18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochanie! Gdzie są moje spodnie?

~Angel • 2019-05-28, 13:27
Cały dzień siedzisz przy komputerze a kto pranie zrobi?

r061071

2019-05-28, 16:16
te żolte k***y jak tu juz przyjda po ruskich trupach beda gorsi od tych spod znaku kozy

Robertuss

2019-05-28, 16:44
Gość pewnie w pokoju obok wali konia do kamerek online i myśli,skads ja ta sukę znam..zaraz zaraz!!!to moja żona:D

McQurwa

2019-05-28, 16:53
jak chłop baby nie bije to jej wątroba gnije

WujekMajkel

2019-05-28, 17:54
Toć nawet jej k***a okulary nie spadły, czego tak piluje morde dziurawiec ?

Musashi_Miyamoto

2019-05-28, 18:15
To są Chiny... Tam nikt sie tym nie interesuje a wyobraźcie sobie taki film w Polsce... W ciągu godziny był by na wszystkich stacjach TV maglowany i tak przez cały tydzien dziennikarze i społeczeństwo pilnowali by.czy na pewno dostał te 12 lat... W Chinach patologia sie rozwija jak grzyb na ścianach w melinie. Jedyne co władze interesuje to czy wyrobi z miski ryżu 200% normy i trzyma ryj na kłódkę.

gumstg

2019-05-28, 18:20
TB303 napisał/a:

Dobrze, a teraz grzecznie pójdziesz do mamy, powiesz jakie ładne rzeczy piszesz w internecie i pokornie przyjmiesz szlaban na internet.



TB303 pewnie dzieciak nigdy po mordzie nie dostal dlatego tak kozaczy. A moze ma to na codzien wiec trzeba mu to wybaczyc

McQurwa napisał/a:

jak chłop baby nie bije to jej wątroba gnije



No tak to moze tobie tak miske oklepac. Jak ja kocham takich dzieciakow

Maraza7.1

2019-05-28, 18:42
Ma ktoś filmik jak z kolei jego napie**alają?

oskar87777

2019-05-28, 18:46
k***a najbardziej mi dzieciaka szkoda.. Nie toleruje j***nej agresji domowej i ch*j, a kolesia w rynsztok

krasnal_hałabała

2019-05-28, 19:19
sajgon napisał/a:

Skośnookie ścierwo, kompleks 2cm penisa i wyżywa się na starej. Ciekawe czy byłby taki kozak przed europejczykiem jakby się okazało że pierwszy lepszy biały może mu ch*jem zęby powybijać...



Przecież wszyscy Azjaci znają kung fu, to jak Europejczyk miałby go pokonać?

Spec122

2019-05-28, 19:24
Sk***iel i tyle . Mam siostrę która trafiła na boksera niestety miałem wtedy z 14 lat i za bardzo Nie mogłem nic zrobić ale minęło następne 15 lat ja troszku poćwiczyłem i wiecie co ch*j sp***olił w zaświaty zanim to dorwałem. Ps. Roztała się z nim jak miałem 15 lat ale ch*j nachodzi ją jeszcze niestety szczęśliwego zakończenia nie było.

St...........on

2019-05-28, 19:36
Puenta jest taka, że nie znacie mentalności Chinoli, są zimni i wyrachowani, zupełnie jak zydzi. Dla osiągniecia celu nie cofną się przed niczym. Źle zrobił że wpie**olił jej przy dziecku, ale ewidentnie jej się należało bo wiedziała co się stanie. Chinkom się popie**oliło w głowach od czasu kiedy Chiny wyj***ły na szczyt gospodarczego imperium, ishity, markowe ciuszki, samochody, zupełnie jak suka spuszczona z łańcucha. Z reszta sami widzieliście tutaj nawet filmiki kiedy zigolo sp***ala przez okno, chłop dźga na ulicy swoja babę- wcale mi ich nie szkoda.

Loaloa

2019-05-28, 20:05
Ale się biedny chłopina wk***ił! A za to darcie ryja i płacze to i babie i gówniakowi należy się dodatkowy łomot.

se...........ed

2019-05-28, 20:23
poligon6 napisał/a:

ch*j nie facet.:
Po pierwsze zmywarka go nagrała.
Po drugie juz dawno powinien ja tak zaprogramowac by powinna juz ie tylko na werbalne komendy reagowac ale np na pstrykniecie palcami. Kto zna metode tresyry psa na klucz ten wie o co chodzi.
I najważniejsze napie**alał tak by zostały slady, a tego sie nie robi. Teraz materiał wideo, obdukcja i jest pozamiatany. Nie mógł jej raz porzadnie wyj***ć w splot sloneczny?



Żona wie , że w internetach tak ładnie broisz ?

poligon6

2019-05-28, 20:31
sedziazgred napisał/a:

Żona wie , że w internetach tak ładnie broisz ?



Która?

lajka

2019-05-28, 20:44
Za dowody trzeba troszkę pocierpieć, potem pójdzie z górki :)