syn (który teraz jest koło 50 ) mieszkali w Polsce z przerwami do 2012 roku. Oczywiście mieszkałem u nich niemal cały swój pobyt na Ukrainie i nie wzięli ode mnie nawet jednej złotówki. Jedyne na co się zgodzili to na wyjście do restauracji za który zapłaciłem i powiem wam czułem się u nich jak w domu. Dlatego teraz mimo tego że do Polski przyjeżdżają różni ukraińcy ( spora ilość patusów i cwaniaczków) i tak będę im kibicował żeby zaj***li jak najwięcej ruskich świń, bez względu na historię jaką nasze kraje miały w przeszłości. Bo początek porozumienia to wsparcie sąsiada w walce ze wspólnym wrogiem, tym trudniejsze że sąsiad też był nie zawsze przyjaźnie nastawiony. Więc j***ć ruskie onuce i mam nadzieje że Ukraińcy natłuką ich jak najwięcej
A bez względu na to ile ruskie trole tu będą pisać to i tak cały świat nienawidzi ruskich, bo cały świat czekał tylko na pretekst żeby ruskim doj***ć. I teraz ten pretekst się znalazł- nareszcie



j***ć ukropów, to j***ne kraluchy i gówno.

needsomefps

2022-09-20, 01:16
Dzisiaj napisał/a:

no wlasnie nie zwierzeta!
Jak widac na filmiku - jak jeden naj***ny zaczal sie odlewac - to drugi natychmiast zareagowal i zaczal go napie**alac. On dobrze wie, ze takich rzeczy nie wolno robic... W przeciwienstwie do swoich ukrainkich sąsiadów - oni potrafia trzymac poziom. Moge dac przyklad chocby z zeszlego tygodnia z Wrocławia :
przejezdalem prawie przez same centrum, godzina okolo 14. Stojac na swiatlach zobaczylem jakis zuli, w wieku poborowym oczywiscie. Jeden z nich szczal pod drzewem a drugi trzymajac sie ławeczki - najzwyczajniej w swiecie srał. Uchylilem szybe i opie**olilem sk***ysynów i powiedzialem, ze zgloszenie poszlo juz na policje. Jeden z nich zaczal cos krzyczec po ukrainsku a jedyne co zrozumialem to idź do bisa , ch*j costam... nie rozumiem tego sk***iałego jezyka ale potrafie rozpoznac to kurestwo odrazu :/
tak tak wiem halman - wszystko wymyslone, ukraincy sa zajebisci, chodza w garniturach i pracują w banku, sa inzynierami i specjalistami IT oraz chirurgami a kazdy z nich ma IQ 200, za wczasu napisze : "nie pie**ol"



Ale Ty jesteś tępy gościu. Wystarczyły dwie sytuacje, aby w twoim pustym łbie stworzył się obraz typowego ukraińca i rosjanina, oczywiście przypadkowo stawiając w gorszym świetle tych, których obecnie jest u nas więcej. W absolutnie KAŻDYM kraju są zarówno patusy, ludzie normalni i inteligenci. Wyrabianie sobie opinii na podstawie jakichś skrajnych przypadków pokazuje, jak próżny z ciebie osobnik.

BERYL1

2022-09-20, 08:14
dominik666 napisał/a:

Tak całkiem na marginesie, ale w nawiązaniu do ciekawej dyskusji na temat Ukraińców w Polsce. Mieszkam w mieście w którym od dawna jest ich całkiem dużo bo i studiują i pracują. Siłą rzeczy mam kilku znajomych z Ukrainy i w 2015 roku było dane mi zwiedzić Kijów i okolicę. Powiem tak: zwiedziłem trochę świata i Ukraina jest jednym z takich miejsc że chce się tam wracać. Żarcie zajebiste, ludzie gościnni (spora ilość Ukraińców mówi dobrze po Polsku, bo jest potomkami Polaków) Nie miałem ani jednej sytuacji żeby ktoś mnie obrażał z powodu tego że jestem z Polski. Wręcz przeciwnie, okazało się że babka kumpla jeździła handlować na stadion do Warszawy (okolice 2001 roku) i też fajnie wspomina nasz kraj. Dzięki jej wyjazdom, mogli wyremontować sobie mieszkanie i odłożyć kasę na szkołe dla wnuków. Po jakimś czasie wyjechał też jej syn (który teraz jest koło 50 ) mieszkali w Polsce z przerwami do 2012 roku. Oczywiście mieszkałem u nich niemal cały swój pobyt na Ukrainie i nie wzięli ode mnie nawet jednej złotówki. Jedyne na co się zgodzili to na wyjście do restauracji za który zapłaciłem i powiem wam czułem się u nich jak w domu. Dlatego teraz mimo tego że do Polski przyjeżdżają różni ukraińcy ( spora ilość patusów i cwaniaczków) i tak będę im kibicował żeby zaj***li jak najwięcej ruskich świń, bez względu na historię jaką nasze kraje miały w przeszłości. Bo początek porozumienia to wsparcie sąsiada w walce ze wspólnym wrogiem, tym trudniejsze że sąsiad też był nie zawsze przyjaźnie nastawiony. Więc j***ć ruskie onuce i mam nadzieje że Ukraińcy natłuką ich jak najwięcej
A bez względu na to ile ruskie trole tu będą pisać to i tak cały świat nienawidzi ruskich, bo cały świat czekał tylko na pretekst żeby ruskim doj***ć. I teraz ten pretekst się znalazł- nareszcie



ty tak serio czy trolujesz?
a poza tym masz wglad tylko z jednej strony :)
bylam i w rosji i na upainie i kurde wole ruskich ale i jedni i drudzy to patusy

madrus666

2022-09-20, 10:45
I jeszcze tą odzczaną łapą w pysk wyłapał...

Pijanystary

2022-09-20, 21:13
Dzisiaj napisał/a:

no wlasnie nie zwierzeta!
Jak widac na filmiku - jak jeden naj***ny zaczal sie odlewac - to drugi natychmiast zareagowal i zaczal go napie**alac. On dobrze wie, ze takich rzeczy nie wolno robic... W przeciwienstwie do swoich ukrainkich sąsiadów - oni potrafia trzymac poziom. Moge dac przyklad chocby z zeszlego tygodnia z Wrocławia :
przejezdalem prawie przez same centrum, godzina okolo 14. Stojac na swiatlach zobaczylem jakis zuli, w wieku poborowym oczywiscie. Jeden z nich szczal pod drzewem a drugi trzymajac sie ławeczki - najzwyczajniej w swiecie srał. Uchylilem szybe i opie**olilem sk***ysynów i powiedzialem, ze zgloszenie poszlo juz na policje. Jeden z nich zaczal cos krzyczec po ukrainsku a jedyne co zrozumialem to idź do bisa , ch*j costam... nie rozumiem tego sk***iałego jezyka ale potrafie rozpoznac to kurestwo odrazu :/
tak tak wiem halman - wszystko wymyslone, ukraincy sa zajebisci, chodza w garniturach i pracują w banku, sa inzynierami i specjalistami IT oraz chirurgami a kazdy z nich ma IQ 200, za wczasu napisze : "nie pie**ol"



Nie to nie jest wymyślone, ale oceniac 3,5mln grupę ludzi których znamy wszyscy, pracujemy z nimi na okrągło od dobrych kilku lat będziemy oceniać na podstawie 2 żuli gdzie jeden sra drugi szczą? Tak se to wymyśliłeś? Otóż prawda jest taka że to normalni ludzie, tylko trzeba wyjść poza słowo ,,ukrainiec" i poprostu pogadać z nim jak z człowiekiem. 2 to ich k***a potrzebujemy jak j***nego tlenu do roboty, gdyby wyjechali wszyscy wp*zdu gdzieindziej to Polska ma złamany produkcyjnie i usługowo kark na skale ogolno krajowa bez możliwości zastąpienia tych miejsc pracy, ponieważ bezrobotni Polacy nie istnieją są tylko w bajkach Konfy. Nikt kto żyje w tym kraju nie może pozwolić sobie na bezrobotnosc, tu nie Szwajcaria tu jest Polska.

pie**olisz jakieś farmazony jebiesz tu ruskim mirem parowo bo wyjebac ich nie możemy i musimy z nimi żyć a ty dupe im obrabiasz i możesz kreować niekorzystne nastroje w społeczeństwie. Idi na ch*j ruska pało albo tepaku kucyku