18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochanie! Gdzie są moje spodnie?

~Angel • 2019-05-28, 13:27
Cały dzień siedzisz przy komputerze a kto pranie zrobi?

Po...........ia

2019-05-28, 20:49
Dzieciaka szkoda, ale mordą powinien jej o podłogę zak***ić.

krathen

2019-05-28, 20:51
jej wycie przypomina pogrzeb kim dzam dzunga czy jak on tam miał :D tam wszyscy tak wyli jak psy do księżyca

Mors_Nigra

2019-05-28, 20:55
Wszystko fajnie, spoko, ale k***a nie przy dziecku!!!

kolosasz

2019-05-28, 21:27
Mors_Nigra napisał/a:

Wszystko fajnie, spoko, ale k***a nie przy dziecku!!!



mnie się wydaje, że ten mały człowiek to nie dziecko lecz jej kochanek
a pan się zdenerwował, bo nakrył kochanków

Polewcz

2019-05-28, 21:32
Przecież odklepała przytomnie jak Nejman w 15s...

kmiecioslaw

2019-05-28, 21:35
poligon6 napisał/a:

ch*j nie facet.:
Po pierwsze zmywarka go nagrała.
Po drugie juz dawno powinien ja tak zaprogramowac by powinna juz ie tylko na werbalne komendy reagowac ale np na pstrykniecie palcami. Kto zna metode tresyry psa na klucz ten wie o co chodzi.
I najważniejsze napie**alał tak by zostały slady, a tego sie nie robi. Teraz materiał wideo, obdukcja i jest pozamiatany. Nie mógł jej raz porzadnie wyj***ć w splot sloneczny?



Dokładnie stary! Stawiam Ci k***ę którą będziesz mógł napie**alać i na nią srać

wiskas

2019-05-28, 22:38
Wcześniej już takie akcje musiały mieć miejsce. Wiedziała co robi odpalając kamerkę. Dostała taki materiał dowodowy że koleś będzie miał przej***ne i się nie wypłaci , a ona se znajdzie nowego fagasa który będzie ją tak samo napie**alał i tak w kółko :D

jbone

2019-05-28, 22:51
pie**olone zwyrole,sk***iele w tych komentarzach się wypowiadają.dobra nie wiadomo co się stało może zawiniła.Ale co ma dziecko do tego. Stawiał bym was pod ścianą i strzelał w tył głowy za te wpisy.I nie obchodzi mnie czy macie rodziny czy nie.Jak jesteś nieczułu na krzywdę ludzką to nie zasługujesz u mnie na to by żyć.

dmnunited

2019-05-28, 22:53
takiego sk***ysyna to bym wypatroszył gołymi rękoma

Loaloa

2019-05-28, 23:53
Cytat:

pie**olone zwyrole,sk***iele w tych komentarzach się wypowiadają.dobra nie wiadomo co się stało może zawiniła.Ale co ma dziecko do tego. Stawiał bym was pod ścianą i strzelał w tył głowy za te wpisy.I nie obchodzi mnie czy macie rodziny czy nie.Jak jesteś nieczułu na krzywdę ludzką to nie zasługujesz u mnie na to by żyć.



Nie zesraj się napinaczu. Bachor był tam i darł ryja, więc też załapał się na bęcki.

Cytat:

takiego sk***ysyna to bym wypatroszył gołymi rękoma



Nie przesadzaj. Bachor jest wk***iający, ale patroszenie to lekka przesada. Dobre lanie wystarczy.

FralTral

2019-05-29, 00:39
Sadiscitc pełen błędnych rycerzy gotowych walczyć z wiatrakami.

eNeRgOo

2019-05-29, 01:15
Komentarze pokazuja tylko jakie bydlo przyszlo na ten portal przez lata.

jazeck

2019-05-29, 01:49
Z drugiej strony okulary całe... No i pamięć by powyć do kamery zamiast dzieciaka uspokoić... 500+?

dmnunited napisał/a:

takiego sk***ysyna to bym wypatroszył gołymi rękoma



Pisze się "rencamy" ;)

kulawiec

2019-05-29, 03:05
Nie rozumiem. Po co on leje tego maszkarona? Ładniejsza od tego nie będzie. Nie mógłby kupić jakiejś piły łańcuchowej czy chociażby maczety i zrobić materiały na harda? I jeszcze debil pozwala, żeby dzieciak na to patrzył. Dzieciakowi powinien zapie**olić na początku.

ManiacGregor

2019-05-29, 05:36
'wara od NASZYCH dzieci' 'myślę jednak, ze geje lepiej dzieci wychowaja