18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koledzy z ławki ...

~McSadol • 2022-09-18, 17:24
Rasija taka piękna ..


Halman

2022-09-18, 17:26
i niech ktoś powie ze kacapy to nie j***ne zwierzęta...

Znawca_Cipek

2022-09-18, 17:38
ch*j tam koledzy, bardziej interesuje mnie ta patologia w tle.

Dzisiaj

2022-09-18, 18:10
Halman napisał/a:

i niech ktoś powie ze kacapy to nie j***ne zwierzęta...



no wlasnie nie zwierzeta!

Jak widac na filmiku - jak jeden naj***ny zaczal sie odlewac - to drugi natychmiast zareagowal i zaczal go napie**alac. On dobrze wie, ze takich rzeczy nie wolno robic... W przeciwienstwie do swoich ukrainkich sąsiadów - oni potrafia trzymac poziom. Moge dac przyklad chocby z zeszlego tygodnia z Wrocławia :

przejezdalem prawie przez same centrum, godzina okolo 14. Stojac na swiatlach zobaczylem jakis zuli, w wieku poborowym oczywiscie. Jeden z nich szczal pod drzewem a drugi trzymajac sie ławeczki - najzwyczajniej w swiecie srał. Uchylilem szybe i opie**olilem sk***ysynów i powiedzialem, ze zgloszenie poszlo juz na policje. Jeden z nich zaczal cos krzyczec po ukrainsku a jedyne co zrozumialem to idź do bisa , ch*j costam... nie rozumiem tego sk***iałego jezyka ale potrafie rozpoznac to kurestwo odrazu :/

tak tak wiem halman - wszystko wymyslone, ukraincy sa zajebisci, chodza w garniturach i pracują w banku, sa inzynierami i specjalistami IT oraz chirurgami a kazdy z nich ma IQ 200, za wczasu napisze : "nie pie**ol"

Halman

2022-09-18, 18:15
Dzisiaj napisał/a:

tak tak wiem halman - wszystko wymyslone, ukraincy sa zajebisci, chodza w garniturach i pracują w banku, sa inzynierami i specjalistami IT oraz chirurgami a kazdy z nich ma IQ 200, za wczasu napisze : "nie pie**ol"



nie będę z tobą dyskutował bo i tak bez tego wiecie że macie ssać cywilizowanemu światu...

Dzisiaj

2022-09-18, 18:24
Halman napisał/a:

nie będę z tobą dyskutował bo i tak bez tego wiecie że macie ssać cywilizowanemu światu... o masz jeszcze cukiereczka na osłodę;



ch*j mnie obchodzi dyskusja z toba :) szczerze to nie ma sensu. Na filmiku zarejestrowane jest jak jeden Rosjanin napie**ala drugiego, bo tamten robi wioche w ch*j. Dla kontrastu przytocze jak sie zachowuja ukraincy w POLSCE : kolejny przypadek, tym razem z zeszlego roku w Lelsnicy (Wroclaw jakbys nie wiedzial)

"Do awantury i ataku nożownika doszło w nocy z piątku na sobotę w Leśnicy we Wrocławiu. Napastnikiem okazał się Ukrainiec, a jego ofiarą jego rodak.

Jak relacjonuje sierżant sztabowy Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, policjanci zostali powiadomieni o awanturze i ataku z użyciem noża w jednym z domów w okolicy leśnickich stawów. Gdy przyjechali pod wskazany adres, zaatakował ich młody mężczyzna z nożem w ręku. Nie reagował na żadne komendy i był agresywny, Na szczęście policjantom szybko udało się go obezwładnić. Napastnikiem okazał się pijany 28-letni Ukrainiec, który wcześniej poranił nożem swojego rodaka, też 28-latka."

Ty sie spuszczasz nad tym co robia Rosjanie U SIEBIE a bronisz jak poj***ny ukrainców jak robia rozpie**ol w POLSCE. Jedno wiem na 100% - nie masz prawa nawet w durnym awatarze na jakies stronce z czarnym huorem uzywac barw bialo-czerwonych. Nie jestes Polakiem choc potrafisz czytac i pisac po polsku. Ktos taki jak ty - w normalnym kraju szybko zostalby perosna non grata. Dlaczego? Nienawidzisz bardziej inny naród niz kochasz swój. Tak mocno umilowales ukraincow, ze nie przeszkadza ci jak niszczony jest twoj kraj. Smiem podejrzewac, ze przynajmniej jedno z twoich rodzicow jest ukraincem a nienawisc do Rosjan i Polski/Polaków wyssałes z mlekiem matki. Serio - nie mozna tak nienawidzic swojego kraju. To nie jest normalne. Polska (pomimo tego, ze tu mieszkasz) nie jest twoim krajem. Bez odbioru

Smartghetto

2022-09-18, 18:28
Halman napisał/a:

i niech ktoś powie ze kacapy to nie j***ne zwierzęta...



Tu chodzi o alkohol, a nie o narodowość bezbeku bez szkoły.

KFCnigget

2022-09-18, 18:32
cicho politycy niszczą ten kraj od zawsze a wy sie o ukraińców kłocicie :kawa:
kraj piekny tylko ludzie lolusie

krolikosus

2022-09-18, 19:06
Co tu k***a za rozkminy jedni i drudzy w p*zdu do siebie won

jareta

2022-09-18, 19:21
Skąd wiesz że to Rosja? Może to Krosno...

Antoni79

2022-09-18, 20:06
Ja myślałem, że to Garwolin.

kulawiec

2022-09-18, 20:36
Dzisiaj napisał/a:

Stojac na swiatlach zobaczylem jakis zuli, w wieku poborowym oczywiscie. Jeden z nich szczal pod drzewem a drugi trzymajac sie ławeczki - najzwyczajniej w swiecie srał



Trzeba było nagrać i umieścić na sadisticu, Halman lubi takie filmy, dałby ci piwko.

Sawix

2022-09-18, 21:26
Jak to ruski to aż dziwne że jeden drugiemu gały nie oj***ł

CoJaTamKurwaWiem

2022-09-18, 22:14
Smartghetto napisał/a:

Tu chodzi o alkohol, a nie o narodowość bezbeku bez szkoły.



A tu pewnie chodzi o pralki, a nie o narodowosc,co...? :kawa:



PhantomMask

2022-09-18, 22:35
Wygląda na upadlińców na jednej z wrocławskich ławek.